Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Asker Hatıra Magneti

Askeri Hatıra Magneti

Askeri hatıra magneti, kişiye özel fotoğrafların ve bazı asker görsellerinin bir yüzey üzerine yapıştırılması ile ortaya çıkan hediyelerdir. Arka kısmında mıknatıs bulunan bu ürünler, asker uğurlaması ya da asker karşılaması gibi özel anların hatıralarda kalmasına olanak sağlar. Özellikle Türk bayrağı arka fonlu ya da askerin özel fotoğrafları kullanılarak özel olarak tasarlanmış hatıra magnetlerle, asker uğurlaması veya karşılaması sırasında yer alan herkeste unutulmaz hatıraların oluşmasını sağlar.
 
Askerler için özel olarak tasarlanan hatıra magnetleri, tamamen müşterinin talebi ve isteğine bağlı olarak kişiselleştirilebilmektedir. Askere giden oğlunuz, abiniz, kardeşiniz, eşiniz ya da sevdiğinizin fotoğrafını bastırabileceğiniz ve benzersiz bir hediyeye ulaşabileceğiniz askeri hatıra magneti, farklı görsel seçenekleri ya da metinler de içerebilir. Asker ağırlama ya da karşılama etkinliklerine gelen bütün ziyaretçilere hatıra magnetlerini dağıtarak anılarını her daim canlı tutabilir ve askerlik anılarınızı unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Asker Hatıra Magnetleri

Asker hatıra magneti, askere gidecek kişilerin uğurlamasında ya da karşılamasında özel bir hediye yaptırmak isteyenleri yakından ilgilendirir. Asker hatıra magnetleri; ön yüzeyinde fotoğraf, görsel ve metin, arka yüzeyinde ise bir mıknatıs bulunan ürünlerdir. Bu ürünler asker uğurlamasına ya da karşılamasına katılan yakınlara hediye olarak dağıtılır. Görsel olarak ise Türk bayrağı, asker kamuflajı gibi görseller; kişinin kendi fotoğrafı ve farklı metinler tercih edilebilir.
 
Asker hatıra magnetleri; çok özel bir şekilde üretilir, bu sayede dış etkenlere karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca farklı metin içerikleri, takvim ve isim gibi daha pek çok öge de magnetlerin üzerine basılmaktadır. Bunun dışında görsellerin büyüklüğü ve rengi gibi değişkenler de sizlerin tercihlerine göre değişiklik gösterebilir. Askeri hatıra magnetleri tercih ederek yenilikçi bir hediyeliğe sahip olabilirsiniz.

Asker Hatıra Magnet Çeşitleri

Asker hatıra magnet çeşitleri, son derece geniş bir skalaya sahiptir. Asker eğlenceleri için farklı bir hediye seçeneği olan magnet çeşitleri, tamamen kişinin talebine ve isteklerine uygun olarak kişiselleştirilerek tasarlanır. Üzerinde yer alan görselleri, metinleri ve fotoğrafları arzu ettiğiniz gibi şekillendirebilir ya da tarih ve isminizi de ekleyerek hediyenize farklı bir boyut katabilirsiniz.
 
Asker hatıra magnet çeşitleri, talep ettiğiniz boyutlarda ve klasik temalarda da tasarlanabilir. Özel ve önemli bir günün hatırasını en güzel şekilde yaşatarak bu özel günü her zaman hatırlamak adına da magnet çeşitleri son derece uygun bir hediyeliktir. Farklı ve kişiye özel tasarımlar, özel konseptler ve fotoğraflarla süslenen magnet çeşitleri, özel günlerinizi daha özel kılacaktır.
 
En çok tercih edilen magnet çeşitlerinden olan görsel içeren magnetler, unutulmaz hatıralarınızı daha kalıcı bir hale getirecektir. Aynı zamanda görsel içeren asker hatıra magnetleri, yalnızca asker olan kişinin fotoğrafları ile değil, talep ettiğiniz herhangi bir görselle de tasarlanabilir.

Asker Hatıra Magnet Fiyatları

Asker hatıra magneti fiyatları, talep edeceğiniz model ve tasarıma bağlı olarak değişiklik gösterir. Üst sınıf baskı kalitesi ile hazırlanan magnet çeşitleri, talep ettiğiniz herhangi bir görselle tasarlanabilir. Standart model ve tasarımların da yer aldığı asker hatıra magnet çeşitlerinden en çok tercih edilen tasarımlarından biri de kırmızı zemin resimli bayrak konsepti olanlardır.
 
Üst sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilen magnetler, dış etkenlere karşı da oldukça dayanıklıdır. Güneşten ya da ışıktan etkilenmedikleri için uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Cici Günler, özel hatıralarınızı daha da değerli kılacak ürün çeşitleri ile hatıralarınızı her zaman canlı tutmanıza yardımcı oluyor. Cici Günler kalitesi ile sevdiklerinize özel hediyeler verebilirsiniz.


 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...