Sınıf Kapısı Giydirme
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0536 379 79 36
Dili Değiştirin Turkçe English German Azerian Russian French Romanian Arabic

    Marka

    Stok

    Sırala

Fiyat

    Magnet ve Afiş Ebatı

Kategori Markaları

Tümünü Temizle

Doğum Günü Magnetleri 1 Yaş Doğum Günü Bebek Magnetleri

1 Yaş doğum günü magnetleri, takvimli magnetler, konsept magnetler ve daha binlerce seçenek doğum günü magnetlerini keşfetmeye başlayın!

Doğum Günü Magnetleri

Sıralama:

Doğum Günü Magnetleri

 

Magnetler mıknatıslı yapıları sayesinde metal yüzeylere tutturulan, şık ve zarif aksesuarlardır. Çocuğunuzun doğum gününe özel bir magnet yaptırmak, anılarınızı uzun yıllar canlı tutmanızı ve çocuğunuza o günleri anlatmanızı sağlayacaktır. Bu magnetleri davetlilere hediye etmek isterseniz pek çok seçenekle karşılaşabilirsiniz. Hazırladığınız doğum günü partisine en uygun magnet konseptini seçmek için kategorimizde yer alan çeşitleri inceleyebilir, misafirleriniz için hediyelik doğum günü magnetleri yaptırabilirsiniz. Doğum günü magnet örneklerine göz atabilir, beğendiğiniz tasarımları seçtiğiniz fotoğraf ya da figürlerle kişiselleştirebilirsiniz.

 

Anılarınızın Yer Aldığı Kişiselleştirilmiş Doğum Günü Magnet Çeşitleri

Yenidoğan bebeğinizi görmeye gelen misafirlerden çocuğunuzun yeni yaş kutlamalarına katılan sevdiklerinize kadar pek çok kişiye kişiselleştirilmiş magnetlerden hediye edebilirsiniz. Bir tema belirledikten sonra ona uygun bir magnet seçmek, anılarınızı canlı tutmanıza imkân sağlar. Kararsız kaldığınız durumda örnek olması açısından çeşitli modelleri araştırmanız sizin için faydalı olabilir. Çocuğunuzun cinsiyetine, yaşına ya da zevklerine göre magnetler yaptırabilirsiniz.

 

Tüm seçenekleri görmek isterseniz kategorimizdeki doğum günü magnet modellerini inceleyebilirsiniz. Örneğin pleksi doğum günü magnetleri 9x7 ince, 9x7 kalın, 9x12 ince ve 9x12 kalın gibi çeşitli ebatlarda sunulur. Seçeneklere göz atarak doğum günü magnetinizi kolayca belirleyebilirsiniz. Dilerseniz sipariş ettiğiniz magnetlerle birlikte temanıza uygun bir afiş de yaptırabilirsiniz.

 

Resimli Doğum Günü Magneti

Çocuğunuzun yaş gününe özel magnet siparişi oluştururken öne çıkan modelleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Resimli doğum günü magnetleri, çocuğunuzun en sevimli fotoğrafını veya tüm ailenizin yer aldığı mutlu bir kareyi içerebilir. Bu seçenek, hızlıca büyüyen çocuğunuzun en tatlı günlerini yakın çevrenizle paylaşmanıza olanak sunar. Dilerseniz fotoğraf temasına bir cümle veya çocuğunuzun ismini de ekleyebilirsiniz.

 

Fotoğrafın çevresinin hangi renk olacağına karar vermek, sizin için en eğlenceli seçimlerden biri olabilir! Magnette kullanılmak üzere maviden pembeye, siyahtan soft tonlara kadar pek çok renk seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

 

Figürlü Doğum Günü Magnetleri

Çocuğunuzun doğum günü partisinde misafirlerinize sevimli bir armağan sunmak istiyorsanız figürlü doğum günü magnetlerinden birini seçebilirsiniz. Figürlü magnetlerde birbirinden güzel çizimlerle tasarlanan hayvan görselleri bulunur. Tek bir hayvan figüründen oluşan tasarımların yanı sıra fil, kelebek, sincap ve baykuş gibi çeşitli hayvanların birlikte resimlendiği kompozisyonları içerebilir. Magnetin zemin rengini veya temasını belirledikten sonra hangi hayvan görsellerinin olmasını istediğinizi iletmeniz yeterli. Böylece herkesin buzdolabına severek yerleştireceği bir hediye oluşturabilirsiniz.

