Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

MAĞAZA AFİŞLERİ

Mağaza işyeri dükkan afişleri şimdi karşınızda. İndirim afişlerinden mağaza içi görsel baskılar ve kermes organizasyon afişlerinden yardım ve kampanya afişlerine kadar aradığın tüm afişleri sizler için hazırladık. Hemen keşfet alışverişe başla.

Cici Günler Mağaza Afişleri

Sosyal medya ve teknolojinin etkisiyle pazarlama anlayışı gün geçtikçe değişiklik göstermektedir. Fakat günümüzde hala geleneksel pazarlama yöntemleri canlılığını sürdürmektedir. Bunlardan birisi de mağaza afişleri ve panolardır. İçerik olarak dijital pazarlamadan uzak olan yöntem küçük veya büyük ölçekli firma fark etmeksizin her alanda kullanılmaktadır.
Mağaza afişlerinin içeriği işletmeye özel tasarlanmaktadır. Yani Cici Günler web sitesi üzerinden sipariş edeceğiniz ürünlerin içeriği ve tasarımı size özel üretilir. Müşteriler genellikle arka planda sarı ve kırmız renk tonları tercih etmektedir. İçerik kısmında ise sadelik ve netlik talep edilir. Pazarlamanın önemli bir adımı olan merak uyandırmak ve ilgi çekmek bahsedilen koşullara göre hazırlanır.
440 gram vinil baskıya sahip olan mağaza afişleri hava koşullarına dayanıklıdır. Müşterilerin sipariş vermeden önce tereddüt ettikleri nokta yazıların ve renklerin solma ihtimalidir. Bunun için kullanılan vinil maddesi sayesinde yazıların silinmesi veya renklerin solması gibi problemler gözlenmez. Dijital baskılar ile ortaya çıkan işleme de vinil baskı denir. Günümüz teknolojisi ile desteklenen mağaza afişleri gün geçtikçe daha dayanıklı ve uzun ömürlü üretilmektedir.
Cici Günler web sitesinden sipariş ettiğiniz afişlerin kenar bölgeleri özel işlemlerden geçmektedir. Brandanın sökülmesi veya deformasyona uğramaması için yapılan bu işlem oldukça önemlidir. İlk olarak brandanın etrafı dikilir. Ardından sabit durması için kenarlara kapsüller yerleştirilir. Bu işlem afişin dört kenarına da yapılır.

 İndirim Temalı Afişler Cici Günler

Firmaların ürün tanıtımları ve kampanyaları için kullandığı mağaza afişleri son dönemlerde oldukça rağbet görmektedir. Farklı renk ve tasarımlar tüketicide merak uyandırmanın yanı sıra sözsüz etkileşimin en uygun örneklerindendir. Bu sebeple üründe yazı içeriği oldukça önemlidir. Kısa ve net olması, gözü yormaması ve verilen mesajı alıcıya doğru iletmek püf noktalardan bazılarıdır.
İndirim temalı mağaza afişlerinde kullanılan tasarımlar önden içe doğru uzanan çizgilerle üç boyutlu bir görüntü elde edilir. Çizgilerin rengi seçilen rengin açık ve koyu tonlarıdır. Amaç görüntüden ziyade yazının ön planda tutulmasıdır. Hatta bazen firma sahipleri yazının etrafını siyah hatlarla geçilmesini isteyebilir.
Mağaza afişlerinde kullanılan dilin oldukça önemli olduğu unutlmamalıdır. Çoğu zaman tercih edilen "Sezonu Kapatıyoruz", "Çıldırdık" veya "Dev İndirim" temaları müşterinin dikkatini çekmektedir. Satış performansında olumlu yönde etki uyandıran bu ürün işletmenize özel olarak üretilir. Üründe ürünede değişiklik gösterebilir. Fakat ürünler için kullanılan mağaza fiyat etiketleridir. Afişlerin küçük boyutları olarak düşünülebilir.

