Sınıf Kapısı Giydirme
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0536 379 79 36
Dili Değiştirin Turkçe English German Azerian Russian French Romanian Arabic

    Marka

    Stok

    Sırala

Fiyat

    Magnet ve Afiş Ebatı

Kategori Markaları

Tümünü Temizle

Sünnet Magnet Sünnet Mevlid Magnet

Sünnet magnetleri benzersiz çarpıcı şablonları ile şimdi karşınızda hemen keşfet alışverişe başla!

Sıralama:

Sünnet Magneti

Çocuğunuz sünnet olduktan sonra bu durumu bir törenle kutlamak ve sevdiklerinizle bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Bu güzel anı ölümsüzleştirmek ve davetlilerinize bir hediye sunmak için sünnet magnetleri ideal ürünlerdir. Sünnet magneti, arkasında bir mıknatısın yer aldığı ve bu sayede metal yüzeylere yapışabilen hediyeliklerdir. Magnetler; buzdolabı, kombi ve metal dolap gibi çeşitli nesnelerin üzerine yapıştırılabilir.

Magnetlerin ön yüzüne çocuğunuzun sünnet sırasında çektiğiniz fotoğrafını bastırabilirsiniz. Ayrıca bir takvime veya bir söze bu magnetler üzerinde yer vermeniz mümkündür. Sünnet magnetleri, içerisinde bulunduğunuz anı ölümsüzleştirebilmek için kullanacağınız mükemmel hediyeliklerdir. Üstelik bu hediyeliklerden dilediğiniz kadar hazırlatıp yakınlarınıza hediye etmeniz mümkündür.

Sünnet Magneti Çeşitleri

Her zevke ve amaca uygun sünnet magnet çeşitleri üretilebilir. Bu magnetler dilediğiniz boyutta ve ölçülerde hazırlanabilir. Ayrıca magnet üzerinde yer alacak olan görseller de tamamen sizlerin tercihine bağlıdır. Belirlediğiniz görseller canlı ve kaliteli baskılar ile magnet üzerine basılacak ve tarafınıza teslim edilecektir. Ayrıca bu ürünler güneş ışığına karşı dayanıklıdır.

Sünnet magnetleri dikdörtgen şeklinde olabildiği gibi aynı zamanda kare ve yuvarlak şekillerde de olabilir. Ancak dikdörtgen magnetler ebeveynler tarafından daha fazla tercih edilir. Çünkü dikdörtgen sünnet magnetlerinde görsel kullanımı çok daha basittir. Görseller daha net bir şekilde görülebildiği için aileler bu magnetleri sıklıkla tercih ederler. Tüm bunların yanı sıra magnetler sizlerin tercihine göre farklı renkler kullanılarak hazırlanabilir.

Sünnet Magnet Modelleri

Çocuğunuzun sünnet anını ölümsüzleştirebilmeniz için birbirinden güzel sünnet magnet modelleri ile karşılaşmanız mümkündür. Aileler, çocukları için hazırlayacakları törenlerde davetlilere hediye etmek üzere sünnet magnetlerini tercih ederler. Bu magnetler arkasında mıknatıs, önünde ise görsel barındıran mükemmel hediyelik eşyalardır. Aynı zamanda piyasada her zevke ve cebe uygun sünnet magnetleri bulunur.

Bebeğiniz veya çocuğunuzun sünnet düğünü için hazırlanacak olan magnetlerin modeline sizler karar verebilirsiniz. Çocuğunuza ait olan herhangi bir resmi bu magnetlerin üzerine bastırabilir veya örneğin ‘’Sünnet Hatırası’’ başlığı altında dilediğiniz görselin basılmasını sağlayabilirsiniz. Takvim, söz, nesne veya benzeri diğer görseller de magnetlerin üzerine kolaylıkla basılabilmektedir.

