Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Sünnet Ayaklı Pano

Cici Günler Sünnet Ayaklı Karşılama Panosu

Erkek çocukları için oldukça önemli olan sünnet merasimi ülkemizde hem manevi hem de kültürel bir gelenektir. Bazı ülkelerde tartışma konusu olsa da günümüzde Ortadoğu, ABD ve Güney Kore bölgelerinde hala devam etmektedir. Sünnet nedeniyle çeşitli organizasyonlar yapılmaktadır. Bu organizasyonların vazgeçilmez ürünlerinden olan sünnet ayaklı karşılama panosu son dönemlerde sıkça talep edilmektedir. Misafirleri karşılamak amacıyla tercih edilen panoların ayakları teslimatla birlikte gelir.
Cici Günler web sitesinden online sipariş verebileceğiniz ayaklı sünnet panoları müşteri isteğine göre tasarlanmaktadır. Site üzerinden beğendiğiniz panonun genel hatlarını kullanarak istediğiniz tasarımı oluşturabilirsiniz. Renklerin bütünlüğü ve içeriğin dizaynı isteğe bağlı değişiklik gösterebilir. Normal dikdörtgen panoların yanı sıra özel kesim ve yön temalı panolarda sünnetlerde kullanılabilir.
Sünnet ayaklı karşılama panosu hazırlanırken belirli noktalara dikkat edilmelidir. Fotoğraf ve yazı içeriğinin bir bütün olması gerekir. Dengede olan bu iki faktörü renklendirmeler ile süsleyebilirsiniz. Fakat renkler arsında ton ayarlamalarına dikkat etmelisiniz. Üç boyutlu görüntüler için açık ve koyu renkler belirli bir hatta buluşmalıdır. Bahsedilen faktörlere uyulmaması karışık bir görüntüye sebep olabilir.
Mavi ve beyaz renkleri temel taban için sık tercih edilen tonlardır. Fotoğrafın yerleştirilmesi ile nazar boncuğu, çizgili ve çerçeveli pek çok pano bulunmaktadır. Farklı temaları ile özellikle çocuklaarın ilgisini çekecek modellerde web sitesinde yer alır.
Oldukça dayanıklı olan ürünler karşılama ürünleri olarak adlandırılır. 50×70 santimetrekare olan ayaklı panoların fiyatı 200 TL'dir. Boyutu büyütmek isteyenler için 100×70 santimetrekarelik sünnet panoları bulunur.

Yön Temalı Ayaklı Sünnet Panosu

Karşılama denilince akla yön temalı sünnet ayaklı karşılama panosu gelir. Görselliğin ön planda olduğu çalışmada amaç gelen küçük ve büyük misafirleri hoş karşılamaktır. Renk ve tasarımları sayesinde oldukça şirin duran ürünler ortamın daha dolu gözükmesini sağlar. Artık hemen hemen her yerde karşılaştığımız bu ürünler organizasyonların vazgeçilmezleri haline gelmiştir.
Panoların görselliklerinin yanı sıra içerikleri de oldukça mühimdir. Olmazsa olmazlarda "Maşallah" yazısına ek olarak günün kahramanına özel bir bölümde bulunur. "Salih'in Sünnetine Hoşgeldiniz" şeklinde ismin değişikliği alan ahşap görüntüsü olan yön temalı model üzerine yazılır. Yan tarafında konsepte uygun sünnet kıyafeti ile çocuğunuzun fotoğrafı yer alır. Ürün bilgisinin altında yer alan bölüme yüklenen fotoğrafın stüdyoda çekilmesi baskı sonrasında elde edilen çalışmanın kalitesi açısından önemlidir.
Stüdyo koşullarında çekme gibi imkanınız yoksa fotoğrafta herhangi bir ışık problemi olmaması gerekir. Fotoğrafta gölgelik veya aşırı ışık baskıda sorunlara sebep olur. Ayrıca seçmiş olduğunuz fotoğrafın organizasyona uygun pozlar içermesi ürünün görüntü kalitesini arttırır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra baskı işlemi yer alır.

Özel Kesim Ayaklı Sünnet Panoları

Bu ürünlerde yazı içeriği oldukça kısadır. Çocuğunuzun fotoğrafı üzerinden iki üç santimetrelik bir hat geçerek kesme işlemi yapılmaktadır. Ön tarafa konan içerik kısmına "Yunus'un Sünnet Merasimine Hoşgeldiniz" şeklinde ibareler yerleştirilebilir. Özel kesim sünnet ayaklı karşılama panosu iki boyutta hizmet verir. 50×70 ve 100×70 santimetrekare olan panoların fiyatları 200 civarındadır.
Her çocuğa özel olarak tasarlanan ürünlerin iade ve değişim talebi olanaksızdır. Bu sebeple baskı işlemine gidilmeden önce müşteriden mail üzerinden onay alınır. Eğer beğenilirse işleme devam edilir. Bunun yanı sıra aciliyet durumlarında site ile iletişime geçerek daha erken ürün teslimi yapılabilir. Böyle bir durum ortada yoksa kargoya verildikten sonra iki iş günü içerisinden pano elinize ulaşabilir. 7/24 iletişim kurabileceğiniz Cici Günler farklı içerikleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...