Sınıf Kapısı Giydirme
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

Sipariş ve Destek:

0536 379 79 36
Dili Değiştirin Turkçe English German Azerian Russian French Romanian Arabic

  Marka

  Stok

  Sırala

Fiyat

  Teşekkür Kartları

Kategori Markaları

Tümünü Temizle

E-Ticaret Teşekkür Kartı Memnuniyet Yorum Teşekkür Kartı

E-ticaret teşekkür kartları şimdi benzersiz şablonları ve  trend modelleri ile ürünlerinizle harika uyum yakalıyor.

Sıralama:

İndirimli
Vitrin Ürünü
Teşekkür Kartı Pembe Gold Tema
90.00TL
Sepete Ekle

Mağazalar için Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz Kartları

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz kart modelleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Minnettarlığınızı belirtecek olan teşekkür kartları ile alıcılarınızın kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Birçok farklı tasarımı tercih edebileceğiniz teşekkür kartları üzerinde yer alacak yazı tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Mağazalar kendi imajlarına uygun teşekkür ederiz kartı tercih edebilir. Bu kartların birçok farklı modelde ve tasarımda sunulması mağazalar açısından daha kolay tercih edilebilir olmaktadır. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak olan bu ürünler mağazanızdan alışveriş yapacak olan müşterileri olumlu olarak etkileyecektir.  

Yüzleri gülümsetecek olan teşekkür kartları yüksek baskı kalitesine sahiptir. Müşterilerinizin sizlerden yaptığı alışverişi unutulmaz hale getirecek teşekkür kartlarının önemli işlevleri bulunmaktadır. Mağazalar için tasarlanan teşekkür kartlarının avantajları şu şekildedir:

 • Müşterilere sunulan teşekkür kartları, mağazalara profesyonel bir imaj sağlar. Böylece mağazalar müşterilere karşı olumlu bir tutum sergileme imkânı elde eder.
 • Müşteri kartları müşterilere bir nevi hediye amacı taşır. Bu karta sahip olan müşteriler kendilerini daha özel hissederler.
 • Tüketiciler teşekkür kartlarına sahip olarak mağazaya karşı sadakat duyguları besler. Ayrıca mağazaya olan güven artmış olur.
 • Kurumsal imajı güçlendiren bu uygulama ile müşteri ile mağaza arasındaki iletişim gücü artar.

 

Mağaza Teşekkür Kartı Çeşitleri

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz kart çeşitleri arasından imajınıza en uygun tercihi yapabilirsiniz. Bu modeller arasından mağazanızın imajına en uygun olan ürünü tarzınıza göre şekillendirebilirsiniz. Örnek olarak kart üzerinde yer alan yazıyı değiştirebilir veya tasarımlarda küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Mağazaların müşterilerine sunduğu bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz kartları üzerinde yer alan yazılarda da değişiklik yapabilirsiniz.

Tamamen kişiselleştirilebilir olan bu ürünler arasında küçük farklılıklar yapmak veya hazır şablon kullanmak tercihinize kalmıştır. Bu ürünler arasında kararınızı belirledikten sonra siparişinizi kısa bir süre içerisinde oluşturabilirsiniz. Daha sonra ürünlerinizin örnek hali oluşturularak tarafınıza gönderilir. Böylece ürün elinize ulaşmadan ön izlenim ile ürüne dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha sonra değişmek istediğiniz küçük unsurlar arasında oynamalar yapabilirsiniz.

Teşekkür kartı çeşitlerinin geniş olması her mağazanın kendine uygun kart bulabilmesini sağlamaktadır. Böylece her konsepte uygun olan tasarımlardan mağaza yapısına uygun model tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda mağazanıza uygun tasarımlar bulunmaması durumunda istediğiniz tasarımın baskısı için de görüşebilirsiniz. Bu tasarıma sahip kart modelleri içerisinde küçük boşluklar bırakarak kendi metninizi de ekleyebilirsiniz. Ayrıca çok sayıda baskılar için hazır metin bulunan tasarımları tercih de edebilirsiniz.

Mağaza Ürün Teşekkür Kartı

Her mağaza müşterilerine karşı özel bir tutum sergiler. Farklı çalışmalar ile müşterilerinizin dikkatini çekerek bu tutumu pozitif seviyelere çıkarmanız mümkündür. Genellikle e ticaret siteleri kullansa da mağazacılık sektöründe tüm mağazalar bu mutluluk verici olayı tercih edebilir. Müşterilerin ilgi ile karşıladığı bu durum ilgiyi üzerinize çekmeyi başaracaktır.

Markanızı üst seviyelere taşıyacak olan bu uygulama müşterilere uygulanan en iyi hitap şeklidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz kart tasarımları oldukça geniştir. Bu sayede müşterilere verilmek istenen mesaj daha şık bir şekilde sağlanacaktır.

Teşekkür kartlarına karar verilirken bazı durumlar göz önünde bulundurulması gerekir. Bu unsurlara dikkat edilerek etkileyici ve işlevsel bir teşekkür kartı elde etmek mümkündür. Bu teşekkür kartları hediye içerisinde poşete eklenmelidir. Daha sonra hem ürün hem de teşekkür kartı kullanıcılara çifte mutluluk yaşatacaktır. Böylece kendilerini özel hisseden müşteriler tekrar ürün alma girişiminde bulunacaklardır.

