Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

DİŞ AÇACAK MAGNETİ

Diş Açacak Magneti Diş açacak magnetleri ile bebeğinizin diş partilerinde verebileceğin en favori hediyelikeri arasında Benzersiz şablonlar arasından dilediğini seçip sevdiklerinize hediye verebilirsiniz. Sende eşsiz göz alıcı diş açacak magnetlerini keşfet!

Özel Diş Partisi Açacak Magnetleri

Çocukları için her şeyin en özelini isteyen ebeveynler ilkler için anı biriktirmenin önemli olduğu kanaatindedir. Diş partilerinin sonunda hediye olarak gelen misafirlere dağıtılan diş açacak magneti özel tasarımlardandır. Çocuğunuzun fotoğrafının bulunduğu ürünlerin kullanımı oldukça kolaydır. Buzdolabı süsü olarak hazırlanan ürün açacak magnet olarak da kullanılabilir. Kız ve erkek çocuğuna göre değişik konseptler bulunur.
Cici Günler web sitesi üzerinden farklı tasarımları inceleyebilir ve çocuğunuza en uygun ürünü seçebilirsiniz. Kız çocukları için tasarlanan açacak magnetler genellikle yuvarlak tasarıma sahiptir. İçerisindeki çerçeveye çocuğunuzun fotoğrafı yerleştirilir. Ardından istediğini içerik magnet üzerine yazılır. Bu işlemler erkek çocuğunda da aynıdır. Genellikle renkler farklılık gösterir. Erkeklerde mavi ağırlıklı kızlarda pembe tonları kullanır.
Diş açacak magneti oldukça sağlam gövde yapısına sahiptir. Baskı işlemi de müşteri beklentisini karşılar niteliktedir. Gelen misafirlerin hem hoşuna gidecek hem de uzun süre kullanabileceği açacak magnetlerin adet fiyatı 14 TL'dir. Seçmiş olduğunuz açacak magnetlere ek istenen tasarımları Cici Günler web sitesi üzerinden ulaştırabilirsiniz. Ayrıca içerik kısmı da müşteri issteğine göre değiştirilebilir.
Unutulmaz bir günün ardından geriye anılar bırakmak herkes için önemlidir. Özellikle küçük çocukların ilkleri anne ve babaların gözünde ayrı bir yere sahiptir. Diş buğdayı olarak adlandırılan süt dişlerinin çıkması çocuk için iyi dileklerin temennisidir. Tercih edilen afiş, pano ve magnetler partinin vazgeçilmez malzemelerinden olmuştur.
Sıkça tercih edilen diş partisi afişleri ve ayaklı panolar tıpkı magnetler gibi ortamın havasını değiştiren ürünlerdir. Renkli tasarımları ve partinin yıldızının yer aldığı pano ve afişler organizasyonlarda kullanılan malzemelerdir. Çocukların yanında fotoğraf çektirebileceği panolar diş partisinden geriye unutulmaz hatıralar bırakır.

Cici Günler Diş Açacak Magneti

Organizasyonların sonunu noktalamak amacıyla verilen hediyeler oldukça kıymetlidir. Anın unutulmamasını ve eşyanın kullanılması misafirler tarafından oldukça beğenilir. Açacak magnetlerde bu hediyelerden birisidir. Mavi ve pembe renk tonlarının kullanıldığı magnetler beyaz desenlerle çocuğun fotoğrafını ön plana çıkarmaktadır.
Magnetler üzerinde yer alan yazı kısmı "Rüzgar'ın İlk Dişi Çıktı" şeklinde isim değiştirilerek oluşturulur. Magnetin alt bölümüne kişinin istediği içerik oluşturulur. İşlem tamamlandıktan sonra sıra fotoğraf seçimine geçer. Diş açacak magneti üzerine yerleştirecek fotoğrafın kalitesi ve canlılığı önemlidir.
En son baskı işlemiyle ürün tamamlanır. Fakat bundan önce onay kısmı yer alır. Mail ya da WhatsApp üzerinden gönderilen ürünün son haline kişi onay vermeden baskısı yapılmaz. Onay işleminden sonra süreç devam eder. Müşteri ürünün her aşamasını online olarak Cici Günler hesabından takip edebilir. Ayrıca karşılacak sorunları iletişime geçerek gerekli hatalar düzeltilebilir.

Çocuğunuza Özel Tasarım Diş Açacak Magnetleri

Açacak magnetler erkek ve kız çocuklarına göre farklı model içerebilir. Kız çocukları için perili ve diş fırçalı pek çok tasarım bulunur. Simli gold hatlar resmin arka hattında belirli alanı kaplar. Bunun yanı sıra temel renk açık pembedir ve beyaz puantiyeli bir zemin oluşturulur. Erkeklerde kullanılan diş ve kral tacı tasarımlar çoğunlukla talep görür. Arka planda mavi zemin üzerine çekilmiş sarı çizgiler oldukça hoş bir görüntü oluşturur.
Yukarıda bahsedilen diş açacak magneti kişiye özel tasarımdır. Bu sebeple Cici Günler değişim ve iade işlemini gerçekleştirmemektedir. İade işlemlerinde üründe meydana gelen eksikliklik veya baskı hataları nedeniyle müşteri bu hakkından yararlanabilir. Cici Günler iletişim bilgileri anasayfa üzerinde yer alan bölümde bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Cici Günler web sitesi ile iletişime geçebilirisiniz. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...