Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Damat Bohça Etiketi

Damat Bohça Etiketi

Damat bohça etiketi, damat bohçalarının üzerinde kullanılan etiketler olarak tanımlanabilir. Sıra dışı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve yenilikçi bir kullanım sunan bu tür etiketler, fonksiyonel özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker. Genellikle damadın isminin yazılı olduğu etiketler, damat bohçasının çok daha şık ve zarif bir görünüm elde etmesini sağlar.
Cici Günler dokunuşuyla çok özel şekilde tasarlanan damat bohçaları, yenilikçi kullanımlarıyla ön plana çıkar. Kaliteli malzemelerden üretildikleri için uzun süreli kullanıma olanak tanır. Bunun yanı sıra estetik ve zarif görünümleriyle damat bohçalarına farklı bir hava katar. Sizler de damat bohça etiketlerinde eşsiz tasarımlara sahip olmak istiyorsanız, Cici Günler’in tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Damat Bohça Etiketleri

Damat bohça etiketi, damat için hazırlanan bohçaların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Çünkü bu tür etiketler, şık ve zarif detaylarıyla damat bohçalarının çok daha zarif ve yenilikçi bir görünüm elde etmesini sağlar. Kullanım alanı son derece geniş olan damat bohça etiklerinin tasarımları birbirinden farklıdır. Bunun temel nedeni talep ve tercih edilen malzemelerin birbirinden farklı olmasıdır.
Damat bohça etiketleri genellikle metal ya da kumaştan tasarlanır. Metal etiketler çok daha dayanıklı olduğundan sıklıkla bohça etiketlerinin tasarımında metal tercih edilir. Bunun yanı sıra kumaş etiketler, çok daha zarif bir görünüme sahiptir. Cici Günler, karton baskı ile bohça etiketlerini tasarlayarak yenilikçi damat bohça etiketlerini sizlerle buluşturuyor.

Damat Bohça Etiket Çeşitleri

Damat bohça etiketlerinde sıra dışı tasarımlar, damat bohçalarının eşsiz bir görünüm kazanmasını sağlar. Bu nedenle tasarım için tercih edilen tema oldukça önemlidir. Cici Günler damat bohça etiketi, birbirinden özel tasarımlara sahip olduğu için zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Tasarımlarda zemin rengi olarak beyaz gibi soft renkler kullanılabilir. Bunun yanı sıra siyah, mavi gibi çok daha ilgi çeken renkler de tercih edilebilir. Zemin üzerinde kullanılan figürler, damat bohçası temasını ön plana çıkaracak şekildedir.

Tasarım Etiketler

Damat bohçalarında tercih edilen figürler, çok özel ve sıra dışı tasarımların ortaya çıkmasını sağlayabilir. Damat bohça etiketi, çoğunlukla damat teması ile hareketlilik kazanır. Ayrıca damadın ismi ve bohçanın damada ait olduğu, yazı detaylarıyla zemin üzerine eklenir. Tasarım etiketler, genellikle farklı renklerle dinamizm kazanır. Siyah ve beyaz renk çifti sıklıkla tercih edilir. Çünkü her iki renk de birbiriyle son derece uyumludur. Bunun yanı sıra damat elbisesi temalı tasarımlarda damat elbisesinin detaylarına yer verilebilir. Böylelikle günün anlam ve önemini ön plana çıkaran bir tasarım elde edilir. 

Damat Bohça Etiketlerin Özellikleri

Cici Günler ayrıcalığıyla tasarlanan damat bohça etiketlerinin dikkat çeken birçok özelliği bulunur. Bu özellikler genel hatlarıyla şu şekildedir:
·Farklı renk ve desen seçenekleri sayesinde zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir.
·Boyutları genellikle 9x12’dir.
·Ürünler, damat ismi eklenerek kişiselleştirilebilir.
·Kaliteli malzemeler kullanıldığı için uzun süreli kullanıma olanak tanır.

Kaliteli, Yenilikçi ve Zarif Damat Bohça Etiket Çeşitleri Cici Günler’de

Damat bohça etiketleri, geniş kullanım alanı ve dikkat çeken özellikleriyle düğün merasimi öncesinde sıklıkla tercih edilen aksesuarlardır. Zengin çeşitliliği ile ön plana çıkan damat bohça etiketi, Cici Günler tarafından oldukça özenli bir şekilde tasarlanır. Damat bohçalarında kullanılabilen ve bohçanın zarif ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlayan damat bohça etiketleri, yenilikçi fiyatlarla satışa sunuluyor. Sizler de birbirinden özel ve estetik ürünlere sahip olmak için Cici Günler koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Arzu ettiğiniz tasarımları satın alabilir, damat bohçalarına dinamizm katabilirsiniz. Cici Günler, benzersiz tasarımlarıyla her zaman sizlerle!
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...