Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

SATILIK VE KİRALIK AFİŞLERİ

Satılık Afişi Kiralık Afişi Satılık ve kiralık afişleri binlerce şablon ile şimdi karşınızda hemen keşfet! Sahibinden satılık afişi sahibinden kiralık afişlerine kadar aradığın tüm emlak afişlerini senin için tasarladık.

Kiralık Satılık Emlak Afişleri

Kiralık satılık emlak afişleri, gayrimenkul satış ya da kiralama işlemlerinde kullanılan çok önemli ekipmanlar arasında yer alır. Profesyonel bir şekilde hazırlanmış afişler, müşterilerin gayrimenkule ilgisini arttırma konusunda oldukça başarılıdır. Bu nedenle kiralık ve satılık emlak afişlerinin büyük bir titizlikle hazırlanması gereklidir.
Bu tür emlak afişlerinde mülk sahibinin talepleri göz önünde bulundurulur. Arzu edilen metin ve bilgiler afişe eklenir. Bu sayede mülk sahibinin talepleri en iyi şekilde karşılanmış olur. Bunun yanı sıra mülke ilgi gösteren kişilerin de kafalarındaki soru işaretler giderilir. Hem kiralık hem de satılık mülklerde bu tür afişlerin kullanımı önemlidir.
Kiralık satılık emlak afişleri, insanların üzerinde etki bıraktığından, kiralık ve satılık mülk işlemlerinde afiş kullanımına önem verilir. Mülkün satışa ya da kiralığa çıkarıldığının öğrenilmesi adına da bu tür afişler kullanılır. Bunun yanı sıra afişler sayesinde emlak ofisine bölgeden yeni portföyler gelir. Afişler, emlak ofislerinin adeta mührüdür. Bu nedenle doğru bir afiş tasarımı, emlak ofislerinin de itibarını arttırıcı bir unsurdur.
Cici Günler hem kiralık hem de satılık emlak için titiz bir çalışma ile afiş tasarımında bulunuyor. Uzman ekibiyle birlikte çalışmalarını gerçekleştirmekte olan Cici Günler aracılığıyla aradığınız afişlere zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Farklı türdeki afişlerin tamamı, Cici Günler ile sizlere çok özel fiyatlar üzerinden sunuluyor. 

Emlak Afişleri

Emlak afişleri, emlak ofisleri tarafından kullanılan ve konut, iş yeri, ofis gibi alanların kiralanması ya da satılması sürecinde emlak ofislerine yardımcı olan afiş türleridir. Yapıların balkon, pencere gibi alanlarına asılır. Kiralık ya da satılık mülke ihtiyacı olan kişilerin ilgili emlak ofisiyle iletişim kurmasını sağlayan bu tür afişler, kiralık satılık emlak afişleri olarak da değerlendirilebilir.
Cici Günler profesyonelliğiyle tasarlanan emlak afişleri, satılık afişinin yanı sıra kiralık afişi olarak da kullanılabilir. Bunun için müşteri tarafından talep edilen hususların belirtilmesi gereklidir. Farklı puntolar ve renklerde tasarlanan afişler, mülk ihtiyacı bulunan kişilerin ilgisini çekecek niteliklere ev sahipliği yapar. Afiş tasarımında müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur.
Afişlerde genel olarak metin tasarımı ağırlıktadır. Bunun yanı sıra ilgili emlak ofisinin bilgileri de eklenerek gerekli yönlendirmeler yapılır. Ayrıca afişlerin ilgi çekmesi adına kırmızı, sarı gibi dikkat çeken renkler kullanılır.

Satılık Yazısı Çıkarma

Satılık yazısı, satılık mülkler için oluşturulan ve metinden meydana gelen afişlerdir. Mülkün satışta bulunduğunu belirten bu tür afişler, sahibinden kiralık emlak afişleri kapsamında da değerlendirilebilir. İletişim bilgilerinin de yer aldığı satılık yazısı, iletişimin çok daha rahat ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmesini mümkün kılar.

Satılık Afişi Yaptırma

Satılık afişi, emlak ofisleri için yaptırılabildiği gibi sahibinden satılık mülkler için de yaptırılabilir. Mülkünü satışa çıkarmak isteyen pek çok mülk sahibi, bu tür afişlerin tasarlanması için uzman desteği talep eder. Mülkün satışta olduğunu gösteren bir metinden meydana gelen satılık afişlerinde görsellere de yer verilebilir. Bunun yanı sıra emlak sahibinin iletişim bilgileri de yer alır. Böylelikle müşteri ve mülk sahibi arasında iletişim sağlıklı bir şekilde sağlanmış olur.

Kiralık Satılık Emlak Afişleri

Sahibinden kiralık emlak afişleri ya da emlak ofisleri tarafından açılan ilanlar için oluşturulan satılık emlak afişleri, titiz bir şekilde tasarlanır. Cici Günler uzmanlığını bünyesinde barındıran bu tür afişlerde yer alan metinler, müşteri taleplerine göre farklılık gösterebilir. Emlak ofisleri için “Örnek Dairemizi Gezebilirsiniz-Satılık Lüks Daireler” şeklinde ilgi çekici metinlerden oluşan emlak afişleri tasarlanabilir.
Bunun yanı sıra sahibinden kiralık mülkler için “Sahibinden Kiralık” şeklinde sade bir tasarım gerçekleştirilebilir. Kiralanacak mülkün niteliklerine göre afiş tasarımından da farklılık meydana gelir. “Sahibinden Kiralık Antrepo” ya da “Sahibinden Kiralık Depo” gibi başlıklar üzerinden emlak afişi tasarlanabilir. Cici Günler, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak emlak afişlerini kurumsal bir şekilde tasarlar.

