Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Diş Parti Panosu

Özel Tasarım Diş Parti Panosu

Çocuğun doğumundan gelişimine kadar ilkler aileler için oldukça önemlidir. Süt dişlerin çıkması biyolojik olarak büyüme ve gelişmenin gözlemlenebildiği evrelerdendir. Bu nedenle ebeveynler bu anın ölümsüzleştirilmesi gerektiğini düşünebilir. Cici Günler web sitesi de diş partiniz için oldukça kullanışlı ve sevimli, ürünleri ile hizmet vermektedir. En çok talep edilen diş parti panosu uygun fiyatları ile müşterine hizmet verir.
Modern çağda diş partileri ailelerin ve çocukların keyifli vakti geçirmesi için yapılmaktadır. Bu önemli anı sevdiği insanlarla paylaşmak isteyen anne ve babalar partinin kusursuz olmasını ister. Kullanılan eşyalarda oldukça önemlidir. Cici Günler sitesinden sipariş edilen diş parti panosu resim çektirmenin yanı sıra ortamın havasını da değiştirmektedir.
Standart tasarımlar ve özel tasarımları olan diş panoları parti için vazgeçilmezlerdendir. Erkekler için mavi, kızlar için pembe ağırlıklı olan panolar 65 TL üzerinden satışı yapılmaktadır. Panonun ölçüleri büyüdükçe fiyat aralığı artmaktadır. Standart diş panolarında maksimum fiyat 165 TL'dir.

Çocuğunuza Özel Diş Partisi Ayaklı Panolar

Ayaklı olarak sizlere ulaştırılan diş parti panosu farklı tasarım ve renkleriyle Cici Günler sitesinde hizmet vermektedir. Folyolar yardımı ile yapılan dijital baskılar sayesinde hatalar en aza indirgenmiştir. Darbelere karşı oldukça dayanıklı olması içerisindeki forenks malzemesinden kaynaklanmaktadır. Dekato olarak da bilinen malzeme esnek ve pürüzsüz yüzeyli PVC yapılı bir üründür.
Yön temalı olan panolarda çocuğunuzun resmini de ürüne koyabilirsiniz. Bunun için dikkat edilmesi gereken belirli noktalar vardır. Cici günler web sitesine girerek yön temalı ürünlerden istediğiniz seçebilirsiniz. Ardından dosya ekle bölümüne resim kalitesinin iyi olduğu çocuğunuzun bir görüntüsünü paylaşmalısınız. Daha sonra ürünün boyutunu belirlemelisiniz. İki boyutu olan ürün 50×70 ya da 100×70 santimetrekare olarak hizmet vermektedir.
Seçilen fotoğrafın kalitesi ve canlılığı baskıda elde edilen ürüne paralellik gösterir. Bu sebeple ebeveynler fotoğraf seçimlerine dikkat etmelidir.  200-250 TL olarak belirlenen yön temalı diş parti panosu tasarımları erkek ve kız çocuğuna göre değişiklik gösterir. Pembe ve mavi renklerin yanı sıra sarı, mor veya kırmızı gibi farklı tonlarda tercih edilir.

Diş Buğdayı Kız ve Erkek Parti Panoları

Gelenek ve ananelerimize baktığımız çocuğun diş buğdayı değişime uğrayarak partilere adapte olmuştur. İp üzerine dizilen buğdayların çocuğun inci gibi sıralı dişlerini sembolize ettiğine inanılmaktadır. Dökülen buğdayların kuşlara verilmesi de çocuğun saygı ve sevgi ile büyümesinin temennisidir. Günümüzde diş partisi olarak kutlanan olay eskilerde bahsedildiği şekilde uygulanmıştır.
Diş parti panosu tasarımı kız çocuklarında lila, pembe ve kırmızı ağırlıklıdır. çerçeve şeklinde olan bazı tasarımlarda belirgin olması istenen hatlar gold kısımlarla ön plana çıkarılmıştır. Ayrıca yıldızlı ve diş fırçası temaları da özel tasarımlar arasında yer alır. Erkekler için en çok tercih edilen konsept mavi ve kırmız renklerdir. çocuğunuzun resmini bir çerçeveye koyarak etrafı çeşitli işlemeler ile süslenerek partiler için vazgeçilmez ayaklı panolar oluşturulur.
Tasarımlarda puantiye ve çizgilerde yer alabilir. Ayrıca zengin bir arka plan için renk seçimi oldukça önemlidir. Bahsedilen bu ürünler kişiye özel yapıldığından iade ve değişim hizmeti bulunmaz. Bu nedenle baskıdan önce sizlere gelen onaydan sonra işlem devam etmektedir. Bu süreçte ürünün her bir aşamasını anında takip edebilirsiniz. Cici Günler sitesi hataların önüne geçmek için mail veya WhatsApp üzerinden baskı işleminden önce sizlere ürünün son halini atmaktadır. Böylelikle baskı hataları en aza indirgenir. İletişim bilgileri için siteyi ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirisiniz.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...