Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Bebek Mevlüt

Bebek Mevlit

Bebek mevlit ürünleri, bebekler için düzenlenen mevlitlerde kullanılan hediyelikleri ve süslemeleri ifade eder. Bebek mevlidi, genellikle doğumdan sonra veya bebeğin kırkı çıktıktan sonra düzenlenen dini bir törendir. Mevlit törenlerinde bebeğin sağlıklı bir hayat sürebilmesi için Kur’an okunur ve dua edilir. Bu tür dini törenlerde, günün anlam ve önemine özel hediyelikler ve süslemeler kullanılır. Hatıra magnetleri, afişler, arka fon afişleri, karşılama panosu; bebek mevlitlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Bebek Mevlit Hediyelikleri ve Süsleri

Bebek mevlit hediyelikleri ve süsleri, ortamın en özel şekilde dekore edilmesi amacıyla kullanılır. Bebeklere özel olarak tasarlanan ve yenilikçi bir görünüm elde eden hediyelikler, mevlide katılan misafirlere sunulur. Bu sayede misafirler kendilerini çok özel hisseder. Bunun yanı sıra birbirinden özel temalar kullanılarak eşsiz dokunuşlarla tasarlanan süsler, ortamın eşsiz ve zarif bir şekilde dekore edilmesini sağlar.
Mevlit törenlerinde kullanılan hediyelik ve süsler, pek çok dikkat çeken özelliğe sahiptir. Bu özellikler genel hatlarıyla şu şekildedir:
·Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanır. Böylelikle uzun süreli kullanımlara imkan tanır.
·Müşteriler tarafından talep edilen tema ve görseller kullanılarak tasarlanabilir. Bu sayede ürünlerin her biri kişiselleştirilebilir.
·Farklı boyutlarda tasarlanabilir.
·Göz alıcı renkler kullanıldığından, tasarımların her biri ortamın en özel şekilde dekore edilmesini sağlar.

Bebek Mevlit Hatıra Magnetleri

Hatıra magnetleri, mevlide katılan misafirlere sunulan çok özel ürünlerdir. Bu nedenle hatıra magnetlerinin tasarımı son derece önemlidir. Estetik ve zarif detaylarla tasarlanan hatıra magnetleri, bebek mevlitlerinde tercih edilebilecek hediyelikler arasında yer alır. Hatıra magnetlerinde kullanılan temalar oldukça çeşitlidir. Bebek mevlit hatıra magnetlerinde gold puantiyeli resimli temalar tercih edilebilir. Bunun yanı sıra ayetel kürsi temalar da sıklıkla tercih edilir. Erkek bebekler için resimli nazar boncuklu magnetler, ideal bir seçenek olacaktır.

Gold Puantiyeli Resimli Magnet

Gold puantiyeli resimli magnetler, yenilikçi ve göz alıcı tasarımlar arasında yer alır. Oldukça dikkat çekici tasarımlardan biri olan gold puantiyeli resimli magnet, misafirlere sunulabilecek hediyeliklerden en özelidir. Görsel bölümünde müşteri tarafından talep edilen resimler kullanılabilir. Bu sayede ürün kişiselleştirilebilir. Farklı boyutlarda üretimi gerçekleştirilebilen ürün, şık ve zarif tasarımıyla eşsiz bir kullanım sunar.

Ayetel Kürsi Temalı Mavi Magnet

Ateyel Kürsi temalı magnetler, günün anlam ve önemine son derece uygundur. Bu nedenle bebek mevlit hediyelik magnetleri arasında yer alan mavi renk magnet, misafirlerin kendilerini çok özel hissetmesini sağlayan ürünlerdendir. Bu nedenle erkek bebekler için yapılan mevlitlerde, bu tür tasarımlar kullanılabilir. Son derece canlı rengi ve göz alıcı görünümüyle ön plana çıkan hediyelik magnetler, buzdolaplarının üzerinde kullanılabilecek bir tasarıma sahiptir.

Erkek Bebek Resimli Nazar Boncuklu Magnet

Erkek bebekler için özel olarak tasarlanan magnetlerden bir diğeri de resimli ve nazar boncuklu tasarımlardır. Müşteriler tarafından talep edilen resim kullanılarak tasarlanan ve eşsiz detaylarla hareketlilik kazanan hediyelik magnetlerde nazar boncuk motiflerine yer verilir. Bebeğe nazar değmesini engellemek adına kullanılan bu motifler, tasarımların çok daha özel ve yenilikçi bir görünüm elde etmesini sağlar.

Bebek Mevlit Afişi

Bebek mevlit afişleri, fotoğraf çekimlerinde arka fon olarak kullanılabilir. Çok daha yenilikçi ve incelikli fotoğraf çekimlerine olanak tanıyan afişler, farklı boyutlarda tasarlanabildiği için pek çok ortamda kullanılması olanaklıdır. Genellikle yuvarlak bir tasarıma sahip olan afişlerin dikkat çeken özellikleri bulunur. Bu özellikler ise genel hatlarıyla şu şekildedir:
·Mevlit törenlerinde ortamın dekore edilmesi için kullanılabilir.
·Fotoğraf çekimlerinde benzersiz bir arka fon şeklinde kullanımı olanaklıdır.
·Afiş üretimlerinde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılır.
·Canlı baskılar kullanılarak eşsiz bir şekilde tasarlanır.
·Uzun süre kullanımı olanaklıdır.