 

Sosyal Medya Hesaplarını Paylaşan Teşekkür Kartları

Mağazaların tercih ettiği teşekkür kartları birçok farklı modele sahiptir. Kurumsal imajı yükselten bu uygulama için farklı kart modellerini hizmete sunulmuştur. Müşterilerin sizlerden ikinci defa alışveriş yapmasını sağlayacak bu uygulama ile sıkı bir ilişki sağlanması mümkündür. Ancak bu kart kullanılmadan önce kartın tasarımına ve üzerinde yer alacak yazılara önem verilmesi gerekmektedir. Kart üzerinde çeşitli pozitif yazılar yer alabilir. Bu minnettar yazılarının devamında ise mağazaya dair küçük ayrıntılar verilebilir.

Teşekkür kartlarında yer alan küçük metinlerden sonra mağaza detaylarını belirten küçük yazı veya görseller kullanılabilir. Bunların arasında mağazanın sosyal medya hesaplarını belirten baskı fikirleri en çok tercih edilen tasarımlar arasındadır. Metnin altında bulunan bu detay ile mağazanızın unutulmaz olması mümkündür. Küçük bir reklam gibi düşünülmesi gerekilen bu uygulama hem müşteri hem de mağaza için hoş bir avantajdır.

Teşekkür kartlarında yer alacak ayrıntılar tamamen kişilerin tercihine kalmıştır. Sade bir tasarım mümkün olabileceği gibi mağazanın sosyal medya hesaplarını içeren tasarımlar da tercih edilebilir. Ayrıca mağazanızın logosuna da yer verebileceğiniz tasarımlar olabilir. Her türlü tasarım özen gösterildiği için müşteriler tarafından dikkat çekecek ve ilgi ile karşılanacaktır.

 

Teşekkür Kartları Ne İşe Yarar?

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz kart modelleri birçok önemli avantaj sağlar. Hem müşteriler hem de mağazalar açısından fazlasıyla talep gören bir uygulamadır. Baskı öncesi birçok değişiklik yaparak kişiselleştirebileceğiniz bu ürünler müşterileriniz açısından unutulmaz olmanızı sağlar. Ayrıca teşekkür kartlarının sağladığı avantajlardan bazıları da şu şekildedir:

 • Teşekkür kartlarında kullanacağınız logo veya sosyal medya hesaplarınız müşterilere sizi anıştıracaktır.
 • Farklı tasarımlara yer vermeniz müşterilerin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır.
 • Kartın tasarımını önemseyerek kurumsallığınızı üst seviyelere taşıyın.
 • Bu kartlar mağazanız için sadık müşteriler elde etmenizi sağlayacaktır.
 • Firmanızın bir nevi reklamını yapacak olan bu uygulama ile satışlarınızın artması gibi avantajlar görülecektir.

 

Teşekkür Kart Tasarımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mağazaların severek kullandığı teşekkür kartları müşteriler tarafından ilgi duyulan bir uygulamadır. Ancak bu uygulama öncesi kart tasarımında dikkat edilmesi gereken önemli detaylar bulunmaktadır. Bu detaylar şu şekildedir:

 • Tasarım öncesinde kart üzerinde bulunacak renkler mağaza ile bir bütün içerisinde olmalıdır. Ayrıca logonuza uyum sağlayan renkler tercih edilmesi daha hoş bir tasarım elde etmek için mümkündür.
 • Tasarımınız ile farkınızı ortaya koymak için teşekkür kartınızı özelleştirin. Klasik tasarımlardan uzak durun. Fark edilecek ve dikkatleri üzerine çekecek bir kart tasarım tercihini yapın.
 • Teşekkür kartınızda mağazanıza dair detaylara yer verin. Güncel olarak kullandığınız sosyal medya hesaplarınız bulunuyor ise kart üzerine ekleyin. Böylece alternatif müşteri elde etmenin kolaylığını yaşayın.
 • Müşterilerinize hitap eden kartlar kullanın. Böylece mesajlarınız ile ilgiyi üzerinize çekin.
 • Mağazanız için stratejik olacak teşekkür mesajlarını inceleyerek hoş bir mesaj içeren kart profili oluşturun.
 • Baskı formatına uygun renkler tercih ederek görüntü açısından hoş bir kart elde edin.

 

Mağaza Teşekkür Kartı Fiyatları

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz kart fiyat aralıkları değişiklik göstermektedir. Bu kartların kullanım alanı oldukça geniştir. Birçok firma ve mağaza bu kartların kullanımına önem vermektedir. Böylece mutlu bir müşteri elde etmek daha kolay hale gelmektedir.

Teşekkür kartları satın alınırken farklı tasarım ve model tercih edilebilir. Ayrıca teşekkür kartının alınacağı sayı da belirtilir. Bu gibi faktörlerin belirlenmesi sonucunda fiyat hakkında net bir bilgi elde etmek mümkün olacaktır. Ayrıca siparişe karar verildikten sonra baskı öncesi sizlere örnek olarak sunulur ve baskı için net karar vermeniz istenir. Bu aşamalardan sonra teşekkür kartlarınız kullanıma hazır hale getirilir ve kısa sürede elinize ulaşır. Siz de müşterilerinize mutlu bir alışveriş keyfi yaşatmak için ürünlere mutlaka göz atın.

 

 

 

 

 

 

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

EN UYGUN FİYATLARLA KAPINDA

Tüm Ürünlerimiz En İyi İşçilikle Sizlere Sunuyoruz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.