Online Ödeme
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0536 379 79 36

    Marka

    Stok

    Sırala

Fiyat

    Dönkart Yuvarlak Kesim

Kategori Markaları

Tümünü Temizle
indirim

Sıralama:

Cici Günler ile Dönkart Tasarımlarında Yenilikçi Çözümler

Dönkart, iç mekanlarda kullanılan ve markaların tanıtım için tercih ettikleri yenilikçi ürünlerdir. Markaların ürünlerini ya da hizmetlerini içerebilen bu tür ürünler, etkili bir tanıtım aracı olarak geniş bir kullanım alanına sahiptir. Fark yaratan tasarımlarıyla yenilikçi çözümler sunmakta olan dönkartlar, şirketlerin müşterileriyle doğru ve sistemli bir şekilde temas kurmasını sağlar.

Çok özel bir şekilde tasarlanması ve üretilmesi gereken dönkartlar, markaların reklam stratejilerinde önemli bir yere sahiptir. Sizler de Cici Günler olarak sizlere sunduğumuz benzersiz tasarımlar arasından arzu ettiklerinize çok özel fiyatlarla ulaşabilir, hizmet ve ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz!

Etkili ve Yenilikçi Tanıtım Araçları: Dönkart

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ve reklam stratejileri arasında kendisine özel bir yer edinen dönkart, dikkat çeken bir tasarıma sahip ürünlerdir. Çoğunlukla kuşe kağıdı ya da kartondan üretilen dönkartlar, görsel ve metin kısmına bir arada sahip olabilmektedir. Bunun yanı sıra yalnızca görsel ya da yalnızca metinden oluşan dönkartlar da bulunur. Dönkartların çalışma prensibi oldukça ilgi çekicidir.

Bu tür ürünler iç mekanlarda misina ipleriyle tavana asılır ve aşağı doğru sarkıtılır. Hava sirkülasyonu sayesinde dönmekte olan dönkartlar, üzerinde bulunan ürün ya da hizmetin etkili bir şekilde tanıtılmasına olanak tanır. Dönkartlar tek taraflı bir şekilde tasarlanabildikleri gibi her iki yüzünde görsel ve metin olacak şekilde de tasarlanabilirler.

Dönkart tasarımında kullanılan malzemeler değişiklik gösterebilir. Görsel açıdan tatmin edici bir tasarım için çoğunlukla kuşe kağıdı kullanılır. Bu tür tasarımlarda etkileyici bir görsellik ortaya çıkar. Bunun yanı sıra karton ile dönkartların tasarlandığını da söylemek mümkündür.

İç mekanlarda kullanım adına tasarlanan dönkart, amaca uygun bir tasarıma sahiptir. Temel olarak marka reklamı için tercih edilir. Bunun yanı sıra çeşitli ürünler hakkında bilgi vermek ya da ürünlerin indirim oranlarını duyurmak için de kullanılabilir. Müşteri tarafından belirtilen hususlara göre tasarlanan dönkartlarda ilk önce grafik tasarım uygulamaları yapılır. Ardından dijital baskı aşamasına geçilir ve dönkartların tasarımı tamamlanır.

Pratik ve Rahat Kullanım

Markalar tarafından sıklıkla tercih edilen dönkart, müşteri talepleri doğrultusunda üretilir. Standart ebatlarda üretimi gerçekleşebildiği gibi özel kesimlerle sıra dışı tasarımlar da gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra müşteri isteklerine göre 3 mm plastik levha üzerine folyo ya da kuşe kağıdı etiket sıvama yapılabilmektedir. Öte yandan 2 mm mukavva üzerine üretim de gerçekleştirilebilir.

Cici Günler ayrıcalığıyla titiz bir şekilde tasarlanan ürünlerin her biri, pratik ve rahat bir kullanım sağlar. Hava sirkülasyonunda dönebilecek bir tasarıma sahiptir. Bu sayede iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Göz Alıcı Dönkartlar ile Müşterilerinizi Etkileyin

Dönkartlar üzerinde yer alacak metin ve görsellerin müşterileri etkileyebilecek bir niteliğe sahip olması çok önemlidir. Bu nedenle tasarım titiz bir şekilde yapılmalıdır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan dönkart, marka stratejilerine uygun bir şekilde tasarlanabilir. Ayrıca hedef kitle analizi yapılarak müşterileri etkileyebilecek tasarımlara da ulaşmak mümkün. Bu hususların göz önünde bulundurulması, etkili dönkartların üretilmesini sağlayacaktır.

Çok Özel Fiyatlarla Sizlere Sunulan Dönkartlara Sahip Olun

Cici Günler, farklı alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz dönkart tasarımlarına ev sahipliği yapmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan ve uzun süreli kullanımı mümkün kılan dönkartlar, yenilikçi bir kullanım sunmaktadır.

Çok özel fiyatlarla sizlere sunulan dönkartlar arasından arzu ettiklerinize kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Estetik ve şık tasarımlar sayesinde ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde tanıtabilir, ürünlerinizde yaptığınız indirimlerden müşterilerinizin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

EN UYGUN FİYATLARLA KAPINDA

Tüm Ürünlerimiz En İyi İşçilikle Sizlere Sunuyoruz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.