Güncel Mağaza Afiş Fiyatları ve Ölçüleri

2023 yılının mağaza afişleri Cici Günler internet sitesinde minimum 150 TL olarak hizmet vermektedir. Ürünün ölçüleri büyüdükçe fiyatı artmaktadır. Minimum 100×70, maksimum 200×300 santimetrekare boyutlarında olan mağaza afişlerinin renk ve içeriği kendine özgüdür. Bu sebeple sipariş ettiğiniz ürünün iade ve değişim imkanı bulunmamaktadır.
Afişlerin maksimum değeri olan 200×300 santimetrekarelik ürünün adet fiyatı 900 TL üzerinden satışa çıkarılmıştır. Özetle afişlerin 200 ila 900 arasında fiyat ölçeği bulunur. Web sitesi üzerinden yapacağınız siparişlerde detaylı bilgi için beğendiğiniz ürünün altında yer alan sosyal medya hesaplarıyla iletişime geçebilirsiniz.
Teslimat işlemini Cici Günler hesabınız üzerinden inceleyebilirsiniz. Ürün hakkında son gelişmeleri anında takip edebilir ve sorularınız temsilciye bildirebilirsiniz. Cici Günler tarafından anlaşmalı kargoya verilen ürünün iki iş günü içerisinde sizlere ulaşacaktır. Eğer acil bir durum varsa siparişinizde bu durumu Cici Günler sitesine belirterek daha erken teslimat sağlanabilir.Elinize ulaştığında kesim hatası, baskı hatası ve eksik olan ürünlerin yeniden talebi mümkündür.

 

Mağaza Afişleri

Sezon İndirimleri

Mağaza indirim yazıları, genellikle sezon sonları için hazırlanarak tüketicilerin kampanyalardan haberdar eder. Bu yazılar sayesinde sezon sonlarında mağazalarda, farklı amaçlar için kullanılmak üzere sergilenen ürünler hakkında indirim duyuruları yapılır.
Yaz sonu, kış sonu ya da bahar sonu gibi indirim uygulamaları, tüketicinin bir hayli dikkatini çekmektedir. Bunun yanı sıra, mağazalarda, koleksiyonlardan arta kalan ya da devamı olmayan ürün grupları da elden çıkarılmak indirim yazılarıyla duyurulur. Kullanıcılar, genellikle sezon sonu indirimlerini takip ederek alışveriş yaparlar. Bu nedenle, alışveriş yaparken indirim afişlerinitakip edilerek, sezondaki indirimler kaçırılmamış olur.

Haftanın Fırsatları

Kampanya afişleri, farklı amaçlar ile hizmet veren mağazalarda sıklıkla görebileceğiniz bilgilendirme araçlarıdır. Özellikle, haftalık olarak kampanya düzenleyen ve ürünlerini indirime sokan mağazalar, fırsatlarından tüketicileri haberdar etmek istemektedir.
Örneğin, gıda satışı yapan market, süpermarket ve benzeri işletmeler de haftalık olarak yapılan indirim ve kampanyaları görebilmeniz mümkündür. Marketler, satışı az olan ya da talebin az olduğu ürünlerini, tüketiciyi canlandırmak ve dikkatini çekebilmek için indirime sokar.
Genellikle mağaza afişleri önceden yayınlanan işletmeler, tüketiciler tarafından sıkı sıkıya takip edilir. Bir sonraki haftada gelecek olan ürünler ve fiyatları afişlerde detaylı bir şekilde sergilenir. Bu afişlerdeki ürün fiyatlarındaki indirimler ve verilen mesaj isteğe bağlı olarak oluşturulabilir.

Yeni Ürünler Tanıtımı  

Resimli afiş sayesinde mağazalara gelecek olan yeni ürünlerin tanıtımı detaylı bir şekilde yapılır. Afişlerdeki görsel veriler ve detaylı açıklamaların yanı sıra, kullanılan renk kombinasyonları ürünlerin öne çıkmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra, yeni ürün tanıtımları, kaliteli ve akıcı yazım teknikleriyle tasarlanır. İlgi çekici ve okumaya değer olacak nitelikteki tanıtım mesajları, afişlerin üzerinde yer alır.
Sektörel olarak tanıtım teknikleri değişiklik gösterse de afiş ile yapılan bilgilendirmeler sıklıkla tercih edilir. Ürünlerin öne çıkması için bütün özelliklerinin belirtildiği afiş seçenekleri de tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra, yeni gelecek olan ürünlerin indirim ve kampanyalı olarak duyurulması yeni ürün tanıtım afiş tasarımlarında görebileceğiniz detaylardır.

