Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kına Hatıra Çerçevesi

Kına Hatıra Çerçevesi

Kına hatıra çerçevesi, kına merasimlerinde kullanılan ve fotoğrafların benzersiz bir şekilde çekilmesini sağlayan ürünlerdir. Hatıra çerçeveleri, günün anlam ve önemini ön plana çıkaracak şekilde tasarlanır. Her bir çerçeve, talepleri karşılayacak figür ve temalara ev sahipliği yapar. Farklı zevk ve tarzlara hitap edebilen tasarımların her biri, kına merasiminin eşsiz bir atmosfere ulaşmasını sağlar.
Kına merasimleri için pek çok farklı ve göz alıcı ürünlerin tasarımını gerçekleştiren Cici Günler, zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Arzu edilen boyutlarda tasarlanan ve kına merasimlerinde kullanılan hatıra çerçeveleri arasından istediğiniz ürünlere güvenilir ödeme yöntemleri ile kısa sürede ulaşabilirsiniz!

Kına Hatıra Çerçeve Çeşitleri

Kına hatıra çerçevesi ürünleri, sıra dışı figürler ve temalar kullanılarak tasarlanır. Aynı zamanda müşteri tarafından belirtilen görsel ve metinlerle yenilikçi bir görünüm elde eder. Ürünlerde kullanılan tema ve figürler, farklı tasarımların ortaya çıkmasını sağladığından, bu tür ürünlerde çeşitlilik son derece fazladır.
Somon ve mor rengin bir arada kullanıldığı tasarımlarda, kişiye özel görsel ve yazı detaylarıyla hareketlilik sağlanır. Bunun yanı sıra dışı figürler kullanıldığı için eşsiz tasarımlar ortaya çıkar. Siyah renk, kına hatıra çerçevelerinin tasarımında sıklıkla tercih edilen göz alıcı renklerden bir diğeridir. Öte yandan siyah beyaz çizgi konseptli tasarımlar, kırmızı demin gold sim çerçeveli modeller ve daha fazlası; müşterilerle buluşmaktadır.

Somon Mor Renk Temalı

Somon mor renk temalı tasarımlar, sıklıkla talep edilen ürünler arasında yer alır. Özellikle fotoğraf çekimlerinde kullanılan bu tür tasarımlar, fotoğrafların arzu edilen görüntüde olmasını sağlar. Kına hatıra çerçevesi çeşitleri arasında yer alan somon mor renk temalı tasarımları kullanarak kına merasimlerinizin hareketlilik kazanmasını olanaklı hale getirebilirsiniz.

Siyah Renk Mum Detaylı

Asaletin rengi olan siyah kullanılarak tasarlanan siyah renk mum detaylı tasarımlar, Göz alıcı bir görünüm elde etmektedir. Mum detayı ile dinamizm kazanan bu tür tasarımları, kına merasimlerinde tercih edebilirsiniz.

Siyah Beyaz Çizgi Konseptli

Çizgi detaylı tasarımlar, son derece modern bir görünüm elde eder. Siyah beyaz çizgi konseptli kına hatıra çerçevesi ürünleri, fotoğrafların çok daha incelikli görünmesini isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Kırmızı Zemin Gold Sim Çerçeveli

Kına hatıra çerçeveleri arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen ürünlerden bir diğeri de kırmızı zemin gold sim çerçeveli tasarımlardır. Kınaya hareketlilik kazandırabilecek potansiyele sahip olan bu tür tasarımlar, misafirlerin de kendisini çok özel hissetmesini sağlar. Bu nedenle sıklıkla tercih edildiklerini söylemek mümkündür.

Kına Hatıra Çerçevelerinin Kullanım Alanları

Zengin ürün çeşitliliğine sahip olan kına hatıra çerçevesi ürünleri, pek çok özel günde kullanılabilir. Günün anlam ve önemine uygun figürler ve renklerle tasarlanan hatıra çerçeveleri, son derece fonksiyonel bir kullanım sunar. Genellikle kırmızı ve siyah renkler kullanılarak tasarlanan hatıra çerçevelerini kına merasimlerinde kullanmak mümkündür.

Kına Hatıra Çerçevesi Fiyatları

Gelin adayları için özel bir gün olan kına merasimi, pek çok farklı aksesuar kullanılarak benzersiz bir hal alır. Bu tür özel zamanlarda kına hatıra çerçevelerinin kullanımı son derece yaygındır. Farklı tarzlara hitap edebilecek nitelikteki ürünlerin her biri hem ortamın benzersiz şekilde dekore edilmesini hem de fotoğrafların eşsiz görünmesini sağlar.
Kına hatıra çerçevesi ürünlerinde fiyatlandırma çeşitli hususlara göre değişiklik gösterebilir. Bu hususlardan ilki ürünün boyutudur. Ürünün niteliği, kullanılan malzemelerin kalitesi; kına hatıra çerçevelerinin farklı şekilde fiyatlandırılmasının temel nedenleri arasında yer alır. Sizler de Cici Günler aracılığıyla çok özel ürünlere mütevazı fiyatlarla ve zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...