Hediyelik Sünnet Magnetleri

Sünnet magnetleri aslında hediyelik ürünler kategorisinde yer alır. Bu magnetlerin asıl amacı içerisinde bulunulan durumu veya anı ölümsüz bir hale getirmektir. Hediyelik sünnet magneti sayesinde çocuğunuzun sünnet anını dostlarınız ile paylaşarak bu durumu ölümsüz bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu magnetler arka kısımlarında yer alan mıknatıs sayesinde pek çok yüzeye yapışabildiği için her an göz önünde olacaktır.

Çocuğunuzun sünnetinden önce veya sonra organize edeceğiniz törenlerde bu magnetleri tüm yakınlarınıza hediye olarak verebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz magnetle aynı paket içerisinde yer alan şekerlemeleri ve çikolataları tercih etmeniz mümkündür. Törene katılacak kişi sayısı kadar magnet hazırlatmak sizler için yeterli olacaktır.

Büyük Boy Sünnet Magneti

Sünnet magnetleri tercihe göre küçük, orta ve büyük boylarda hazırlanabilir. Bu durum tamamen sizlerin tercihine kalmıştır. Ancak magnetler sıklıkla küçük boy tercih edilir. Orta ve büyük boyların tercih edilme oranı düşüktür. Sünnet magneti büyük boy olduğunda daha fazla göz önünde olur ve o anı sizlere daha iyi anımsatır. Ayrıca büyük boy magnetlerde daha net görseller elde etmek mümkündür.

Büyük boy magnetlere daha fazla görsel sığdırılabilir. Örneğin çocuğunuzun birden fazla fotoğrafını bu magnetler üzerine bastırabilirsiniz. Aynı zamanda fotoğrafın altına veya üstüne çocuğunuzun en çok sevdiği sözleri bastırarak bu anı daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Sizler de büyük boy sünnet magneti tercih ederek tüm bu avantajları elinizde bulundurabilirsiniz.

Sünnet Magneti Görselleri

Sünnet magneti görselleri tamamen sizlerin zevkine ve tercihlerine göre değişiklik gösterecektir. Örneğin çocuğunuzun bebeklik fotoğraflarını bu magnetler üzerine bastırabileceğiniz gibi aynı zamanda sünnet kıyafetiyle çekilmiş fotoğraflarını da bastırabilirsiniz. Ayrıca magnet için bir arka plan ayarlamanız da mümkündür. Örneğin çocuğunuzun taraftarı olduğu futbol kulübünün renklerini arka plan olarak kullanabilirsiniz.

Görsel dendiği zaman akıllara ilk olarak çocuğun fotoğrafı gelmemelidir. Örneğin çocuğunuzun sünnet olduğu tarihe ilişkin takvimi görsel olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun sevdiği bir sözü, onu severken kullandığınız kelimeyi veya benzer herhangi bir metin içeriğini de magnet üzerine bastırabilirsiniz. Bu durum tamamen sizlerin tercihine bağlıdır.

Sünnet Magneti Fiyatları

Sünnet magneti fiyatları pek çok değişkene bağlı olarak farklılık gösterebilir. Magnetin ölçüleri, kullanılacak görsellerin zorluk durumu ve ek talepleriniz fiyatı doğrudan etkileyecektir. Ancak çoğu magnet standart bir fiyata sahiptir. Adet başına düşünüldüğünde magnet fiyatları çok uygundur. Yüzlerce magnet satın alacağınız zaman doğal olarak fiyat fazla gelebilir.

Sizler de çocuğunuzun sünnet anını ölümsüzleştirmek ve yakınlarınıza unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız, sünnet magnetlerini tercih edebilirsiniz. Bu magnetler dilediğiniz tarzda özgünleştirebileceğiniz ve dilediğiniz görsellere yer verebileceğiniz kusursuz hediyeliklerdir. Ayrıca yalnızca yakınlarınıza hediye etmek için değil, evinizde kullanmak için de bu magnetleri tercih etmeniz mümkündür.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

EN UYGUN FİYATLARLA KAPINDA

Tüm Ürünlerimiz En İyi İşçilikle Sizlere Sunuyoruz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.