Sınıf Kapısı Giydirme
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0536 379 79 36
Dili Değiştirin Turkçe English German Azerian Russian French Romanian Arabic

    Marka

    Stok

    Sırala

Fiyat

Kategori Markaları

Tümünü Temizle

Sıralama:

6 Ay Kınası Açacak Anahtarlık

6 ay kınası açacak anahtarlık, 6 ay kınasına katılan misafirlere sunulan estetik, zarif ve işlevsel bir hediyedir. Bu tür ürünler hem açacak hem de anahtarlık olarak kullanılabildikleri için son derece fonksiyoneldir. Aynı zamanda 6 ay kınasına özel olarak tasarlandıkları için günün anlam ve önemini ön plana çıkararak anın ölümsüzleşmesini sağlar.

Önceden beri anahtarlıklar, anahtarların muhafazası için önemli bir ürün olmuştur. Fakat zaman içinde bu özelliğinin yanı sıra, estetik ve zarif bir ürün olarak da değerlendirildiklerini belirtmek mümkündür. Birbirinden özel, yenilikçi ve estetik açacak anahtarlıkların tasarımını gerçekleştiren Cici Günler, bebeğiniz için düzenlediğiniz partide kullanabileceğiniz tasarımları sizlerle buluşturuyor. Her bir tasarıma çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

6 Ay Kınası Açacak Anahtarlıkların Özellikleri

6 ay kınalarında kullanılan açacak anahtarlıkların birçok özelliği dikkat çekicidir. Bu özellikler;

·         Görsel, metin kısımları kişiselleştirilebilir.

·         Farklı formlarda üretilmeleri mümkün olmakla birlikte genellikle yuvarlak formda üretilir.

·         Anahtarlık olarak kullanılabildiği gibi şişe kapaklarını açabilmek adına açacak şeklinde de kullanımı mümkündür.

·         Organizasyonlarda misafirlere sunulabilecek hediyelikler arasında yer alır.

·         Kullanımı kolaydır, kaliteli malzemelerden üretildikleri için uzun süreli kullanımlara olanak tanır.

6 Ay Kınası Açacak Anahtarlık Çeşitleri

Cici Günler dokunuşuyla eşsiz bir şekilde tasarlanan 6 ay kınası açacak anahtarlık ürünleri, pek çok farklı tema ve figür kullanılarak tasarlanır. Renk olarak kırmızı, pembe, mor; ağırlıklı olarak kullanılır. Tercih edilen renklerin her biri, kullanılan temalarla son derece uyumludur. Ürünlerin her biri titiz ve yenilikçi bir üretim süreci sonrasında sizlerle buluşmaktadır.

Açacak anahtarlık tasarımlarında birçok farklı tema kullanılmakta olup sıklıkla rağbet edilen tasarımlar şu şekildedir:

·         Pembe zeminli tasarımlar

·         Resimli bindallı tasarımlar

·         Pembe mor renk tasarımlar

·         Kırmızı zemin üzerinde resimli tasarımlar

Pembe Zeminli Tasarımlar

Pembe, açacak magnet tasarımlarında yoğunluklu olarak tercih edilen bir renktir. Göz alıcı bir renk olan pembe zemin üzerinde yer alan görsel ve figürler, eşsiz bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlar.

Resimli Bindallı Tasarımlar

6 ay kınası açacak anahtarlık ürünlerinde, kişiye özel resimler kullanılır. Kınası yapılan kız bebeklerinin görselleri kullanılarak ürünlerin her biri kişiselleştirilir. Bunun yanı sıra bebeğin ismi de kullanılır. Bindallı tasarımlarda, aynı zamanda kına merasimlerinin olmazsa olmazları arasında yer alan bindallı figürü tercih edilir.

Pembe Mor Renk Tasarımlar

Mor ve pembe, birbiriyle son derece uyumlu iki renktir. Bu nedenle 6 ay kınası açacak anahtarlıklarda, pembe ve mor renkler sıklıkla kullanılır. Bu tür renklerin yer aldığı tasarımlar, göz alıcı bir görünüm elde ederek misafirlere eşsiz hediyeliklerin sunulmasını sağlar.

Kırmızı Zemin Üzerinde Resimli Tasarımlar

Kırmızı, kına merasimlerinin en çok dikkat çeken rengidir. Bu nedenle bebek kınalarında, kırmızı renk ile tasarlanan pek çok süs ve hediyeliğe yer verilir. Kırmızı zemin üzerinde resimli tasarımlar, 6 ay kınası için tasarlanan açacak anahtarlık üretimlerinde tercih edilir. Kırmızı, canlı bir görünüm elde ederken kişiye özel resimlerle tasarıma dinamizm katılır.

6 Ay Kınası Açacak Anahtarlık Fiyatları

6 ay kınası açacak anahtarlık ürünleri, geniş ve zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Farklı zevklere hitap edebilen tasarımlar bulunmakta olup her bir tasarım, bebek kınalarında benzersiz hediyeliklerin misafirlere sunulmasına olanak tanır. Cici Günler dokunuşuyla tasarlanan ve ürünün özelliği, üretimde kullanılan malzeme gibi unsurlara göre değişen fiyatlarla satışa sunulan ürünlerin her birine güvenilir ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz. Birbirinden özel, modern ve incelikli tasarımlar, Cici Günler ayrıcalığıyla her zaman sizlerle!

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

EN UYGUN FİYATLARLA KAPINDA

Tüm Ürünlerimiz En İyi İşçilikle Sizlere Sunuyoruz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.