Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

BEBEK 6 AY KINA PANOSU

Bebek 6 Ay kına panoları şimdi benzersiz modelleri ile seni bekliyor. Kız bebeklerin 6 ay kınası için hazırladığımız ayaklı panolar şimdi göz alıcı temalar ve fırsat fiyatlarla karşınızda. Hemen keşfet alışverişe başla.

Bebek 6 Ay Kına Panosu

Bebek 6 ay kına panosu, yenilikçi ve göz alıcı tasarımlarıyla bebek kınalarında kullanılır. Ortamın eşsiz bir şekilde dekore edilmesine katkıda bulunan panolar, aynı zamanda misafirlerin karşılanması amacıyla da tercih edilebilir. Bebek kınalarına özel olarak tasarlandıkları için kırmızı renk konseptli ürünler ağırlıktadır. Aynı zamanda bebeklerin görselleri ve isimleri kullanılarak ürünler kişiselleştirilir. Genellikle bebek kınalarında kullanılsa da farklı organizasyonlar için de üretilmeleri mümkündür.
Bebek kınalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan panoların tasarımında bulunan Cici Günler, benzersiz ürünlere çok özel fiyatlarla ulaşmanızı mümkün kılıyor. Tam da istediğiniz tasarımlara zahmetsiz bir şekilde sahip olabilir, ortamı modern ve incelikli dokunuşlarla dekore edebilirsiniz.

Bebek 6 Ay Kınalarında Tercih Edilen Panolar

Panolar ve ayaklı panolar, sıklıkla misafirlerin en özel şekilde karşılanması amacıyla kullanılan ürünlerdir. Öte yandan duvar kenarlarında kullanılarak ortamın modern ve incelikli bir görünüm elde etmesini de mümkün kılar. Bu nedenle bebek kınalarında, eşsiz panoları kullanmak son derece önemlidir.
Genellikle 50x70 cm ve 100x70 cm olmak üzere iki farklı ebat üzerinden tasarımlar yapılır. Müşterilerin, istedikleri ebadı tercih etmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra ürünlerin tamamı kişiselleştirebildiği için bebeğin görseli ve ismi gönderilmelidir. Bebek 6 ay kına panosu çeşitleri, müşterilerin arzu ettikleri tema, figürler, bebek görsel ve ismi ile dinamizm kazanır.

6 Ay Bebek Kınaları için Özel Olarak Tasarlanan Panoların Çeşitleri

6 ay bebek kınaları için titizlikle üretilen ürünlerin her biri, son derece zengin bir koleksiyonun üyesidir. Farklı zevklere hitap edebilecek detaylara ev sahipliği yapan tasarımlar, aynı zamanda göz alıcı bir görünüm elde eder. Bebek 6 ay kına panolarında çeşitlilik bulunmakta olup koleksiyonda yer alan ve en dikkat çeken tasarımlar şu şekilde sıralanabilir:
·Kırmızı zemin üzerinde resimli tasarımlar
·Kırmızı siyah tasarımlar
·Gold çerçeve tasarımlar

Kırmızı Zemin Üzerinde Resimli Tasarımlar

Kırmızı, kına merasimlerini sembolize eden bir renktir. Bu nedenle hem yetişkin hem de bebek kınalarında kırmızı ön planda yer alır. Kırmızı renk kullanılarak tasarlanan ürünler, günün anlam ve önemine vurgu yaptığından, bebek kınalarında kullanılacak olan panolarda kırmızı zemine yer verilir. Bebek 6 ay kına panosu çeşitleri arasında yer alan kırmızı zemin üzerinde resimli tasarımlar, göz alıcı bir görünüm elde eder. Zemin üzerinde bebeğin görseli, ismi ve sıra dışı figürler yer alır. 

Kırmızı Siyah Tasarımlar

Kırmızı ve siyah bir arada kullanıldığında, göz alıcı bir tasarım ortaya çıkar. Bu nedenle kırmızı zemin üzerinde yer alan siyah çizgilerle eşsiz bir tasarım elde edilir. Merkezde, bebeğin görseli bulunmakta olup çevrede arzu edilen figürlere yer verilir.

Gold Çerçeve Tasarımlar

Gold çerçeve, pano tasarımlarında sıklıkla kullanılır. Son derece estetik ve zarif bir görünüm elde eden bu tür tasarımlar, 6 ay kınalarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Ayaklı Karşılama Panoları

Bebek 6 ay kına panosu kapsamında yer alan ayaklı karşılama panoları, yenilikçi bir kullanım sunar. Genellikle kapı girişlerinde kullanılarak misafirlerin estetik bir şekilde karşılanmasını sağlar. Modern ve estetik dokunuşlarla tasarlanan ve boyutları değişiklik gösterebilen bu tür panolar, aynı zamanda ortamın dekore edilmesine de katkıda bulunur.

6 Ay Bebek Kına Panosu Fiyatları

6 aylık kız bebekleri için düzenlenen partilerde kullanılan panolar, farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Bunun temel nedeni, ürünlerin özellikleri ve boyutlarının birbirinden farklı olmasıdır. Bebek 6 ay kına panosu ürünlerinde çok özel tasarımları sizlerle buluşturan Cici Günler, her bir ürüne mütevazı fiyatlarla sahip olmanızı mümkün kılıyor.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...