Online Ödeme
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0536 379 79 36

    Marka

    Stok

    Sırala

Fiyat

    AFİŞ EBATI SEÇİNİZ

Kategori Markaları

Tümünü Temizle

Sıralama:

Doğum Günü Afişleri

Doğum günlerinde ve özel günlerde arka fonu renklendirmek amacıyla afişler tasarlanır. Yaş günlerine sevdikleriniz davet etmek için Cici Günler sitesinden siparişleriniz verebilirsiniz. Doğum günü afişleri müşteri isteğine göre tasarlanabilir. Renkli arka fonu ve süslü yazıları afişinize ilgiyi arttırmaktadır. Doğum günü afişlerinde bebeğinizin veya çocuğunuzun fotoğrafını da koyabilirsiniz. Şık tasarımları ve uygun fiyatları ile doğum günü için düzenlenen afişleriniz Cici Günler sitesinde hizmet vermektedir. 7/24 hizmet veren sitede müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Göndereceğiniz fotoğraf ve metin içeriğini Chalkboard temalı afişlerle sipariş edebilirsiniz. Arka planda koyu renk kullanılarak çocuğunuzun ve metnin ön plana çıkması sağlanabilir. Cici Günler firması tarafından özel tasarım ürünler arasında en beğenilen doğum günü afişlerinden biridir. Chalkboard temalı ürünler ayaklı panolar arsında yer alır. Firmamız tarafından davetinizin daha zengin ve doygun gözükmesi için bu çözüm yolunu kullanabilirsiniz. Chalkboard afişlerinin ayaklı olup olmayacağınız belirleyebilirsiniz. Ayrıca boyutlarını seçebilir veya değiştirebilirsiniz. Cici Günler firması tarafında belirlenen boyutların dışına da çıkabilirsiniz. Doğum günü afişleri kız çocukları için çiçek temalı olarak tasarlanabilir. Genellikle arka plan için açık renkler tercih edilir. Ön planda çocuğunuzun fotoğrafı yer alır.  Farklı renk ve türde çiçeklerin süslediği afişler oldukça hoş bir görüntüye sahiptirler. İçeriğin kısa tutulduğu afişte renk seçimi oldukça önemlidir. Bu nedenle Cici Günler müşteri yardımcısı ile iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz tasarım hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşırsınız. Doğum günü için hazırlanan afişlerin yanı sıra panolarda tasarlanabilir. Organizasyonum yaptığınız yeri belli etmek ve hoş bir görüntü sağlamak isterseniz panoları kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun doğum günü için tercih ettiğiniz panolar için Cici Günler sitesinden seçim yapabilirsiniz. Eğer internet sitesi üzerinden seçim yapmayacaksınız telefon yardımıyla isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Doğum Günü Afişleri ve Tasarımları

Cici Günler firmamız tarafından pek çok müşterinin zevkine uygun afiş ve panolar tasarlanmaktadır. Afiş ve panoya fotoğraf koymak isteyenler için çeşitli afişler bulunur. Arka planı pembe, sarı, siyah, beyaz olan afişler büyük bir titizlikle hazırlanır. Ayrıca pano ve afişler gelen misafirlere tatlı bir anı bırakır. İlerleyen zamanlarda torunlarının doğum günü davetiyesini saklayan büyüklerimize tatlı anılar bırakabiliriz. Doğum günü afişleri zikzak çizgili tasarımlarda bulunmaktadır. Arka planının açık pembe çizgilerin koyu pembe ile süslendiği afişler kız çocukları için oldukça sevilmektedir. Afiş üzerine prenses tacı veya kelebekler ile süsleme yapabilirsiniz. Uygun fiyatları ile müşterisine hizmet veren Cici Günler firmamız son dönemlerin talep gören sitelerindendir. Kız çocukları için bir diğer alternatif prenses taçlı afişlerdir. Çocuğunuzun yaşına uygun tasarlanan afişler kaliteli tasarımları ile hizmet vermektedir. Site üzerinden afişlerin boyutları yer almaktadır. Seçeceğiniz afiş boyutları ile gönderdiğiniz fotoğraflar makinada ayarlanır ve baskılanır. Canlı renkleri ve kaliteli baskısı sebebi ile afişler hizmet vermektedir. Afişlerin ve panoların üretimi iç mekan baskı makinaları tarafından yapılmaktadır. Her doğum günü konseptine uygun afişler ile Cici Günler firmamız çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Dikkat etmeniz gereken şeylerden biri siteye gönderdiğiniz fotoğrafın netliğidir. Makinalar tarafından düzeltilen fotoğrafların afiş üzerinde hoş çıkması çekimin kalitesine bağlıdır. Bu nedenle göndermiş olduğunuz fotoğrafların düzgün olması doğum günü afişleri için önemlidir.

