Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Cinsiyet Partisi Gender Party

Cinsiyet Partisi

Anne baba olma heyecanı yaşayan çiftler bebeğinin cinsiyetini öğrenmeyi artık daha keyifli hale getiriyor. Cinsiyet partisi adı altında yapılan bu keyifli etkinlikler bebeğin cinsiyetini öğrenmenin en güzel hali oluyor. Bebek bekleme sürecinde anne baba ve yakın çevre çok heyecanlı bir dönem geçiriyor. Bebeğin heyecanı ile zamanı verimli geçirmek isteyen bireyler çeşitli parti yollarına başvurur. Bunlardan en heyecan katanı cinsiyet partisi olacaktır. Cinsiyet partisinde bebeğin cinsiyetini öğrenmek için çeşitli sürprizler hazırlanır. Daha sonra misafirlerle birlikte bebeğin cinsiyeti kutlanır. Bu süreç sonrasında ebeveynler gelen misafirlerine küçük hediyeler ikram etmek ister. Cinsiyet partisinde hediye edilebilecek birçok hediye seçeneği bulunur.


Türkiye’de de cinsiyet partisi son dönemlerde oldukça ilgiyle karşılanıyor. Ebeveynler, ailelerine katılacak minikler için farklı kutlamalar yapmak istiyor. Cinsiyet partisi yapmak isteyen anne babalar her zaman daha farklı fikirlere yöneliyor. Aile bireylerinin ve yakın arkadaşların yer aldığı bu partiler oldukça eğlenceli geçiyor. Bebeğin cinsiyeti hakkında tahminler yapılıyor ve sonuçlandığında ise herkes bu mutluluğu bir arada tatmış oluyor. Cinsiyet partisinde misafirlerinizin mutluluğuna mutluluk katmak ve o güne ait bir hatıra bırakmak için misafirlerinize çeşitli hediyeler verebilirsiniz.
 

Cinsiyet Partisinde Yapılabilecek Dekor Fikirleri

Çok yeni olan bu kutlama şekli Türkiye’de de çok sevilmiştir. Yeni anne baba olacak çiftler sevdikleri dostları ile birlikte düzenledikleri eğlenceli bir etkinlik haline geldi. Bilindiği üzere hamilelik sonrası yapılan birçok kutlama çeşidi var. Bunlar baby shower ve cinsiyet partisi gibi farklı tarzlarda düzenleniyor. Bunlardan en heyecanlı geçen parti çeşiti ise cinsiyet partisi oluyor. Cinsiyet partisinde anne babalar farklı süslemelerle bulunan ortamı renklendiriyor. Bu süslemeler genel olarak mavi ve pembe şeklinde tercih ediliyor. Bebeğin cinsiyeti belli olmadığı için iki renk bir arada kullanılıyor.


Bu partide kullanacağınız çeşitli süslemeler ortama eğlenceli ve farklı bir atmosfer katacaktır. Cinsiyet partisi için dekore edeceğiniz çeşitli renklere sahip fonlar, panolar ve küçük süslemeler tercih edebilirsiniz. Fon süslemeleri tamamen kişiselleştirilebilir olduğu için istediğiniz fon modelini tercih etmek size kalmıştır. Cinsiyet belirleme partilerinin vazgeçilmezi olan fonları tercih ederek siz de gününüzü unutulmaz bir şekilde değerlendirebilirsiniz.


 

Cinsiyet Partisi Nasıl Yapılır?

Cinsiyet partisi son yıllarda yapılan en keyifli bebek kutlamalarından biridir. Ebeveynler sevdiklerinin olduğu bir ortamda bu mutlu anılarını paylaşır. Bir yandan da bu güzel dakikalara eğlenceli bir atmosfer katacaktır. Cinsiyet partisi, baby shower partilerine göre farklılık gösterir. Bu partide amaç bebeğin cinsiyetini sevdiklerinizle birlikte öğrenmek olacaktır.


Partiye katılacak misafirlerde bebeğin kız mı erkek mi merakı elbette ki hat safhada olacaktır. Bu konuda size düşen görev ise onların meraklarını biraz daha çoğaltmak olmalıdır. Kız ve erkek renkleri olarak bilinen pembe ve mavi renk tonlarını öyle bir kullanın ki konuklarınızın merakları daha da çok artsın. Böylece parti daha eğlenceli hale gelsin. Bu partide kullanacağınız aksesuarlar misafirlerinizin daha çok eğlenerek sonucu merakla beklemesine sebep olacaktır.


Örnek olarak fonlar, pankartlar üzerlerinde yazılı olan eğlenceli ve esprili cümleler gelen misafirlerinize oldukça keyif verecektir. Bu fonlarda yazan ‘’ ben kimim?’’ veya "tahminini söyle’’ gibi yazılar partinizin atmosferini çok daha keyifli hale getirecektir. Parti yaparken süsleme malzemesi konusunda oldukça rahat olabilirsiniz. Süslemelerinizde pembe ve mavi renklerini bir arada kullanmanız bu partinin amacını daha da yerine getirmiş olacaktır. Siz de çeşitli süslemeler ve misafirlerinize ikram edeceğiniz hediye fikirleri için ürünleri inceleyebilirsiniz.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...