Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

KINA MAGNETİ

Gelin kına magnetleri benzersiz modelleri ile sizlerle bekliyor. Eşsiz göz alıcı kına magnetlerini hemen keşfet!

Kına Magneti

Kına magneti, kına gecelerinde misafirlere verilen hediyeliklerdir. Magnet şeklinde tasarlanan hediyelikler, kişiye özel hazırlanır ve buzdolaplarında eşsiz bir kullanım vadeder. Mıknatıs kullanılarak tasarlanan magnetler, zarif ve şık hediyeler içerisinde kendisine yer bulmaktadır. Eşsiz temalar kullanılarak tasarlandıkları için her zevke hitap etme konusunda oldukça başarılı olan magnetleri, kına gecelerinizde hediyelik olarak kullanabilirsiniz.
Bindallı konseptli, gelin damat temalı, boho çiçek temalı başta olmak üzere pek çok farklı temalarla hareketlilik kazanan magnetler, oldukça incelikli yapısı sayesinde konforlu bir kullanım vadeder. Gelin ve damadın fotoğrafları kullanılarak kişiselleştirilebilen kına magneti; 9x7 ince, 9x7 kalın, 9x12 ince ve 9x12 kalın olmak üzere 4 farklı ebat üzerinden tasarlanır.
Magnet üzerinde yer alacak metin, müşteri tarafından sipariş esnasında iletilir. Bunun yanı sıra kişiye özel fotoğrafların kullanımı ile de tasarlanabilen magnetler, misafirler için eşsiz hediyelikler arasında bulunmaktadır. Cici Günler tarafından incelikli bir şekilde tasarlanarak sizlere sunulan kına magnetleri arasından arzu ettiklerinizi hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir, misafirlerinize benzersiz hediyeler verebilirsiniz.

Kına Magnetleri

Kına gecelerinin benzersiz hediyelikleri arasında bulunan ve farklı temalar kullanılarak tasarlanan kına magnetleri, misafirlerine estetik ve şık hediyeler vermek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Sıra dışı temalar kullanılarak tasarlanan kına magneti, oldukça geniş bir model çeşitliliğine sahiptir. Hareketli tasarımlardan hoşlanan gelinler için tavus kuşu konseptli magnetler sunulmaktadır.
Bunun yanı sıra gelin ve damadın fotoğraflarıyla zenginleştirilmiş tasarımlar da yer almaktadır. Cici Günler Kına Magnetleri Koleksiyonunun en özel parçaları olarak değerlendirilen hediyelikler, farklı ebat seçeneklerine sahiptir. İnce bir tasarım isteyenlere 9x7 ince ve 9x12 ince olacak şekilde iki farklı boyut seçeneği sunulur.
Çok daha kalın bir magnet tasarımı arzulayan kişiler içinse 9x7 kalın ve 9x12 kalın olmak üzere iki seçenek bulunur. Ayrıca 100x70 vinil branda afiş ve 100x150 vinil branda afişler de tasarlanabilmektedir. Her bir ürün, kalın ve parlak bir yüzeye sahiptir. Bu sayede eşsiz bir görünüm sunar.
Ayrıca mıknatıs kullanılarak tasarlandıkları için buzdolaplarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Eşsiz dokunuşlarla tasarlanan kına magneti ile misafirlerinize çok özel hediyeler sunabilirsiniz.

Kına Magnet Çeşitleri

Kına gecelerine özel olarak tasarlanan kına magnetleri, renk ve desen çeşitlilikleriyle dikkatleri üzerine çeken hediyelikler arasında yer alır. Özellikle misafirlerine eşsiz hediyeler sunmak isteyen gelinler tarafından tercih edilen kına magnetleri, birbirinden özel tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Temel olarak metin ve görsel içeren magnetlerde kalp, tavus kuşu gibi figürler de yer almaktadır.
Cici Günler dokunuşuyla tasarlanan kına magnetiürünleri, oldukça geniş bir ürün çeşitliğine sahiptir. Koleksiyon içerisinde Kına Hatıra Magneti Resimli Kırmızı Gül Çiçek Gold Çerçeve Temalı tasarım yer almakta olup bunun yanı sıra Kına Hatıra Magneti Vintage Konsept de bulunmaktadır. Eşsiz bir tasarım isteyenlere kırmızı elbiseli gelin konseptli hatıra magnetler de tasarlanmaktadır.
Her biri oldukça şık ve zarif bir görünüm elde eden kına magnetleri, arzu ettiğini hediyeliklere ulaşmanızı sağlayacak niteliktedir.

Kına Magnet Fiyatları

Sıra dışı figür ve temalar ile tasarlanan kına magneti, özel fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Cici Günler tarafından modern ve incelikli bir şekilde tasarlanan magnetlerin her biri, fonksiyonel kullanımlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizler de Cici Günler Kına Magnetleri Koleksiyonu içerisinde yer alan tasarımları inceleyebilir, tarzınızı yansıtan ürünler arasından arzu ettiklerinizi çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.
Özel günlerinizde misafirlerinize sunabileceğiniz hediyeliklerin üretimini gerçekleştiren Cici Günler, bir tasarımdan çok daha fazlasını vadediyor.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...