Afişlerin İçerikleri

Doğum günleri için hazırlanan afişlerde içerik içinde önemlidir. Afişlerde yazan yazıların kısa ve net olması önemlidir. Bunun için Cici Günler firmasının internet sitesinde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz. Davetiyeyi alanların sıkılmadan okuyacağı kısa içerikler hazırlamak daha mantıklı olacaktır. Bunun yanı sıra afişinizin içeriğindeki yazıların stili de önemlidir. İçeriğin yazı stili doğum günü davetiyeleri için oldukça önemlidir. Afişe uygun çeşitli yazı stilleri Cici Günler sitesinde mevcuttur. Firma tarafından üretilen branda (Vinil) afişler özel rulo paketler tarafından kargoya verilir. Hoş bir görüntüsü olan afişler uygun fiyatlarla sitemizde hizmet vermektedir. Ayrıca baskıdan önce telefon numaranıza veya e-mail adresinizde süreç için onay alınacaktır. Onay gelmeyen işlerde baskı gerçekleşmez. Cici Günler doğum günü afişleri üretiminde özel olarak tasarım yapılan işlerde iade yapmamaktadır. Kişiye özel yapılan baskıların iadesi yoktur. Kaliteli ürün yelpazesi ile hizmet veren Cici Günler en uygun fiyatlarda afiş ve pano tasarlamaktadır. Erkek çocuklar için araba ve uçak temalı afişler tasarlanır. Küçük erkek çocuklarının dikkatini çeken araba temalı afişlerin arka planı oldukça renklidir. Kırmızı ve beyaz temalı olan afişlerin fotoğraflı hizmeti de mevcuttur. Afişlerin her aşaması müşterinin isteğine göre şekillenmektedir. Bu nedenle süreç sırasında müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Kız ve erkek çocukları için tasarlanan afişlerde sadelikten yana olan müşterilere pek çok ürün hizmet sunar. Mavi ve beyaz renklerin bulunduğu ismin ve yaşının yer aldığı afişlerde talep edilmektedir. Ayrıca iki renk temalı afişlerde siyah ve beyaz içeriklerde bulunur. Gümüş çerçeveye sahip afişlerde bulunmaktadır. Sağ tarafta çocuğunuzun fotoğrafı ve yanında içeriğin bulunduğu sade afişlerde bulunmaktadır.

Yaş Günlerine Özel Tasarım Afişler

Cici Günler firmamız tarafından 1 yaş doğum günü afişleri de tasarlamaktadır. İster fotoğraflı ister fotoğrafsız baskısı yapılan afişler özel günlerinizi ölümsüzleştirir. Evinizde veya dışarıda yapacağınız organizasyonlarda afişlerin olması gerekmektedir. Davetleri anlamlandıran afişler ortama farklı bir atmosfer katar. Cici Günler en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Bir yaş doğum günü afişlerinde farklı temalar kullanılmaktadır. Altın 1 teması (Gold renk) bu tür afişlerde kullanılmaktadır. Fiyatlar adet ürün tarafından belirlenir. İsteğinize göre afişlerin baskısı arttırılır. Bu da fiyatı arttıran diğer faktörlerden biridir. Afişler Cici Günler sitesi üzerinden adet fiyatına satılmaktadır. Boyutları afişlerin altında yazmaktadır. İsterseniz 100×70, 100×100, 100×150, 100×200 santimetrede afişler üretilmektedir. Standart olarak alınan 100×70 santimdir. Fiyat olarak 80 TL ile hizmet vermektedir. Eğer afiş boyutunu büyültecek olursanız fiyatta artacaktır. Doğum günlerinin yanı sıra evlilik teklifi afişlerinin tasarımı da yapılmaktadır. Seçeceğiniz tasarımlarda dikkat etmeniz konular doğum günü afişi seçerken dikkat ettikleriniz gibidir. Göndereceğiniz fotoğraf ve seçeceğiniz afişin boyutuna dikkat etmelisiniz. Bu tür afişlerde de boyut arttıkça ücretlendirme artacaktır. Doğum günü afişlerinin ödemesini Cici Günler sitesinde taksit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Müşterisine sunduğu hizmetler ve memnuniyet seviyesi olarak son dönemlerde adını duyuran firmamız uygun fiyatlarla çalışmalarına devam etmektedir. Doğum günü afişleri hem kalitesi hem de fiyatı ile memnun etmektedir. Doğum günü için tasarlanan afişlerde kullanılan fotoğraflar canlı ve nettir. Kaliteli renk yelpazesi doğum günü afişlerinin farklı olmasını sağlar. Afişlerde çocuğunuzun fotoğrafının ön plana çıkması için arka fonun renginin yumuşak olması gerekir. Soft ve hoş bir görüntü için renklerin koyu ve açık tonları karıştırılarak kullanılır. İkiz bebekler için özel olarak tasarlanan pek çok doğum günü afişi bulunmaktadır. Tek yumurta ve çift yumurta ikizleri için dizayn edilen afişler doğum günlerinin vazgeçilmezidir. Genellikle ikili çerçeve kullanılarak tasarlanan doğum günü afişleri uygun fiyatlarda hizmet verir. Erkek çocuklar için genellikle kullanılan mavi renk içeriğin ve fotoğrafın tatlı durmasını sağlar. Kız çocuklarda genellikle açık pembe renkler afişlerde kullanılır.

