Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

ÇOCUK BOY ÖLÇME ÇETVELİ

Çocuk boy ölçme çetveli şimdi benzersiz modelleri ile seni bekliyor. Hemen modelleri keşfet alışverişe başla. Sınırsız model ve malzeme seçenekleri ile seni bekliyor.

Çocuk Boy Cetveli

Birbirinden sevimli çocuk boy cetveli modelleri ile çocuğunuzun gelişimini eğlenceli bir şekilde takip edebilirsiniz. Farklı ve çeşitli tasarımlara sahip boy cetvellerini her alanda keyifle kullanabilirsiniz. Temalarla işlenmiş boy cetvellerine sahip olarak çocuklarınızın gelişimlerine olan ilgilerini arttırabilirsiniz.
Çocuk odalarının vazgeçilmezi olan boy cetveli modelleriyle siz de çocuğunuzun gelişimini günden güne fark edebilirsiniz. Pratik kullanımı ve eğlenceli tasarımları ile çocuklar tarafından sevilen boy cetvelleri birçok farklı modelde üretilmiştir. İster temalarla süslenmiş isterseniz de kendi tasarımınızla dekore edeceğiniz boy cetvellerine göz atabilirsiniz. Bu sayede odanızın bütünlüğünü bozmayacak tasarımlar arasında tercihinizi kolayca yapabilirsiniz.
Çocuk boy cetvellerinin çeşitli işlevleri kullanıldığı ortamda faydasını arttırmaktadır. Örnek olarak gelişme çağında olan bir çocukta gelişim süreci mutlaka takip edilmelidir. Bu dönemdeki çocuklarınız için çocuk boy cetvelleri oldukça işlevsel bir ürün olacaktır. Ayrıca hoş görüntüsü ve kendini çocuklara sevdiren tasarımları sayesinde çocuklarınızın da ilgisini çekecektir.

Çocuk Boy Cetveli Özellikleri

Çocuk odalarına kullanılan çocuk boy cetveli modelleri Cici Günler’in sevimli tasarımları ile daha ilgi çekici hale gelmektedir. Çocuğunuzun gelişimini takip altına alabileceğiniz bu boy cetvelleri doğru ve kesin sonuçlar sunar. Ayrıca farklı tasarımları sayesinde odanın dekorasyonu ile bütünlük sağlar.
Çocuk boy cetveli birçok farklı modeli ile odaları süslemektedir. Ayrıca bu cetvellerin sağladığı özellikler ile çocukların gelişimi daha güvenli bir şekilde takip edilir. Boy cetvellerin üzerinde yer alan rakamlar ve ölçüm aralıklarının kalitesi küçük darbelerden etkilenmesini engeller.
Çocuk boy cetvellerinin genel tasarımı itibariyle üzerinde rakamlar yer almaktadır Farklı tasarımlara sahip bu cetveller tamamen kişiselleştirilebilir ürünlerdir. Sipariş öncesinde tasarımına karar verdiğiniz bir cetvelin üzerine çocuğunuzun ismini yazdırmanız mümkündür. Bu küçük detaylar çocuklarınızın cetvele duyduğu ilgiyi arttıracaktır.
Çocuk boy cetvelleri 55x150 folyo baskı, 55x150 vinil baskı ve 55x150 saten baskı olarak üçe ayrılır. Bu üç farklı model arasında tercih yapmak sizin zevkinize kalmıştır. Sipariş öncesinde seçtiğiniz ürünün altına not ekleyerek cetveli kişiselleştirmeniz mümkündür. Çocuk boy cetvelleri üstün baskı kalitesine sahiptir. Siparişinizi oluşturduktan bir süre sonra hazırlanırken size baskının onayı için dönüş yapılır. Eğer onay verirseniz siparişinizin baskı işlemi gerçekleştirilir ve kargonuz en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırılır.
 

Gelişim Çağı için Çocuk Boy Cetveli Çeşitleri

Gelişim çağı için tercih edeceğiniz çocuk boy cetveli çocuğunuzun büyüme sürecini keyifle takip etmenizi sağlar. Boy cetveli çeşitlerinin her biri çocuğunuzun odasında güvenle kullanabileceğiniz ürünlerden oluşmaktadır. Çocuğunuzun gelişimini takip etmenizi sağlayacak bu ürünler bu işlevinin yanı sıra keyifli bir etkinlik durumuna da dönüşecektir.
Cici Günler tasarımları ile hayatın her alanında yenilikler sağlamaktadır. Çocuklarınızın odasında dekoratif olarak tercih edeceğiniz boy cetvelleri neşeli tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Küçük yaştan itibaren çocuklarınızın gelişimine şahitlik edecek boy cetvelleri arasından tercihinizi yaparak hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Duvara yapıştırabileceğiniz boy ölçme cetvelleri görüntü açısından estetik durmaktadır. Herhangi bir alana ihtiyaç duyulmadığı için hem dekoratif hem de işlevsel açıdan tercih edilir. Çocuk boy cetvelinin kullanılması için düz bir duvar olması yeterli olacaktır. Duvara yapıştıracağınız cetveller kolayca sökülebilir olduğu için kullanmayı bıraktığınızda kolayca çıkartmanız mümkündür. Ancak çocuğunuz cetvelde yer alan ölçüye ulaşmış olsa dahi dekoratif olarak odasında bulundurmanız eğlenceli olabilir.
 

