Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kına Afişi

Kına Afişi

Kına afişi, kına gecelerinde ortamın eşsiz bir görünüm elde etmesini sağlayan afiş türleri arasında yer almaktadır. Çiçek, gelin temalı olmak üzere farklı temalarla tasarlanarak benzersiz bir görünüm elde eden afişler, misafirlerin en iyi şekilde karşılanmasını sağlar. Bu sayede hem benzersiz bir ortam oluşur hem de gelinin kendisini çok daha özel hissetmesine katkıda bulunur.
Kına afişleri, her zevke hitap edebilecek şekilde tasarlanır. Sıra dışı temalarla hareketlilik kazanan afişler, kına merasiminin gerçekleştirileceği alanda, misafirlerin karşılanacağı yere konulur. Bu sayede hem kınanın kime ait olduğunu ifade eder hem de çok özel bir atmosferin oluşmasını sağlar. Yenilikçi temalar ve modern dokunuşlarla tasarlanan kına afişi ile kına merasiminin çok daha eşsiz geçmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Cici Günler ayrıcalığıyla tasarlanarak sizlere sunulmakta olan kına afişlerinin her biri, tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Farklı boyutlarla tasarlanan kına afişlerinden arzu ettiklerinizi alabilir, ayrıca afişinizi kişiselleştirebilirsiniz. Benzersiz afişler, Cici Günler dokunuşuyla sizlerle buluşuyor.

Kına Afişleri

Kına merasimleri, gelin adayları için çok özel günler arasında yer alır. Genellikle düğünden birkaç gün önce organize edilen kına, gelinin sevdikleriyle benzersiz anlar yaşadığı merasimlerden bir tanesidir. Ayrıca Türk geleneğinde özel bir yere sahip olan kına yakma töreni de yine kına merasimi dahilinde gerçekleştirilir.
Çok özel günler arasında yer alan kına merasimlerinde eşsiz bir ortama ulaşmak oldukça önemlidir. Alınan aksesuarlar ile kına alanları, görsel açıdan zenginleştirilebilir. Kına afişi, kına merasimlerinde tercih edilen olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alır. Farklı boyutlarda tasarlanan ve kına yapılan alanın önüne konulan afiş, kişiselleştirilebilir ürünlerden bir tanesidir.
Farklı zevklere hitap edebilecek şekilde tasarlanan afişlerde tema çeşitliliği oldukça fazladır. Klasik bir tema isteyenler için gelin figürü kullanılarak üretim gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra gelin ve damadın fotoğrafları kullanılarak eşsiz bir tasarım yapılabilir. Genellikle fon rengi olarak kırmızı tercih edilse de beyazın da sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir.
Her zevke hitap edebilecek şekilde tasarlanan ve geniş ürün çeşitliliği ile sizlere sunulan afişler sayesinde kına gecenizin benzersiz bir atmosfer elde etmesini sağlayabilir, misafirlerinizi en özel şekilde ağırlama şansı elde edebilirsiniz.

Kına Afişi Çeşitleri

Cici Günler dokunuşuyla tasarlanarak sizlere sunulan kına afişi, birçok farklı çeşide ev sahipliği yapıyor. Cici Günler Kına Afişi Koleksiyonu içinde yer alan afişler hem tasarımlarıyla hem de fonksiyonel özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Yenilikçi şekilde tasarlanan kına afişleri arasında klasik tasarımlar bulunduğu gibi çok daha modernize edilmiş tasarımlar da yer almaktadır.
Kına Hatırası Afişi Siyah Zemin Boho Çiçek Resimli Konsept, modern dokunuşlarla tasarlanan afişler arasında bulunuyor. Siyah zemini ile oldukça asil bir görünüm elde eden tasarım, boho çiçekleriyle hareketlilik kazanmıştır. Bunun yanı sıra çok daha sade bir afiş arzulayan gelinlere sunulan Bordo Zeminli Gelin Temalı Kına Gecesi Afişi, şık ve estetik detaylarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.
Cici Günler Kına Afişleri Koleksiyonu içinde yer alan tasarımlar sayesinde istediğiniz gibi bir ortama ulaşabilir, misafirlerinizi eşsiz bir atmosferde ağırlayabilirsiniz.

Kına Afişi Fiyatları

Kına gecelerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan kına afişi modelleri ile sizlere benzersiz tasarımlar sunmakta olan Cici Günler, çok özel afişlere mütevazı fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor. Koleksiyon içinde yer alan tasarımları inceleyebilir, tasarımlar hakkında bilgi sahibi olabilir, birbirinden özel tasarımlar sayesinde misafirlerinize unutulmaz bir atmosfer sunabilirsiniz. Cici Günler, çok özel hediyelikleri ve kına gecesi afişleriyle her zaman sizlerin yanında!
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...