Sınıf Kapısı Giydirme
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0536 379 79 36
Dili Değiştirin Turkçe English German Azerian Russian French Romanian Arabic

Mağaza Vitrin Yazıları

    Marka

    Stok

    Sırala

Fiyat

Kategori Markaları

Tümünü Temizle

Sıralama:

Mağaza Vitrin Yazıları

Mağaza vitrin yazıları, mağaza vitrininde ya da kapı üzerinde kullanılan ve markanın yapmış olduğu indirim ve yeniliklerin müşterilere en net şekilde sunulmasını sağlayan çok özel ürünlerdir. Farklı boyutta tasarlanabilen bu tür vitrin yazıları, reklam sektörünün en önemli ürünleri arasında yer alır. Kısa ve net yazılardan oluşması ve ilgi çekici tasarım üzerinden üretilmeleri, markaların en iyi şekilde temsil edilmelerini sağlar.

Markanın müşterileri ile iletişimi olarak da düşünülebilen ürünler, mağazaların giriş kısımlarında kapıların üzerine asılabilir. Bunun yanı sıra iç kısımlarda da kullanılması mümkündür. Son derece estetik ve fonksiyonel bir tasarıma sahip olan bu tür ürünler, Cici Günler dokunuşuyla son halini almaktadır. Farklı sektörlerde yer alan mağazalara yenilikçi, dikkat çeken ve dayanıklı vitrin yazıları sunmakta olan Cici Günler; markaları temsil eden tasarımlarıyla ön plana çıkıyor.

Eşsiz Renkler, Benzersiz Tasarım

Reklam sektöründe, daha çok büyük ölçekli mağazaların kullandığı mağaza vitrin yazıları, mağaza özelinde yapılan indirim ve kampanyaların müşterilere en kısa ve net şekilde duyurulmasını mümkün kılar. Bu nedenle etkili ve yenilikçi bir reklam aracıdır. Markaları temsil eden yazılar her zaman dikkat çektiği için vitrin yazıları, titiz bir şekilde tasarlanmalıdır.

Tasarımlarda kullanılacak renklerin hem müşteri hem de marka beklentilerine uygun olması son derece önemlidir. Aynı zamanda renklerin birbirleriyle uyumlu olması da gereklidir. Kırmızı bir zemin üzerinde beyaz kullanılabilir. Bu sayede bütünlük elde edilir. Bunun yanı sıra siyah ve beyazın estetik uyumundan yararlanılabilir.

Vitrin yazılarında kullanılan renk kadar tasarımın niteliği de önemlidir. “İndirim” için hazırlanan vitrin yazısında, aşağı doğru inen bir ok tasarımı etkili olacaktır. Bununla birlikte dikdörtgen şeklinde tasarımlar da oldukça etkileyicidir.

Markanızı Yansıtacak Kreatif Modeller

Mağaza vitrin yazıları, etkili bir reklam aracı olduğundan; satın alacağınız ürünün markanızın niteliklerini yansıtıyor olması son derece önemlidir. Müşteri taleplerine uygun bir şekilde tasarım gerçekleştirilmekte olup müşteri beklentileri en iyi şekilde karşılanır. Dikdörtgen şeklinde, dik bir tasarıma sahip ürünler; amaca uygun bir şekilde tasarlanır. Bu nedenle taleplerinizi karşılayan tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Mağaza Vitrin Yazılarının Özellikleri

Kaliteli ve yenilikçi bir tasarıma sahip mağaza vitrin yazılarının pek çok özelliği bulunur. Bu özellikler genel hatlarıyla şu şekildedir:

·         Her sektöre uygun bir şekilde tasarlanır.

·         Kaliteli malzemeler tercih edilir.

·         Canlı baskı ile eşsiz bir görünüm elde edilir.

·         Uzun süreli kullanımı mümkün kılar.

Benzersiz Tasarımlarıyla Mağaza Vitrin Yazılarının Avantajları

Mağaza vitrin yazılarında kalite, markaya her zaman kazandırır. Çünkü bu tür tasarımlar, indirim ve kampanyaların en iyi şekilde duyurulmasını sağlar. Bunun yanı sıra kaliteli baskı malzemeleriyle eşsiz bir görünüme ulaşılır. Müşterilerin dikkatini çeken yazılar, markanın istediği mesajı doğru ve estetik bir şekilde vermesini sağlar. Mağaza vitrin yazıları avantajlarından bir diğeri de bu tür ürünlerin uzun süreli kullanılabilmeleridir. Kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünler, geniş bir kullanım alanına sahiptir ve uzun süreli kullanımlarda herhangi bir soruna neden olmaz.

Mağaza Vitrin Yazılarının Fiyatları

Mağazalarda kullanılan ve fonksiyonel özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken mağaza vitrin yazıları, farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulabilir. Ürünün boyutu, kalitesi ve nitelikleri; fiyatlar üzerinde doğrudan etkide bulunmaktadır. Geniş ürün çeşitliliği ve kaliteli tasarımları müşterileriyle buluşturan Cici Günler, arzu ettiğiniz tasarımlara çok özel fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor. Sizlere sunulan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve istediğiniz ürüne zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

EN UYGUN FİYATLARLA KAPINDA

Tüm Ürünlerimiz En İyi İşçilikle Sizlere Sunuyoruz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.