Birbirinden Farklı Çocuk Boy Cetveli Modelleri

Duvara kolayca monte edilebilen çocuk boy cetveli modelleri çocuklar için keyifli bir kullanım olanağı sağlar. Bu cetvellerin birbirinden farklı tasarımlara sahip olması sayesinde her odaya uyum sağlaması mümkündür. Aynı zamanda boy cetvelini kişiselleştirme şansınız da Cici Günler tarafından sizlere sağlanmaktadır. Boy cetvelini satın almadan önce üzerinde yer alacak isme karar verdikten sonra siparişinizi oluşturabilirsiniz. Böylece hem dekoratif hem de kişiye özel siparişinizi göze hitap edecek konuma yerleştirdikten sonra kullanımına başlayabilirsiniz.
Çocuk boy cetvelleri yalnızca çocuk odalarında değil sınıflarda da kullanılabilir. Üstelik bu alanlarda kullanıldığında çocuklar arasında keyifli bir rekabet oluşur. Daha hızlı büyümek ve gelişmek isteyen çocuklar arasında tatlı bir yarış başlar. Kreşlerin ve anaokullarının dekorasyonunda ana temanın oyuncak üzerinde olması sebebiyle boş cetvelleri tasarımları ile göze batmaz. Aksine cetvellerin üzerinde yer alan eğlenceli tasarımlar dekorasyonun bir bütün içerisinde olması açısından destek sağlar.
Okullarda kullanılan bu boy cetvelleri etkinlik olarak kullanılabilir. Çocuk kendi büyümesini takip ederek daha sağlıklı beslenmek ister. Böylece her yönden çocuğun gelişimine teşvik edecek bir üründen fayda sağlanmış olur. Duvara monte edilmesi kolay olduğu için tercih edilen bu ürünlere mutlaka şans verilmelidir. Cici Günler ürünlerinin kaliteli ve şık tasarımlarını günlük hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz.
 

Çocuk Boy Cetveli Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuk boy cetveli son derece kullanışlı ve şık tasarımları ile çocuklar tarafından ilgi duyulan bir üründür. Ev veya okulda kullanılabilen bu ürünler çocukların fiziki takibini yapmanın en iyi yolu haline gelmiştir. Ancak yine de bu ürünü satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Bu unsurlar şu şekildedir:
  • Boy cetveli satın alınmadan önce cetvelin kullanılabileceği düz bir duvar zemini olduğundan emin olunmalıdır. Düz olmayan duvarlarda cetvel işlevini kaybedebilir.
  • Çocuğunuz çizelgede yer alan boy uzunluğunu geçti ise cetvel pek işe yaramayabilir. Bu nedenle satın almadan önce çocuğunuzun güncel boyunu ölçebilirsiniz.
  • Boy cetvelleri birçok farklı tasarımda üretilmiştir. Kullanılacak alanın dekorasyonu ile bir bütünlük sağlaması için ona uygun tercih yapabilirsiniz.
  • Boy cetvelinin konumunu iyi belirlemeniz gerekir. Kapı arkasında veya ıslak zeminde cetvelin kullanılması pek doğru olmayacaktır.
 

Boy Ölçer Nasıl Kullanılır?

Güvenilir ve kaliteli ürünler sunan Cici Günler boy cetvelleri ile çocukların gelişimini takip etmenin en eğlenceli yolunu sunmaktadır. Boy ölçerlerin kullanımı oldukça basittir. Kullanımı için duvara veya kapıya yapıştırmak yeterlidir. Ancak yapıştırmadan önce zeminin kuru olması gerekir. Boy ölçer ister okulda ister evde kullanılabilir bir üründür. Boy cetveli yapıştırılırken mutlaka özen gösterilmesi gerekir. Cetvel duvara düz ve paralel olacak şekilde yapıştırılmalıdır. Yapıştırılma işlemi sonrasında kullanımına hemen başlanılır. Temizliğini yapmak istediğinizde ıslak olmayan bez ile silme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 

Çocuk Boy Cetveli Fiyatları

Çocuk boy cetveli dikkat çeken eğlenceli tasarımları ile çocuk odalarını süslüyor. Cici Günler’in farklı modelleri arasında odanıza uygun tasarımı tercih etmenizle kısa sürede siparişinizi oluşturabilirsiniz. Çocuğunuzun gelişimini eğlenceli bir şekilde takip etmenin yolu olan cetveller ile yeni bir aktivite edinebilirsiniz.
Küçük çocukların gelişim sürecini keyifli bir şekilde takip etmenin yolu olan boy cetvellerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz boy cetvelleri çocuğunuzun gelişimine her an şahitlik edecektir.
Son derece yüksek kaliteye sahip bu ürünler uygun fiyatlarla aldığınız durumda çocukları keyifli bir heyecana boğabilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra kısa sürede ürününüze ulaşarak kullanıma başlayabilirsiniz. Siz de farklı tasarımlara sahip çocuk boy cetveli modelleri arasında dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Cici Günler kalitesi ile çocuklarınızın gelişimini daha eğlenceli şekilde takip edin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...