Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

KINA AÇACAK MAGNETİ

Gelin kınası hediyelik açacak magnetler şimdi benzersiz göz alıcı şablonları ile karşınızda. Kına hediyelikleri ile kına gecenize gelen misafirlerinize hatıra olarak verebilir ve mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz.

Kına Açacak Magneti

Kına açacak magneti hem magnet hem de açacak olarak kullanılabilen ve kına merasimlerine katılan misafirlere hediye olarak sunulan ürünlerdir. Genellikle minimalize edilmiş figür ve desenler kullanılarak tasarlanır. Boyutları standart olabildiği gibi daha önceden belirlenmiş boyutlara göre üretilmeleri de mümkündür.
Kına merasimlerinin en özel hediyeliklerinden biri olan açacak magnetler, kişiye özel tasarlanır. Gelin ve damadın isimlerinin baş harfleri ya da yalnızca gelinin ismi kullanılarak yenilikçi tasarımlar oluşturulur. Ayrıca bu tür ürünlerde renk çeşitliliği fazla olsa da kınayı hatırlayacak renkler sıklıkla tercih edilir. Bu nedenle kırmızı ile hareketlilik kazanan tasarımların sayısı bir hayli fazladır.
Kreatif tasarımlara hayat veren Cici Günler, kına açacak magneti ürünlerinde sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Sıra dışı figür ve renkleri tercih eden, bu sayede göz alıcı tasarımlar sizlerle buluşturan Cici Günler ayrıcalığıyla arzu ettiğiniz tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Göz Alıcı Renklerle Tasarlanan Kına Açacak Magneti Özellikleri

Kına, gelin ve gelinin ailesi için çok özel bir andır. Aynı zamanda Türk kültürünün en dikkat çeken ögelerinden biri olan kına merasimlerinde, misafirlerin katılımıyla istenilen atmosfere ulaşılır. Bu nedenle kına alanlarının süslenmesine verilen özen, misafirlere sunulacak hediyelerde de kendisini gösterir.
Yenilikçi figürler kullanılarak tasarlanan ve fonksiyonel yapısı ile uzun süreli kullanımları mümkün kılan kına açacak magnetleri, misafirlere sunulabilecek en değerli hediyeliklerdendir. Genellikle kına konseptiyle tasarlanan magnetler, birçok işlevsel özelliğe sahiptir. Bu özellikler şu şekildedir:
·58 mm başta olmak üzere çeşitli boyutlarda üretimi gerçekleştirilir.
·Metal gövdesi ile darbelere karşı son derece dayanıklıdır.
·Canlı baskılarla eşsiz bir görünüm elde eder.
·Müşteri tarafından talep edilen figür ve desenler ile kreatif bir şekilde tasarlanır.
·Her bir ürün, tek tek kurdeleli paketler halinde müşterilere ulaştırılır.

Fonksiyonel Bir Kullanım Sunan Kına Açacak Magnetlerinin Çeşitleri

Kına açacak magneti, estetik ve zarif detaylarıyla göz alıcı hediyeliklerdir. Bunun yanı sıra magnet ve açacak fonksiyonlarına bir arada sahip olması, farklı işlevlerde kullanılabilmesine olanak tanır. Üretimi sırasında kullanılan malzemelerden biri olan mıknatıs, ürünün buzdolabı gibi zeminlerde kalabilmesini sağlar. Bu özellik, ürünün benzersiz bir hediyelik olarak tercih edilmesine katkıda bulunur.
Yenilikçi ve modern dokunuşlarla tasarlanan üründe, açacak fonksiyonu da mevcuttur. Özellikle gazoz, soda gibi ürünlerin sorunsuz bir şekilde açılmasını sağlar. Metal gövdesi sayesinde darbelere karşı yüksek bir direnç gösterir. Her iki işlevi de oldukça dikkat çeken ürünün, pek çok farklı çeşidi bulunur.
Tek renk bir zemin üzerinde, bindallı gelin konsepti bulunan tasarımlar; şık ve zarif bir görünüm sağlar. Bunun yanı sıra çok daha hareketli tasarımlar da mevcuttur. Henna tema ile tasarlanan ve modern dokunuşlarla son halini alan hediyelikler, çok daha gösterişli ürün talebinde bulunan kişiler için idealdir.

Kına Açacak Magnetlerinin Avantajları

En özel hediyelikler arasında kendisine yer bulan kına açacak magneti avantajları, bu tür ürünlerin sıklıkla rağbet görmesini sağlar. Cici Günler ayrıcalığıyla sizlere ulaştırılan tasarımların avantajları şu şekildedir:
·İstenilen boyutta üretilebilir.
·Arzu edilen tema, desen, figür ve renkler kullanılarak tasarımları gerçekleştirilir.
·Dayanıklı malzemelerden tasarlandığı için uzun süreli kullanım sunar.

Kına Açacak Magnetlerinin Fiyatları

Modern ve incelikli dokunuşlarla tasarlanan kına açacak magnetlerinin fiyatları değişiklik gösterir. Ürünün boyutu, tercih edilen tema ve renkler; fiyatları belirleyen hususlar arasında yer alır. Çok özel fiyatlarla benzersiz tasarımları sizlerle buluşturan Cici Günler ayrıcalığıyla arzu ettiğiniz tasarımlara sahip olabilir, misafirlerinizin kendilerini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...