Outlet İndirimleri

Mağaza afişleriüzerinde yapılan tanıtımlarda yerini alan Outlet indirimleri, tüketicilerin dikkatini çekecek görünüme sahiptir. Ürünlerin çıkış ürün olma özelliği anlamına gelen Outlet ürünler, çeşitli sebepler ile kategorize edilir. Bu sebepler arasında ürünlerin defo ya da farklı sebeplerden kaynaklı olarak ayrılması gibi durumlar yer alır. Örnek verilecek olursa, satışı gerçekleşecek olan iadeli ürün, Outlet olarak geçebilmektedir. Bu ürünlerin kampanyalı olduğunu belirtecek afişler ise kırmızı temanın üzerine beyaz renkler ile yazılan “Outlet İndirimi” yazısıyla satışa sunulur. Genel olarak, Outlet ürünler, diğerlerine göre daha uygun fiyatlardadır. Bu nedenle, kullanıcılar tarafından ürün reklam afişleri dikkat çeken bir tanıtımdır.  

Flaş İndirimler

Market afiş hazırlamaaşamasında, yüksek oranda yapılan indirimler de “Flaş İndirimler” yazısına sahip afişler tercih edilir. Aynı şekilde, giyim,  aksesuar ve benzeri sektörlerde de olabilecek indirimler, önceden tüketiciye duyurulur. Flaş indirimler, sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü, anneler günü gibi günleri kapsayabilmektedir. Bunun yanı sıra, büyük ölçekli online alışveriş sitelerinin belli tarihlerde büyük indirimler yaparak, çılgın alışveriş günlerini kullanıcılara bildirir.
Genellikle, “Kasım İndirimleri” olarak adlandırılan büyük kampanya ve fırsatları görebileceğiniz indirim günleri de “Flaş İndirimler” afişleriyle duyurulur. Dolayısıyla bu afişler, birçok ürünü kapsadığı için net ve anlaşılır bir görsele sahiptir.

Sevgililer Günü Özel İndirimleri

Mağaza afişleri üzerinde kalpli, kırmızının yoğun olarak kullanıldığı “14 Şubat“ için hazırlanan görseller yer alır. Sevgililer Günü, birçok çiftin bir yıl boyunca heyecanla beklediği özel bir gündür. Bu nedenle, markaların yaptığı indirim ve kampanyalar Sevgililer Günü İndirim afişleriyle takip edilir.
Dijital pazarlamadan uzak olan mağaza afiş indirim bilgilendirmesi, Sevgililer Günü gibi anlam dolu olan günler için farklı konseptler ile sergilenir. Arka planda kırmızı renk tonlarının yoğun olduğu ve satışa sunulan hediyelerin ön plana çıkarıldığı kampanyalar, küçük ve büyük ölçekli her firmanın tercih etmiş olduğu bir afiş görseli olmaktadır.

Yaz Kampanyaları

İndirim kağıtları hazırlığı yapan birçok marka ve işletme, pazarlama stratejilerinde yoğun olarak bu duyuru şeklini kullanır. Yaz kampanyaları da mağazaların yapmış olduğu tanıtımlardan oluşmaktadır. Satışa sunulan ürünlerin özelliğine bağlı olarak, sadelik, netlik, renk, görsellik gibi kombinasyonlar oluşturulur. Yaz aylarında kullanılmak üzere düzenlenen afişler, mevsim koşullarına uygun olarak tasarlanır. Dolayısıyla afişlerin üzerinde yazan yazılar ve görseller, uzun süre silinmeden kalıcılığını korumaktadır.
Farklı ölçekteki işletmeler tarafından basılan indirim kağıdı alternatifleri günden güne daha dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde üretilir. Özellikle, yaz aylarında sıcak hava koşullarına dayanan malzemeler kullanılarak afiş üretimi yapılır.

Kış İndirimleri

Market afişleri, farklı ölçekteki market ve işletmeler tarafından ürün tanıtımı ve indirim bilgilendirmesi için kullanılmaktadır. Yaz, kış ve bahar gibi sezonlarda da görebileceğiniz afiş seçeneklerini, farklı renk ve tasarımlarda görebilirsiniz. Kış indirimlerini takip ederken, yılbaşı, kadınlar günü, babalar günü gibi özel günler için ürün kategorileri bu afiş duyurularıyla ön plana çıkar.
İndirim temalı afişler, ürün tanıtımları ve kampanyalar için kullanılarak bir hayli rağbet görmektedir. Market indirim yazıları örnekleri içeren birçok afiş seçeneği arasında kış indirim duyuruları yer almaktadır. Farklı tasarım ve renkler, tüketicilerin merakını uyandıracak satış stratejileriyle kış indirimi afişlerinde görebileceğiniz detaylardır.

