Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Baby Shower

Baby Shower

Baby Shower, bebek bekleyen annelerin; doğuma kısa bir zaman kala düzenledikleri eğlenceli bir partidir. Doğum süreci kadınların çeşitli kaygı ve sıkıntılarla baş başa kalmasına neden olabilir. Sürecin çok daha eğlenceli geçmesi, doğum sonrasında kadınların kendilerini çok daha keyifli hissetmesini sağlar. Bu nedenle daha çok annelerin rahatlaması amacıyla yapılan partiler, bebeğin gelişini kutlamayı da mümkün kılar.
Bu tür partilerde ortamın estetik ve zarif bir şekilde dekore edilebilmesi için çeşitli aksesuarlar kullanılır. Hatıra çerçeveler, flama bannerler, afişler ve parti panoları; ortamın zarif bir şekilde dekore edilmesine katkıda bulunur. Bunun yanı sıra partiye katılan misafirlere açacak magnet gibi hediyelikler verilebilir.
Cici Günler, göz alıcı ve estetik Baby Shower ürünleri ile arzu ettiğiniz tasarımlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Cici Günler tasarımlarını inceleyebilir, benzersiz ürünlere çok özel fiyatlarla ve güvenilir ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve zarif ürünlerin tamamı, Cici Günler ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor!

Baby Shower için Benzersiz Ürünler

Baby Shower partilerinin tam da istenildiği gibi geçmesi için doğru aksesuarların tercih edilmesi gerekir. Kullanılan aksesuarlar, ortamın modern ve incelikli bir şekilde görünmesini sağlayabildiği gibi misafirlerin kendilerini çok özel hissetmesini de mümkün kılabilir. Baby Shower partilerinde tercih edilen pek çok ürün bulunmakta olup bunlar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:
·Modern ve estetik detaylarıyla açacak magnetler
·Geniş ürün yelpazesiyle hatıra çerçeveler
·Estetik tasarımlarıyla flama bannerler
·ortamın atmosferini güzelleştiren afişler
·Göz alıcı tasarımlarıyla parti panoları

Modern ve Estetik Baby Shower Ürünlerinin Özellikleri

Modern ve estetik tasarımlara ev sahipliği yapan Cici Günler, arzu edilen tasarımları müşterileriyle buluşturmaktadır. Birbirinden özel aksesuar ve hediyelikler, dikkat çeken pek çok özelliğe sahiptir. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:
·Kaliteli, dayanıklı ve son derece özel malzemeler kullanılarak üretilir.
·Bebek partilerinin yanı sıra özel günlerde kullanılabilir.
·Kişiye özel bir şekilde tasarlanabildiği için müşteriler tarafından talep edilen görsel ile temalar kullanılır.
·Farklı boyutlarda üretilebilmeleri, farklı ortamlarda kullanılmalarını kolaylaştırır.
·Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerin taleplerini en iyi şekilde karşılar.

Bebeğiniz için Özel Olarak Tasarlanan Açacak Magnetler

Açacak magnetler; düğün, nişan, Baby Shower başta olmak üzere pek çok ortamda kullanılabilen çok özel ürünlerdir. Kişiye özel olarak tasarlanan bilen magnetlerde açacak fonksiyonu da yer alır. Böylelikle hem açacak hem magnet olarak kullanılabilmeleri mümkündür. Buzdolabı üzerinde süs eşyası olarak da muhafaza edilebilen açacak magnetler, Baby Shower’ların vazgeçilmezleri arasında bulunur.
Cici Günler, farklı tarzlara hitap edebilecek pek çok açacak magnet tasarımında bulunmaktadır. Ayakkabı, hamile anne, sevimli ayıcık başta olmak üzere pek çok farklı tema ile tasarlanan açacak magnetler; keyifli bir kullanım sağlar. Bu tür ürünlerin her biri, çok özel ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Çoğunlukla 58 mm boyutunda üretilmekte olup taleplere göre farklı boyutlarda üretilmeleri de olanaklıdır. Ürünlerin gövdesi metal olduğundan, buzdolapları üzerinden işlevsel bir şekilde kullanılmaları mümkündür. Bunun gövde kısmı son derece dayanıklı olduğundan, uzun süreli kullanımlarda herhangi bir soruna neden olmaz.
Yuvarlak bir formda tasarlanan açacak magnetlerin merkezinde, müşteriler tarafından talep edilen görseller kullanılır. Bu tür görseller, ürünün çok özel ve zarif bir görünüm elde etmesini sağlar. Misafirler için estetik bir hediye olmaları nedeniyle açacak magnetler sıklıkla tercih edilmektedir.