Organizasyonlar İçin Doğum Günü Afişleri

Doğum günü afişleri organizasyonun olmazsa olmazlarındandır. Cici Günler firması tarafından afiş ve panolar her konsepte uygun tasarlanır. Bunlara ek olarak doğum günleri için tasarlanan ayaklı panolar üretilmektedir. Bunlarda adet fiyatı zerinden Cici Günler sitesinde hizmet vermektedir. Doğum günü için tasarlanan ayaklı panoların bir yaş için tasarlanan modelleri oldukça talep görmektedir. Bir yaş doğum günü temalı modellerde pembe, mavi ve mor renkler oldukça sık kullanılmaktadır. Bir rakamının içerisine çocuğunuzun kolaj resimlerini yerleştirebiliriz. Doğum günü afişlerinden farklı olan ayaklı panolar açık hava organizasyonlarında kullanılabilir. Doğum günleri çocuğunuz ve sizler için oldukça önemli bir gündür. Cici Günler sizlere bu önemli gününüzde yalnız bırakmaz. Afiş ve ayaklı pano konusunda verdiği hizmetler açık havalarda ki doğum günlerini unutulmaz yapar. Ayıca evlerinizde yaptığınız doğum günleri için 100×70 santimetre edatında afişler yeterli olacaktır. Farklı boyutları ile hizmet veren doğum günü afişleri özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Doğum günleri için özel olarak tasarlanan afişlerin yanı sıra doğum günü magnetleri de sıkça talep edilen ürünler arasında yer alır. Magnetlerin boyutları sabittir. Bu nedenle fiyatlar magnetin kalınlığına göre değişir.  Magnetler davetiye kartı yerine geçen doğum günü kartlarıdır. Kullanım bakımında rahat olan magnetler sıkça talep edilir. Ayrıca doğum günleri için Vinil branda afişlerinden de talep edebilirsiniz. Doğum günü afişlerinde kullanılan Vinil branda sağlam yapısı sebebi ile sıkça tercih edilir. Boyut olarak 100×70 ve 100×150 santimetre ebatları ile Vinil baranda hizmet vermektedir. Uygun fiyatları müşterilerin bütçesini zorlamayacak şekilde tasarlanır.

Cici Günler Doğum Günlerinizde ve Tüm Özel Anlarınıza Yanınızda

Cici Günler firması tarafından doğum günlerinde kullanılan flamalar ile de hizmet vermektedir. Farklı ve canlı renk skalası talepleri arttıran bir faktördür. Uygun fiyatları sebebi ile isme özel flama yaptırabilirsiniz. Beyaz çerçeveli siyah flama "İyiki Doğdun" yazısını ön plana çıkarmaktadır. Ek olarak ilave satır eklemek için 15 TL fazladan vererek isim yazdırabilirsiniz. Doğum günü partilerinin vazgeçilmezleri haline gelen afişler farklı renkleri ile dikkat çekmektedir. Çocuklarınızın özel günleri için büyük titizlikle tasarlanan afişlerin kullanımı oldukça kolaydır. Tasarımları ve konseptleri ile çocuklarınızın doğum günlerini renklendiren ürünler arasında yer alır. Doğum günü afişleri sayesinde partiler artık daha renkli ve hareketli olmaya başlamıştır. Hayvan figürlerinin yanı sıra erkek çocuklar için araba figürleri tercih edilir. İsteğe göre çocuğunuzun fotoğrafını çerçeve içine alabilir ve içerik yazısı ile ön plana çıkarabilirsiniz. Cici Günler firmamızın web sitesine E-mail ve telefon numaranızı vererek istediğiniz doğum günü afişi tasarlanır. Doğum günü afişinin tasarlanmasından baskı sürecine gitmesine kadar geçen zamanda müşteri bilgilendirilir. Arka planın renk seçenekleri ve afişin boyutu seçilir. Doğum günü için istediğiniz manget veya flama hizmetleri müşteriye sunulur. Çocuğunuz ve sizin için ilk yaş günleri oldukça özeldir. İlk yaş doğum günü partilerinde anne ve babalar mükemmel bir organizasyon tutar. Bu organizasyonlar arasında afiş ihtiyacını Cici Günler devralır. Doğum günü partileri özel olarak tasarlanan Cici Günler afişinin eklenmesi ile tamamlanır. Canlı ve renkli içeriği ile mutlu anılarınız vazgeçilmezleri arsında yer alır. Fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video çekimleri için hoş bir görüntü oluşturan Doğum günü afişleri parti sahibini ortaya çıkarır. Cici Günler firmamız afişleri, flamaları ve mangetleri kişiye özel tasarladığı için iade ve iptal işlemi yoktur. Bu nedenle firma afiş baskı aşamasına gitmeden onay için E-mail ve telefonlarınıza bildirim göndermektedir. Uygun fiyatları ile doğum günü afişlerinin belli standart boyutları bulunmaktadır. İsteklerinize göre şekillenen afişlerde boyutu ayarlayabilirsiniz. Tek bir tuşla uzağınızda olan Cici Günler doğum günü afiş isteklerinizi karşılama için çalışmalarına devam etmektedir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

EN UYGUN FİYATLARLA KAPINDA

Tüm Ürünlerimiz En İyi İşçilikle Sizlere Sunuyoruz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.