Gri Beyaz Taç Temalı Afiş

Afiş tasarımlarında pek çok farklı tema kullanılır. Gri beyaz taç temalı afişler, sıklıkla tercih edilen temalar arasında yer alır. Erkek ve kız çocukları için kullanılabilecek olan bu tür tasarımlar, oldukça şık ve zarif bir görünüm elde eder. Yırtılmaz, solmaz vinil baskı malzemeleriyle tasarlanan gri beyaz taç temalı afişler, bebek mevlit törenlerinde yenilikçi bir kullanım sunar. Ortamın dekorasyonuna katkıda bulunabildiği gibi fotoğraf çekimlerinde arka fon olarak da kullanılabilir.

Gri Çerçeve Detaylı Resimli Afiş

Gri renk, afişlerin eşsiz bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Bu nedenle afiş tasarımlarında gri renk sıklıkla kullanılır. Gri renk ile oluşturulan çerçeveler, müşteri tarafından talep edilen resimlerle özel bir uyum sağlar. Böylelikle modern ve incelikli tasarımlar oluşturulabilir. Farklı boyutlarda üretilebilen afişler, mevlit törenlerinde ortamın eşsiz bir şekilde dekorasyonuna katkıda bulunur.

Sevimli Hayvan Temalı Afiş

Bebekler için tasarlanan ürünlerde sıklıkla sevimli hayvan figürleri kullanılır. Bu tür figürler, tasarımın eşsiz bir görünüm elde etmesini sağlar. Bebek mevlit törenlerinde yenilikçi bir kullanım sunan sevimli hayvan temalı afişler, kişiselleştirilebilen ürünler arasında yer alır. Bu nedenle müşterinin istediği resimler kullanılarak yenilikçi ürünler tasarlanabilir.

Bebek Mevlit Arka Fon

Arka fon afişleri, özellikle fotoğraf çekimlerinde kullanılan ürünlerdir. Bebek mevlitlerinde benzersiz fotoğrafların çekilebilmesi için arka fonda yenilikçi afişlerin kullanılması gerekir. Bu tür arka fon afişleri; 100x70 cm, 100x100 cm, 100x150 cm ve 150x200 olmak üzere farklı boyutlarda üretilebilir. Canlı baskı ve kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan arka fon afişleri, her ortamda keyifli bir kullanım sunar.
Bebek mevlitlerinde kullanılabilen arka fon afişlerinde, farklı temalar ön plana çıkar. Bu temalardan en dikkat çekeni, gold siyah konseptli tasarımlardır. Oldukça şık, zarif ve asil bir görünüm elde eden bu tür tasarımları, mevlit törenlerinde eşsiz bir kullanıma olanak tanır.

Bebek Mevlit Karşılama Panosu

Karşılama panoları, mevlit törenlerinde misafirlerin benzersiz bir şekilde karşılanabilmesi için kullanılan ürünlerden bir tanesidir. oldukça yenilikçi bir kullanım sunmakta olan karşılama panoları, geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Karşılama panoları, farklı zevk ve tarzlara göre özel olarak tasarlanır. Prenses araba temalı tasarımlar, mavi gri renk karşılama panoları, pembe çiçek çerçeveli panolar ve daha fazlası; karşılama panosu modelleri arasında yer alır.

Pembe Çiçek Çerçeveli Karşılama Panoları

Bebek mevlit törenlerinde kullanılan ürünlerden bir diğeri pembe çiçek çerçeveli karşılama panolarıdır. Kız bebekleri için hazırlanan mevlit törenlerinde kullanılan karşılama panoları, son derece zarif bir tasarıma sahiptir. Misafirlerin oldukça özel bir şekilde karşılanmasını sağlayan bu tür tasarımlar, fotoğraf çekimlerinde de kullanılabilir.

Mavi Beyaz Renk Karşılama Panoları

Mavi beyaz renk karşılama panoları, erkek bebekler için hazırlanan mevlit törenlerinin en özel tasarımları arasında yer alır. Mavi ve beyaz, oldukça uyumlu iki renktir. Bu nedenle tasarımların benzersiz bir görünüm elde etmesine katkıda bulunur. Ortamın dekorasyonuna katkıda bulunan bu tür karşılama panolarını kullanarak ortamın istediğiniz gibi bir görünüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Prenses Araba Temalı Karşılama Panoları

Prenses araba temalı tasarımlar, bebek mevlit törenlerinde kullanılan karşılama panoları arasında yer alır. Çok özel figürlerle hareketlilik kazanan tasarımlarda, müşterilerin arzu ettikleri fotoğraflar kullanılır. Bu sayede karşılama panoları kişiselleştirilebilir ve yenilikçi bir kullanım vadeder.
Cici Günler tarafından modern ve incelikli bir şekilde tasarlanan ürünleri inceleyebilir, istediğiniz tasarımlara Cici Günler ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...