Kiralık Satılık Emlak Afişleri Fiyatları

Kiralık-satılık emlak afişlerinde fiyatlar birbirinden farklıdır. Emlak afişinin tasarımı, boyutu, afiş için kullanılan malzemeler ve işçilik; fiyatların değişkenlik göstermesinin temel nedenleri arasında yer alır. Sahibinden satılık emlak afişleri ya da emlak ofisleri için hazırlanan emlak afişlerinin tamamı; Cici Günler ile yenilikçi bir şekilde tasarlanır. Aradığınız afişlere mütevazi fiyatlarla sahip olabilir, en özel afişlere sahip olabilirsiniz.
 

Satılık ve Kiralık Afişlerinin Çeşitleri Neler?

Satılık ve Kiralık Afişlerinde Çeşitler

Satılık ve kiralık afişlerinde kullanılan temalar ve renkler birbirinden farklıdır. Bu durum, ürünlerin zengin bir kategoride yer almasına olanak tanır. Bu tür afişlerde kullanılan renkler ve afişin boyutu; potansiyel müşterilerin dikkatini çekebilecek şekilde olmalıdır. Dolayısıyla tasarımda renk ve afiş boyutu gibi hususlara önem verilmelidir.
Satılık ve kiralık afişleritasarlanırken tercih edilen zemin ve yazı rengi gibi hususlara göre ürün çeşitleri de birbirinden farklı olur. Ön plana çıkan tasarımlar ise genel hatlarıyla şu şekildedir:
  • Kırmızı zemin üzerine beyaz yazı
  • Kırmızı zemin üzerine mavi yazı
  • Sarı ile kırmızının uyumundan oluşan tasarımlar
  • Dikey tasarımlar
  • Yatay tasarımlar
Her bir tasarım, afişin dikkatleri üzerine çekmesini olanaklı hale getirecektir.

Kırmızı Zemin Üzerine Beyaz Yazı

Kırmızı zemin üzerine beyaz yazı, oldukça ilgi çekici bir tasarımdır. Kırmızı, satılık ve kiralık afişlerinde sıklıkla kullanılan renklerden bir tanesidir. Zeminde yer alan kırmızı üzerindeki beyaz renk yazı, kırmızı ile beyazın muhteşem uyumunu ön plana çıkarır. Bu ise afişin çok daha belirgin hale gelmesine olanak tanır. Bu tür afişler, dikey boyutlandırılabildiği gibi yatay bir şekilde de boyutlandırılabilir. Böylelikle ürün çeşitliliği oldukça fazla olacaktır.

Kırmızı Zemin Üzerine Mavi Yazı

Kırmızı zemin üzerinde mavi renk yazı da kullanılabilir. Mavi de kırmızı renk kadar dikkat çekicidir. Aynı zamanda kırmızı ile uyumlu olduğundan, eşsiz bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar. Satılık ve kiralık afişi tasarımlarında mavi yazı renginin yanı sıra beyaz renk de kullanılabilir. Her biri bağımsız bir şekilde kullanılabildiği gibi bir arada kullanılmaları da olanaklıdır. Bu sayede son derece göz alıcı bir afiş tasarlanmış olur.

Sarı ile Kırmızı Uyumu

Satılık ve kiralık afişleri tasarımında sarı ile kırmızının uyumuna da yer verilebilir. Her iki renk de son derece canlıdır. Kırmızı ve siyah zemin üzerinde sarı renk yazı detayı kullanılabildiği gibi sarı zemin üzerinde siyah renk yazıya da yer verilebilir. Farklı kombinasyonlar, afişlerin ilgi çekiciliğini çok daha fazla arttırır.

Dikey Tasarımlar

Afiş tasarımlarında renk kadar tasarımın boyutu ve yönü de oldukça önemlidir. Eğer dar bir alanda afiş kullanılacaksa dikey tasarımlar son derece ideal bir seçenek olacaktır. Farklı boyut seçenekleri bulunmakla birlikte kullanılacak alana göre boyut tercihinde bulunması oldukça idealdir.

Yatay Tasarımlar

Yatay tasarımlar, satılık ve kiralık afişleri tasarımlarında ön plana çıkan hususlardan bir diğeridir. Yatay genişliğe sahip alanlarda yatay afişlerin kullanılması gerekir. Farklı boyut seçenekleri bulunan yatay tasarımlarda, oldukça canlı ve göz alıcı renkler tercih edilerek afişlerde bir bütünlük yakalanır.
Birbirinden yenilikçi, göz alıcı ve dikkat çeken afiş tasarımlarında bulunan Cici Günler, arzu ettiğiniz tasarımlara zahmetsiz bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Sizlere sunulan tasarımları inceleyebilir, istediğiniz tasarımları çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Satılık ve kiralık afişlerinde her ürün, Türkiye’nin her yerine ve son derce hızlı bir şekilde kargolandığı için siparişini verdiğiniz ürünlere kısa sürede ulaşmanız olanaklı. Yenilikçi satılık ve kiralık afişlerinde Cici Günler ayrıcalığını yaşayın!
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...