 

Balonlu Doğum Günü Magnetleri

Bebeğiniz için kır temalı unutulmaz bir doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz. Temanızın renklerini belirleyip uygun balonlar, çiçekler ve çeşit çeşit parti malzemeleriyle kır alanını süsleyebilirsiniz. Ailenize ve misafirlerinize yaşattığınız unutulmaz doğum günü partisinin sonunda balonlu doğum günü magneti hediye edebilirsiniz. Balonlu magnetler figürlerle veya resimlerle çeşitlendirilebilir. Örneğin sevimli filin küçük bir balonla havalandığını imgeleyen bir çizim, herkesin yüzünde mutlu bir tebessüm oluşturur. Siz de kategorimizdeki ürünleri inceleyerek pek çok seçenek arasından temanıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

 

Kız ve Erkek Bebek Doğum Günü Magnetleri

Sevdiklerinize doğum günü magneti hediye etmek istiyor fakat hangi konsepti kullanacağınıza karar veremiyor musunuz? Kararsız kaldığınız durumda öncelikle çocuğunuzun cinsiyetini göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

Bebeğiniz erkekse sıklıkla kullanılan renklerin yer aldığı modelleri tercih edebilirsiniz. Örneğin mavi zemin üzerine siyah renkle kombinlenmiş isim yazılı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Çocuğunuzun fotoğrafında ağırlıklı olan renklerle uyumlu bir doğum günü teması oluşturabilirsiniz.

 

Eğer kız bebeğiniz için bir doğum günü magneti yaptıracaksanız pembenin tonları ve altın yaldızla eşsiz bir uyum elde edebilirsiniz. Geleneksel cinsiyet renkleri dışında özel renk kombinasyonları oluşturmak istiyorsanız siyahtan sarıya, yeşilden mora kadar pek çok rengi birlikte kullanabilirsiniz.

 

Ayet Temalı Doğum Günü Magnetleri

Magnet seçenekleri arasında dikkat çeken temalardan biri de üzerinde ayet yazılı olanlardır. Çocuğunuzun doğum gününe özel magnet yaptırırken Âyet-el Kürsî'nin işlendiği bir seçim yapabilir veya çocuğunuzu nazardan korumak için magnetin üzerine Nazar Duası'nı yazdırabilirsiniz. Bir yaşına girecek bebeğinizin doğum günü magnetlerindeki iyi temenni ve dualar, misafirlerinizin de beğenisini kazanacaktır.

 

Takvim Temalı Doğum Günü Magnetleri

Çocuğunuzun doğum gününü ve onun için düzenlediğiniz partinin anısını takvim üzerine işaretlemeye ne dersiniz? Bu günün her an hatırlanması için magnet üzerine bastırdığınız takvime tarihi işaretleyebilirsiniz. Böylece yakın çevrenizin magneti her gördüğünde birlikte yaşadığınız mutlu anları yad etmesini sağlayabilir, çocuğunuzun doğum gününü unutmamalarını da sağlayabilirsiniz.

 

Takvim teması kullanılarak oluşturulacak magnetlere çocuğunuzun en sevimli fotoğraflarını film şeridi hâlinde ekletebilirsiniz. Dilerseniz bebeğinizin doğum gününe özel seçtiğiniz temaya uygun fotoğraflar çektirebilir, bu fotoğrafları takvimle birlikte magnet üzerine bastırarak harika bir tasarım elde edebilirsiniz.

