Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Diş Partisi Hatıra Çerçevesi

Diş Partisi Hatıra Çerçevesi

Çocuklar, ebeveynler ve konuklar için hem heyecanlı hem de eğlenceli bir deneyim sunan diş partisi, son derece popüler etkinliklerdir. Bu tür partiler, çocukların diş çıkarma sürecini kutlamak veya diş sağlığı hakkında bilgi edinmelerini teşvik etmek amacıyla düzenlenir. Diş partileri, evlerde veya kafelerde gerçekleştirilir. Ancak son derece renkli, eğlenceli ve neşeli bir atmosferde geçer. Bu partilerde bebekler diş ile ilgili bilgiler edinirken, eğlenceli oyunlar oynar, diş temalı süslemeler yapar ve lezzetli atıştırmalıklarla şımartılır.
Diş partilerinin bir diğer önemli öğesi ise hem konuklar hem de ebeveynler için hatıra çerçeveleridir. Diş partisi hatıra çerçevesi, çocukların dişleri ile ilk fotoğraflarını çekilebilmelerini ve bu özel anıları ölümsüzleştirebileceklerini sağlar. Bu çerçeveler sevimli ve renkli bir hatıra olarak partiye katılan herkesin fotoğraf çekilmesine de olanak tanır. Mavi, sarı, beyaz, pembe, yeşil, turuncu gibi pek çok renk seçeneğinde üretilen diş partisi hatıra çerçevesi vardır.

Diş Partisi Hatıra Çerçevesi Modelleri

Diş partisi hatıra çerçevesi modelleri renk, tasarım, desen ve detay bakımından birbirinden ayrılır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen çerçeveler, hem parti sırasında hem de sonrasında kullanılmak üzere tasarlanır. Hatta çocukların odasında uzun zamanlar durarak anı olarak evlerin bir köşesini süsler. Parlak sarı renkte ve üzerinde diş desenleri bulunan bir hatıra çerçevesi sıklıkla tercih edilen bir modeller arasındadır. Bu çerçeve, diş partisinin temasını yansıtan özel bir alternatiftir.
Pembe tavşan desenli çerçeve modeli ise tatlı pembe rengini içerir. Üzerinde ise sevimli tavşan desenleri bulunduğundan çocukların dikkatini çeker. Bu çerçeve, çocukların ilgisini çekerek diş partisinde eğlenceli bir atmosfer oluşturur. Bununla beraber renkli fotoğrafların çıkmasına olanak tanır. Mavi bebek desenli çerçeve ise üzerinde bebek motifleri barındırır. Bu çerçeve, diş partisini kutlayan bir bebek için mükemmel bir hatıra sayılır. Diş partisi hatıra çerçevesi modelleri diş partisine katılan her konuğun hatırlayacağı özel bir anı olarak dikkat çeker.
Beyaz tarihli, isimli ve fotoğraflı çerçeve modelleri de bulunur. Şık beyaz renkte, üzerinde diş partisinin tarihinin yazıldığı bu çerçeve, kişisel çerçeve isteyenlere hitap eder. Bu çerçeve, diş partisinin özel bir gün olduğunu vurgulamak için ideal tercihtir. Çeşitli renklerde ve desenlerde mevcut olan yüksek kaliteli çerçeveler, uzun soluklu kullanım sunar. Örneğin, çiçek desenleri veya diş motifleri gibi farklı desenler bulunan bir çerçeve bebeğin odasında uzun süre süs olarak kullanılabilir. Bu çerçeve, diş partisi fotoğraflarını şık bir şekilde sergilemeye de yardımcı olur.

Diş Partisi Hatıra Çerçevesi Fiyatları

Diş partisi hatıra çerçevesi özel bir etkinlik veya partiye katılan konuklar için özel olarak hazırlanır. Sayısız tasarım alternatifi bulunduran çerçeveler, etkinlikte çekilen hatıra fotoğraflarını saklamak ve sergilemek için kullanılır. Bu çerçeveler etkinlik temasına veya parti konseptine uygun olarak tasarlandığından her ihtiyaca karşılık verir. İster ev ister kafe ortamında bir etkinlik yapılsın, bu çerçeveler ile güzel fotoğraflar çekilmek mümkün olur.
Diş partisi hatıra çerçevesi fiyatları çerçevenin malzemesine, boyutuna, tasarımına ve satın alınabilecek ekstra özelliklere bağlı olarak değişir.
Diş Partisi Hatıra çerçevelerinin fiyatları boyutuna göre de belirlenir. Daha küçük boyutlardaki basit tasarımlı çerçeveler daha uygun fiyatlı olur. Bunun dışında daha büyük boyutlarda, özel tasarımlarda ve ekstra özelliklerde (örneğin, ad veya tarih işlemeli çerçeveler, LED ışıklı çerçeveler vb.) fiyatlar artar. Ancak her ihtiyaca ve beklentiye karşılık veren bir diş partisi hatıra çerçevesi vardır. Bunlar arasından en ideal olanı tercih ederek siz de diş partisini unutulmaz bir maceraya dönüştürebilirsiniz.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...