Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Sünnet Zıbını

Sünnet Zıbını, sünnet edilecek erkek çocukları için özel olarak tasarlanan ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken zıbınlardır. Kişiye özel tasarlanan zıbınlar, konforlu bir kullanım vadeder. Çıtçıtlı yapısı ile kolay giyilebilip çıkarılabilen sünnet zıbınları, geniş renk ve model seçenekleri üzerinden sizlerle buluşuyor. İsme özel tasarlandıkları için bebeğinize sünnet döneminde en özel hediyelerden biri olarak değerlendirilebilen bu tür zıbınlar, aynı zamanda bebeğinizin her ortamda rahat hareketini olanaklı kılar.
Zıbının tasarımında 1. kalite %100 pamuk kumaş tercih edilmiştir. Böylelikle zıbında nem transferi olur ve ürün, bebeğinizi terletmez. Ayrıca pamuk kumaşın esnek yapısı, bebeğinizin kendisini çok konforlu hissetmesini sağlayacaktır. Kaliteli, yenilikçi ve göz alıcı modelleriyle Sünnet Zıbını, hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilir.

Eşsiz Tasarımlarıyla Yenilikçi Sünnet Zıbınları

Cici Günler ayrıcalığıyla tasarlanan Sünnet Zıbını, farklı renk ve desenleriyle bebeklerinize sunulan çok özel ürünlerdir. Bebeğin cildine zarar vermeyen malzemelerden tasarlanan sünnet zıbınları, doğa ve insan dostu özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker. Bebeğinize verebileceğiniz en iyi hediye olan sünnet zıbınlarıyla erkek bebekleriniz sünnet döneminde oldukça rahat edecektir.
Elde yıkanması uygun olan, 30 derecede çamaşır makinesinde de yıkanabilen Sünnet Zıbını, rahat ve konforlu bir kullanım sağlar. Kaliteli malzemelerden üretildikleri için uzun süreli kullanıma uygundur. Bebeğinizin ismine özel olarak tasarlanan zıbında canlı renkler kullanılarak baskı yapılır. En değerli varlıklarınız için satışa sunulan ürünlere çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...