Depoları Boşaltıyoruz Afişi

İndirim afişlerikategorisinde yer alan depoları boşaltıyoruz afişleri, büyük puntolar ile yazılan indirim duyurularıdır. Bu afiş modelleri sayesinde müşterilerinizi büyük indirimlerden haberdar edebilirsiniz. Sayısız afiş seçeneği ve canlı renklere sahip olan birçok ürün, kategoriler arasında yer almaktadır. Oluşturulan kampanyalar, depoları boşaltıyoruz afişleriyle duyurulduğunda daha etkili hale gelir. Kampanya afişleri arasında yer alan bu afiş modeli üretilirken etrafı dikilerek, köşelerine de kapsül halkalar takılmaktadır. Bunun yanı sıra, afişler rulo şeklinde koruyucu malzemeler ile imal edildiği için uzun süre dayanıklılığını koruyan ürünlerdir.  

Büyük Sezon İndirimi

Mağaza indirim yazıları arasında yer alan bu afiş türü, mağazalardaki kampanyalardan kullanıcıları etkili bir şekilde haberdar etmek için tasarlanır. Mağazalardaki indirim, kampanya ve yeni sezon ürünler, kullanıcının dikkatini çekmek için afişe edilir. Büyük sezon indirimlerini içeren afişler, koruyucu malzemeler kullanılarak tasarlanır. Bu afiş tasarımları, işletmelerin satış stratejilerine özel olarak da hazırlanmaktadır. Dolayısıyla, kullanılan yazı puntoları ve afiş renkleri müşteri taleplerine göre şekillenebilmektedir.  

Öğrenci İndirimi

Afiş görselleri, toplumun kesimlerine hitap edecek şekilde de tasarlanabilmektedir. Öğrenciler, toplumdaki en fazla gözetilen kesimler arasındadır. Bu gibi indirimleri duyurmak isteyen işletmeler ise “Öğrenci İndirimi” yazılı afişleri tercih etmektedir. Bu afişleri, genellikle gıda işletmelerinde sıklıkla görebilirsiniz. İşletmeler, tercih ettikleri öğrenci indirimi ibareli afişler sayesinde öğrencilerin hizmeti indirimli alabileceklerini göstermiş olurlar.

Bayram Özel İndirimleri

Market afiş hazırlama işlemi aşamasında, dini bayramlara özel olarak afişler de hazırlanmaktadır. Özellikle, Ramazan Bayramı geldiğinde, marketler tarafından erzak kolisi afiş duyuruları yapılır. Mağaza branda afişleri sayesinde Ramazan Bayramı gibi bayramlar için tüketicilere en kolay şekilde bilgi verilir. Afişlerin üzerinde “Hoş geldin Ya Şehri Ramazan” gibi yazılar ile “Erzak Kolisi Hazırlanır” ibarelerine yer verilmektedir.

Black Friday Fırsatları

İndirim kağıdı seçeneklerinden bir diğeri ise “Kara Cuma” amblemiyle basılan afişlerdir. Black Friday indirimleri, Kasım ayında gerçekleştirilen büyük çaplı kampanyalardır. Birçok ürün grubunda yapılan yüksek indirim ve kampanyalar tüketicilerin dikkatini çekmektedir.
Etkili bir satış stratejisi de olan Black Friday indirim afişleri sayesinde işletmeler büyük gelirler elde etmektedir. Bu afişleri, birçok marka ve işletme dönemsel kampanyalarını duyurmak ve afişe etmek için satın almaktadır.

Seçili Ürünlerde % İndirimleri

İndirim kağıtları arasında yer alan ve farklı % indirim oranlarını belirten bu afişler, birçok işletme tarafından tercih edilir. Yapılacak olan indirim oranları, afişlerde yerini alarak müşterilere bu yönde bilgi verilir. Seçili ürünlerdeki indirim oranlarını belirten afişlerdeki yüzde oranları büyük puntolar ile yazılır. Bu sayede, müşteriler ürünlerdeki indirimleri daha rahat bir şekilde görmektedir.

Yeni Sezon İndirimi

Ürün reklam afişleri arasında yer alan yeni sezon indirim broşürleri, mağazalara yeni ve kampanya dahilindeki ürünleri belirtir. Yeni sezonda bitirilen ürünlerin de belirtildiği afiş alternatifleri seçenekler arasında yerini almaktadır. Genellikle, kırmızı tema üzerine büyük harflerle yazılan bu indirim yazıları, oldukça etkili bir reklam aracı olmayı başarmaktadır.  
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...