Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kına Kapı Süsü

Kına kapı süsü, kına merasimlerinde kullanılan ve misafirlerin çok özel bir şekilde karşılanmasına ve kendilerine benzersiz hissetmelerini olanak tanıyan süsleme ürünleridir. Bu tür ürünler, ortamın hareketlilik kazanmasını sağlar. Aynı zamanda dış kapının üstüne asıldığı için misafirlerin doğru organizasyona katılmasına destek olur.
Fonksiyonel ve estetik bir kullanım sunan kına kapı süsleri, gelin adayları için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Arzu edilen görsel ve yazı detaylarına yer verilerek tasarlanan kapı süsleri, zarif ve şık bir görünüm sağlar. Cici Günler dokunuşuyla modern bir şekilde tasarlanan kına kapı süsleri arasından istediklerinizi tercih edebilir, çok özel fiyatlarla ürüne sahip olabilirsiniz. Kınanıza, benzersiz aksesuarlarla damga vurun!

Göz Alıcı Tasarımlarıyla Kına Kapı Süsleri

Kapı süsleri hayatın her alanında kullanılan fonksiyonel tasarımlardır. Birbirinden farklı şekilde tasarladıkları için son derece geniş ve zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kullanılacak alana göre özel olarak tasarlanan kapı süslerini söz, nişan, düğün ya da kına merasimlerinde kullanmak mümkündür. Genellikle kapıların dış kısmına asılır. Bunun yanı sıra iç kısma asılarak ortamın dekore edilmesine katkıda bulunabilir.
Kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan kına kapı süsü, estetik ve zarif detaylarıyla misafirlerin dikkatini çekmektedir. Bu nedenle özel günlerde kapı süslerine sıklıkla yer verilerek muhteşem bir ortam elde edilir.

Kına Kapı Süslerinde Kullanılan Temalar

Kına kapı süslerinde, Zarif ve şık temalar kullanılır. Aynı zamanda arzu edilen görsel ve yazı detaylarına yer verilerek ürünün benzersiz bir görünüm elde etmesi sağlanır. Gelin adayları için son derece önemli olan kına merasimlerinde kırmızı, siyah gibi renkler kullanılarak günün anlamını ön plana çıkaracak tasarımlara ulaşılır.
Vintage tema, kırmızı bindallı gelin tema, kırmızı elbiseli gelin konsept, kırmızı zemin bordo krem çiçek detaylı tasarımlar; sıklıkla tercih edilen temalardır. Bu temaların her biri, müşterilerden gelen görseller ile kişiselleştirilir. Yenilikçi bir görünüme ulaşılan tasarımlar, kapı üstlerinde kullanılarak ortamın muhteşem bir görünüme ulaşması sağlanır.

Kına Kapı Süslerinin Özellikleri

Kapı üstünde kullanılan kına kapı süsü, pek çok özelliğe sahiptir. Ürünlerin işlevsel ve konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlayan özellikler genel hatlarıyla şu şekildedir:
·Ürünlerin boyutlarında değişiklik olmakla birlikte genellikle her biri, 45x32 ebatlarında üretilir.
·3 mm foreks malzeme kullanılarak dayanıklı ürünler elde edilir.
·Canlı baskı kullanıldığından, her bir ürün son derece göz alıcı ve hareketli bir görünüme ulaşır.
·Kapı süslerinin her biri kurdele ile birlikte gönderilir. Böylelikle ürünler, kapı üzerinde kullanılabilir.

Kına Kapı Süslerinin Kullanım Alanları

Kapı süsleri partiler ve organizasyonların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Hem son derece minimal bir tasarıma sahiptir hem de fonksiyonel bir şekilde kullanılabilir. Bu nedenle özel günlerde eşsiz kapı süsü tasarımlarına yer verilir. Kapı süsleri pek çok alanda kullanılmakla birlikte kına merasimlerinde kullanımı son derece yoğundur. Kına merasimlerinde çok daha yenilikçi ve eşsiz bir ortam elde etmek, kına kapı süsü ile oldukça kolaydır.

Kına Kapı Süslerinde Fiyatlandırma

Kına kapı süsü ürünleri, benzersiz bir kullanım sunmaları nedeniyle sıklıkla talep edilir. Bu tür ürünler, kapı üzerinde kullanılmasının yanı sıra ortama renk katar. Ayrıca misafirlerin çok özel bir şekilde karşılanmasına da olanak tanır. Genellikle fiyatları değişiklik göstermekle birlikte Cici Günler, her ürünü son derece özel fiyatlar üzerinden sizlerle buluşturuyor.
Kapı Süsü Koleksiyonunda yer alan ürünleri inceleyebilir, ürünlerle ilgili detaylı bilgi edinerek arzu ettiğiniz tasarımları sipariş edebilirsiniz. Kına merasimlerinde benzersiz bir ortam elde etmek, Cici Günler tasarımlarıyla son derece kolay!

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...