Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

DİŞ PARTİ MAGNETİ

Diş buğdayı partisi bebek dişim çıktı magnetleri eşsiz tasarımları ile seni bekliyor. Benzersiz temalar ve fırsat fiyatlarla hemen sahip olun. Üstelik online alışveriş imkanı ile kapına kadar gelsin.

Diş Parti Magneti

Diş parti magneti, dişi çıkan bebekler için yapılan partilerde misafirlere verilen çok özel hediyeliklerdir. Benzersiz tasarımlara sahiptir, bu sayede keyifli bir kullanım sunar. Kız bebekleri ve erkek bebekleri için özel olarak tasarlanırlar. Farklı model ve seçenekleri bünyesinde barındıran diş parti magnetleri, aynı zamanda göz alıcı bir görünüme de sahiptir. Hazır temaların yanı sıra bebeğinize özel temaları da kullanabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir hediyelikler olduğundan, bebeğinizin resmi ve ismiyle hediyeliklerinizi özelleştirebilirsiniz. Cici Günler ayrıcalığıyla sizlere sunulan diş parti magneti ürünleriyle bebeklerinizin diş çıkarma anlarının unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz.

Resimli Diş Parti Magnetleri

Bebeklerin ilk dişleri genellikle ilk 6. aydan itibaren çıkar. Diş çıkarmak, bebekler ve ebeveynler açısından oldukça özeldir. Dolayısıyla bu tür anlar genellikle diş partileriyle kutlanmaktadır. Diş parti magneti, bu tür özel günlerde misafirlere sunulması amacıyla tasarlanır. Ayrıca bebeklerin bu özel günleri muhteşem tasarımlarla ölümsüz kılınır. Resimli diş parti magnetleri, bebeklerinizin resimleriyle hareketlilik kazanan hediyeliklerdir.
Muhteşem temalarla tamamlanan, çok özel bir tasarıma sahip olan diş parti magneti ürünleri, buzdolabı gibi alanlarda kullanılabilmektedir. Bebeğinizin bu özel anını her gün görmek istiyorsanız, diş parti mmagneti tam da size göre!

Erkekler Bebekler için Diş Parti Magnetleri

Erkek bebekler için diş parti magnetleri, mavi renk ağırlıklı olarak tasarlanmaktadır. Mavinin yanı sıra mor renkle de eşsiz bir konsept hazırlanabilir. Gri renk de erkek bebek için diş parti magnetleri tasarımında özel bir yere sahiptir. Eşsiz detayları, bebeğinizin resmiyle hareketlilik kazanan bu tür magnetler, diş partilerinde kullanılabilen en iyi hediyeliklerdir. Farklı ebat ve boyutlarda tasarlanabilen diş parti magneti, kaliteli yapısıyla uzun süreli bir kullanım sağlar.
Birçok farklı temanın kullanıldığı bu tür magnetlerde genellikle sevimli diş temalarına yer verilmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan resmin üst kısmına bebeğinizin ismi yazılmaktadır. Bu sayede diş partilerinde kullanabileceğiniz hediyelikler hazır hale gelir.

Kız Bebekler için Diş Parti Magnetleri

Diş parti magnetleri kız bebekler için hazırlandığında genellikle pembe renk kullanılır. Bunun yanı sıra mor renklerle de hareketlilik kazanan, bu sayede göz alıcı bir görünüm elde eden magnetler, benzersiz temaları da bünyesinde barındırır. Erkek bebekler için hazırlanan magnetlerde olduğu gibi kız bebeklerinde de genellikle sevimli diş temaları tercih edilir.
Boyutları birbirinden farklı olan ve bu sayede istenilen boyutlarda tasarlanabilen magnetler, estetik bir görüme sahiptir. Kişiselleştirilebilir olduklarından, bebeğiniz resmi ile tasarlanabilmektedir. Bebeğinizin ismi çeşitli durumlarda resmin üstüne ya da resmin yanına konumlandırılabilir. Ayrıca belirli bir temada hazırlanan yazılar da kullanılabilir. Ayrıca ince ya da kalın olmak üzere iki farklı tasarıma sahiptir. İnce bir tasarım talep edebilir ya da çok daha kalın bir tasarım tercihinde bulunabilirsiniz.

Diş Parti Magnetlerinde Özel Fiyatlar

Kız bebekleri ve erkek bebekleri için özel olarak tasarlanan diş parti magnetleri, diş partilerinde kullanılan hediyeliklerdir. Cici Günler ayrıcalığıyla özel olarak tasarlanan bu tür magnetler, arka kısmında yer alan mıknatıs sayesinde buzdolabına yapıştırılabilmektedir. Konforlu bir kullanıma sahiptir.
Cici Günler, fiş parti magnetlerinde yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Bebekleriniz için özelleştirilebilir bir hediye talebinde bulunuyorsanız eğer, diş parti magnetlerini satın alabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden tasarlandıkları için uzun süreli kullanımı olanaklı hale getirmektedir. Bunun yanı sıra oldukça estetik bir görünüme sahip olduklarını belirtmek mümkündür. Yenilikçi, şık tasarımlarıyla ön plana çıkan diş parti magnetleri, bebeğiniz için düzenlediğiniz diş partileri için misafirlerinize sunabileceğiniz en özel hediyeler arasında yer almaktadır.

 

Diş Parti Magnetlerinde Kullanılan Temalar Nelerdir?

Anne-Çocuk Teması

Diş parti magnetlerinde en çok dikkat çeken magnet temalarından bir tanesi, anne-çocuk temasıdır. Belirlenen renkteki zemin üzerinde bebek ve annesinin fotoğrafları kullanılır. Bu fotoğraflara ek olarak diş figürü tercih edilir. Ayrıca isteğe göre yıldız figürlerine de yer verilir. Fotoğrafın altına bebeğin ismi yazılarak hediye kişiselleştirilir. 1. sınıf baskı makineleri ile baskı işlemleri yapılarak tasarımların benzersiz bir görünüm elde etmesi sağlanır.

Erkek Bebek Resimli Tema

Erkek bebeklerinin resimleri kullanılarak yapılan tasarımlar, erkek bebek resimli tema olarak adlandırılır. Diş parti magneti kapsamında yer alan erkek bebek resimli tema, çok özel görsel ve metinler kullanılarak tasarlanır. Bebek resminin üzerinde ya da altında bebeklerin ismi yazılır. Bu sayede çok özel bir görüntü elde edilir.

Kız Bebek Resimli Tema

Kız bebek resimlerinin yer aldığı ve kız bebekleri için özel olarak tasarlanan bu tür magnetler, yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Zemin üzerinde yer alan fotoğrafın yanı sıra yıldız, diş figürü gibi eşsiz figürler yer alır. Ayrıca bebeğin dişinin çıktığını ifade eden metin kısmına da yer verilir.

Diş Figürlü Temalar

Diş parti magneti tasarımları arasında kendisine özel bir yer edinen diş figürlü temalar, sıklıkla tercih edilen tasarımlardandır. Diş figürü hem günün anlam ve önemini ön plana çıkarır hem de yenilikçi tasarımlara olanak tanır. Diş figürlü temalarda genellikle zemin üzerinde bebeğin görseline yer verilir. Bunun yanı sıra bebek ismi ve istenilen bir metne de yer verilebilir.
Sıra dışı temalarla hareketlilik kazanan diş parti magneti ürünleri, Cici Günler koleksiyonu içerisinde yer alır. Yenilikçi şekilde tasarlanan diş parti magnetleri arasından arzu ettiklerinizi satın alabilirsiniz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...