Geniş Ürün Yelpazesiyle Hatıra Çerçeveler

Baby Shower partilerinin vazgeçilmezlerinden bir diğeri de hatıra çerçevelerdir. Bu tür ürünler, partide muhteşem fotoğrafların çekilmesini sağlar. Farklı temalar ve figürler ile tasarlanan hatıra çerçeveler, günün anlam ve önemini ön plana çıkaracak bir görünüme sahiptir. Oldukça estetik bir tasarıma sahip olan hatıra çerçevelerde zengin bir ürün çeşitliliği mevcuttur.
Pembe zemin hamile anne temalı tasarımlar, özellikle kız bebek bekleyen anne adayları tarafından tercih edilir. Bunun yanı sıra erkek bebek bekleyen anne adayları, mavi renk tasarımlara yönelim gösterir. Sıra dışı figürlerin kullanıldığı tasarımları satın almak isteyen anne adaylarına, melek detaylı tasarımlar sunulur.
Yatay ve dikey formda hatıra çerçeveleri tasarlanabilmekte olup her biri, farklı zevklere hitap edebilme konusunda son derece başarılıdır. Fotoğraf çekimlerinde yenilikçi bir görüntü için hatıra çerçevelerini kullanabilir, arzu ettiğiniz fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Hatıra çerçeveler, 100x70 cm olacak şekilde tasarlanmakla birlikte müşterilerin taleplerine göre boyutlarda değişiklikler yapılabilir.

Zarif Detaylarıyla Flama Bannerler

Flama bannerler; mezuniyet, nişan ya da söz gibi özel günlerde kullanılan çok özel aksesuarlardan bir tanesidir. Modern ve incelikli detaylarla tasarlandıkları için ortamın estetik ve zarif bir şekilde dekore edilmesini sağlar. Fonksiyonel ve benzersiz bir kullanım sunmaları nedeniyle Baby Shower partilerinde de tercih edilen flama bannerler, rengarenk tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Birbiriyle uyumlu renklerle hareketlilik kazanan tasarımlar, ortamın benzersiz bir görünüm elde etmesini de sağlar.
Flamalar, son derece titiz bir üretim sürecinden geçilerek üretilir. 350 gr kartona baskısı yapılmakta olup konsepte göre rafya iple de tutturulması mümkündür. Kişiye özel bir şekilde üretilen flama bannerlerde bebek bekleyen ailelerin isteklerine uygun şekilde tasarımlar yapılır.

Ortamın Atmosferini Güzelleştiren Afişler

Parti ortamlarının benzersiz bir şekilde dekore edilmesini sağlayan ürünlerden bir diğeri de afişlerdir. Yenilikçi ve göz alıcı tasarımlarıyla ön plana çıkan afişler, misafirlere benzersiz bir ortam sunulmasına katkıda bulunur. Geniş ürün çeşitliliğine ev sahipliği yapan afişlerde, müşterilerin arzu ettikleri görseller ve temalar kullanılır.
Baby Shower partilerinde kullanılan afişlerde günün anlam ve önemine vurgu yapan figürlere ve temalara yer verilir. Pembe zemin mor çiçekli taç temalı tasarımlar, lila elbiseli anne temalı modeller, pembe gümüş konseptli ilgi çeken tasarımlar ve daha fazlası; afiş modellerinde yer almaktadır. Parti konseptinizle uyumlu tasarımları satın alarak hem ortamı benzersiz şekilde dekore edebilir hem de fotoğraflarınıza hareketlilik katabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımlarıyla Parti Panoları

Parti panoları, sıklıkla kullanılan parti ürünleri arasında yer alır. Bu nedenle Baby Shower ürünlerinin arasında çok özel bir konumda bulunmaktadır. Parti panoları, farklı boyutlarda üretilebilir. Çoğunlukla 50x70 cm, 70x100 cm olmak üzere iki farklı seçenek mevcuttur. Bu seçeneklerin haricinde de parti panolarının tasarlanması mümkündür.
Canlı ve kaliteli baskılarla üretilen parti panoları, çok özel tasarımlara ev sahipliği yapar. Birbiriyle uyumlu ve canlı renklerin kullanımı ile hareketlilik kazanan panolar, aynı zamanda fotoğraf çekimlerinde de arka fon olarak tercih edilebilir. Mavi gold sim renk ile tasarlanan modeller, mavi beyaz konseptli ürünler, mavi gümüş renk temalı tasarımlar, bebek zıbın temalı modeller; Cici Günler Pano Koleksiyonunda yer alan ürünlerdir.

Baby Shower Ürün Fiyatları

Baby Shower ürünleri, çok özel fiyatlarla ve güvenilir ödeme yöntemleriyle satışa sunulur. Ürünlerin fiyatları; tasarım, kullanılan tema ve görseller, tasarımın boyutu gibi unsurlar nedeniyle farklılık gösterebilir. Siz de Cici Günler tasarımlarını inceleyebilir, ürünler hakkında bilgi sahibi olarak arzu ettiğiniz tasarımların siparişini verebilirsiniz. Eğlenceli, hareketli ve yenilikçi bir parti için Cici Günler ürünlerini deneyebilir, misafirlerinizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...