Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

BEBEK 6 AY KINA MAGNETİ

6 Ay Bebek Kına Magneti Bebek 6ay kına magnetleri ile sevdiklerinize o günü hatırlatan hediyeliklerden verin. Şimdi konseptine uygun eşsiz göz alıcı şablonlar seni bekliyor.

Bebek 6 Ay Kına Magneti

Binlerce model ve tasarımlara sahip olan kına magneti ile en güzel anılarınızı oluşturabilirsiniz. Farklı etkinliklerde ve organizasyonlarda misafirlerinize hediye fikri arıyorsanız bu magnetler doğru bir seçenek olacaktır. Ailenize katılan küçük bireyler için yapacağınız etkinlikler onları unutulmaz bir anı bırakacaktır. Küçük bebeğiniz için yapacağınız altı ay kına partisi de bunlardan biridir. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen 6 ay kınası eğlenceye farklı bir boyut kazandırıyor. Kına yakma uygulamasının Türk toplumunda farklı bir yere sahip olması bu ritüeli tercih etmek için bir sebep haline getiriyor. 6 ayını doldurmuş bebekler için yapılan kınanın bebeğe şans getireceğine inanılıyor.


Aileniz ve diğer sevdikleriniz ile bebeğinize yapacağınız 6 ay kınası geride hoş bir hatıra bırakacaktır. Bu güzel anı taçlandıracak olan süslemeler ve küçük hediyeler ile misafirlerinizi mutlu edebilirsiniz. Bu hediye fikirleri arasında en çok tercih edilenler arasında ise ilk sırada magnetler yer alıyor. Kına magnetlerini gelen misafirlere ikram etmek onların da bu anıyı ölümsüzleştirmesini sağlıyor. Evlerde en çok kullanılan alanlardan birisi olan mutfaklarda yer alacak magnetler o anı yeniden yaşamanızı sağlayacak.


Kına magneti üzerinde yer alacak resim ve yazı tamamen sizin tercihinize göre şekillendirilebilir. Bu magnetlerin tasarımı tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Farklı modellerde ve renklerde tasarlanabilen magnetleri incelemek için ürünlere göz atmanız yeterlidir. Bu seçenekler aklınızda birçok fikir oluşmasını sağlayacaktır. Bu sayede misafirlerinizi mutlu etmenin en güzel yoluna ulaşmış olacaksınız.


 

Bebek 6 Ay Kınası Magnet Modelleri

Bereket sembolü olan kına aileye yeni katılan bireylere uygulanarak bereketli bir ömrü olması istenir. 6 aylık bebeğe kına yakılarak şans ve bereket getireceğine inanılır. Yakın çevre ve aile ile bir kutlama yapılarak bebeğe hatıra bırakacağınız özel anlardan birisi yaşanmış olur. Genellikle evde yapılan bu önemli etkinlik sadece kız çocuklarına özel olarak yapıldığı bilinse de erkek bebekler için de 6. Ayında kına ve sünnet törenini olarak bir arada yapılabilir.


Kırkı çıkan bebeğinizin, bebek mevlidi ile yakın çevreye ve topluma ilk katılımı sağlanmaktadır. Ancak kız bebekler için daha özel bir kutlama olan 6 ay kınası son dönemlerde popüler hale gelmiştir. Kız bebeklerin doğumunu duyurmak, kötü enerjilerden korumasını sağlamak için 6 ay kına etkinliğini yapabilirsiniz. Bu etkinliklerde misafirlerinizi mutlu etmek için onlara çeşitli hediyeler hazırlayabilirsiniz. Bu hediyeler arasında uzun yıllar kullanılabilecek olan magnetler ise farklı bir hediye fikri olmuştur. Bebek magnet modellerinin geniş olması birçok alanda kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. 6 ay bebek kınası da bunlardan biridir. Bebeğinizin kınasına gelen misafirlere ikram edeceğiniz bu magnetler güzel bir hatıra oluşturacaktır.


 

6 Ay Kınası Magnet Fiyatları

6 ay kına magneti birçok farklı seçeneğe sahiptir. Bu seçenekler arasında tercih yapmak size kalmıştır. Birbirinden güzel magnetler özgünleştirilebilir olması sebebiyle tercih edilir. Magnet üzerinde bebeğinizin resmi ve ismi yer alabileceği gibi o anı belirtecek bir tarih yazılması tercihi size kalmıştır.


Bebeğiniz için yapacağınız bu özel an birçok farklı tasarıma sahip olmalıdır. Kına organizasyonu için yapacağınız süslemeler ve ikramlar o güne uyum sağlamalıdır. Kına magneti de bu dekorasyon fikirlerinden biridir. 6 ay kınası magnet seçeneklerinin çok olması farklı fiyatlar sunulmasını sağlamaktadır. Kına magnetlerinde fiyat belirlenmesi yapılırken birkaç unsur göz önünde bulundurulur. Bunlardan en önemlisi magnetin modeli ve sayısıdır. Magnet modeli ve sayısı belli olduktan sonra satın alma işlemini yerine getirebilirsiniz.

 

6 Ay Bebek Kınasında Hangi Hediyeler Alınır?

6 Ay Kınası Bebek Magneti: Eşsiz Hediyelikler

Özel günlerde, misafirlere sunulan pek çok farklı hediyelik bulunur. Bu özel günler arasında yer alan 6 ay bebek kınası, 6 ayını doldurmuş kız bebekleri için özel olarak düzenlenir. 6 ay kınası için yapılan hazırlıklar, özellikle ebeveynler adına oldukça değerlidir. Bu tür kınalarda, bebek için bir kına annesi seçilir.
Kız bebekleri banyo yaptırılır ve kına için özel kıyafetler giydirilir. Kına organize edilirken kınaya katılacak misafirler de unutulmaz. Onlar için 6 ay kınası bebek magneti hazırlanır. Bu tür magnetler, misafirlerin bu çok özel günü unutmaması için tasarlanır. Kare bir çerçeve olarak hazırlanan magnetlerde çoğunlukla günün anlam ve önemine uygun olan kırmızı renk tercih edilir. Zemin üzerinde ebeveynlerin istedikleri fotoğraflar yer alır. Bununla birlikte çiçek, gül olmak üzere sıra dışı figürler de kullanılır. Yenilikçi bir görünüm elde eden tasarımlar, misafirler için benzersiz bir hediyedir.

Sevdiklerinize Günün Anlam ve Önemine Özel Bebek Magnetleri Hediye Edin

6 ay kınası bebek magneti, geniş renk ve tasarım seçeneklerine sahiptir. Sade, şık, ihtişamlı birçok tasarım bulunur. Bu tasarımların her biri, bebek kınalarının benzersiz yapısını ön plana çıkarma konusunda son derece başarılıdır. Üretim sırasında kullanılan mıknatıs sayesinde bebek kınası magnetleri buzdolapları üzerinde kullanılabilir.
Kaliteli malzemeler kullanılarak modern ve incelikli bir dokunuşla tasarlanan 6 ay bebek kınası magnetleri, Cici Günler ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor! Benzersiz tasarımlar arasından arzu ettiklerinize ulaşmak için kategoriyi inceleyebilir, ürünlerle ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...