 

Yaş Grubuna Özel Doğum Günü Magnetleri

Doğum günü magnetlerini yaptırırken çocuğunuzun yaşını göz önünde bulundurmanız gerekir. Doğum günü magnetleri 1 yaş için seçiliyorsa bebeğiniz doğduktan sonraki ilk anlarını unutulmaz kılmak isteyebilirsiniz. Örneğin hastanede birlikte çekilmiş ilk fotoğrafınızı magnete bastırabilirsiniz. Bebeğiniz için 2-3 yaş doğum günü magnetleri hazırlatmak istiyorsanız anılarınızın yer aldığı fotoğrafları kullanarak film şeridi teması oluşturabilirsiniz. Eğer 4-6 yaş doğum günü magnetlerini seçecekseniz çocuğunuzla birlikte onun zevkine uygun renklerle oluşturulmuş bir tema hazırlayabilirsiniz.

 

Doğum Günü Magnetlerini Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğum günü magneti alırken dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar olabilir. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 

l Doğum günü için parti düzenliyorsanız bu partinin temasına uyumlu tercihler yapmanız, partiyi unutulmaz kılacaktır. Bu noktada magnetle doğum günü süslerinin birbirini tamamlamasına dikkat edebilirsiniz.

l Magnet yaptırırken fotoğraflı seçenekleri kullanmak istiyorsanız fotoğrafın canlı ve parlak renklerden oluşmasına dikkat etmelisiniz. Böylece fotoğraf, magnet üzerine basıldığında istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

l Magnet siparişi verirken hediye edeceğiniz kişi sayısını doğru belirlemeniz önemlidir. Eksik veya fazla ürün siparişi oluşturmanız maddi kayba neden olabilir.

l Çocuğunuzun sevdiği oyuncaklardan birini magnet üzerinde ölümsüzleştirmek isteyebilirsiniz. Oyuncağın fotoğrafını doğru açılarda çekmeniz magnet üzerindeki görünümünü doğrudan etkileyecektir.

l 3 yaşından büyük çocuğunuzun doğum günü için magnet yaptıracaksanız magneti onunla birlikte tasarlayabilirsiniz.

l Kişiselleştirilmiş magnet siparişlerinde anılarınızı unutulmaz kılmak amaçlandığından örnekleri inceleyebilir ve kararınızı bu incelemelerden sonra verebilirsiniz.

l Magnetler hazırlanmadan önce son hâline göz atabilir, değiştirmek istediğiniz noktalar varsa bunları ileterek gerekli düzenlemeleri yaptırabilirsiniz.

l Tüm bunların yanı sıra magnet siparişi vermeden önce mutlaka bütçe belirlemeli ve bütçenize uygun olanları değerlendirmelisiniz.

Her Bütçeye Uygun Çeşitleriyle Doğum Günü Magnetleri

Çocuğunuzun yaş gününe özel hazırlanan magnetlerden almak istiyorsanız bütçenize uygun pek çok seçenek arasından tercih yapabilirsiniz. Doğum günü buzdolabı magnetlerinin fiyatları pek çok değişkene bağlıdır. Farklı boyutlardaki magnetler büyüklüğüne göre farklı fiyat aralıklarında satışa sunulur. Ayrıca magnetin tasarımı da fiyata etki eder. Örneğin resimli doğum günü magnet fiyatları, diğer seçeneklere göre daha yüksek olabilir. Ürünlerin yanında konseptinize uyumlu afiş de gönderilmesini isterseniz ödeyeceğiniz fiyat değişecektir. Sipariş edeceğiniz afişin boyutu da fiyatlandırma üzerinde etkilidir.

 

Parlak, koruyucu selefon kaplaması ile uzun ömürlü ve kaliteli malzemelerle üretilen onlarca çeşit doğum günü magneti çocuğunuzun bu özen gününü unutulmaz kılmak için kategorimizde sizi bekliyor. Siz de hemen kategorimize göz atarak birbirinden güzel seçenekleri inceleyebilirsiniz!

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

EN UYGUN FİYATLARLA KAPINDA

Tüm Ürünlerimiz En İyi İşçilikle Sizlere Sunuyoruz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.