Online Ödeme
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Dili Değiştirin Turkçe English German Azerian Russian French Romanian Arabic

Marka

Stok

Sırala

Kategori Markaları

Tümünü Temizle
Söz Nişan Kına Düğün Pist Sahne Yer Afişi Ürünleri

Sıralama:

Yer Afişi

Söz, nişan, kına, düğün, pist, sahne, yer afişi günümüzde organizasyonların en dekoratif parçalarından biri haline gelmiştir. Bulunan ortamın ambiyansını değiştiren, dikkatleri üstüne toplayan söz, nişan, kına, düğün, pist, sahne, yer afişi tasarımlarına olan rağbet ise gün geçtikçe artıyor. İstenilen her renk ve tasarım ile ortaya büyüleyici görüntüler çıkarken, kişilerin hayalindeki görüntüyü bulunan ortamın en göz alıcı noktasına da işlemesi mümkün hale gelmektedir.

Söz, Nişan, Kına, Düğün, Pist, Sahne, Yer Afişi Nedir?

Afişlerin asıl kullanım alanı reklam ve dikkat çekmek üstüne olsa da son yıllarda dekorasyonun bir parçası olarak da karşımıza çıkmaktadır. Söz, nişan, kına, düğün, pist, sahne, yer afişi adından anlaşılacağı üzere, herhangi bir ortamın yüzeyine yapılan kaplama afiş tasarımıdır.

Birçok amaçla kullanılması mümkün olmakla beraber, kına ve düğün gibi özel organizasyonların aranılan bir tasarım ögesi olmuştur. Günümüzde söz gibi organizasyonlarda dahi yer afişi sıklıkla kullanılmaktadır.

Sahne ve pist üstünde dikkat çekici bir noktada bulunan afişler kolayca dikkat çekmektedir. Söz ve nişan gibi organizasyonlarda günümüzde ilk sırada gelen dekoratif parçalardan olmaktadır.

Her türlü zevke ve görsel unsurlara hitap eden tasarımlar, kişinin hayal gücünü ortaya koyan desenler kullanılabilmesi mümkündür. Rengarenk desenlerin yanı sıra daha sade tasarımlar da yer afişi koleksiyonunda yer almaktadır.

Söz, Nişan, Kına, Düğün, Pist, Sahne, Yer Afişi Nerelerde Kullanılmaktadır?

Yer afişlerinin kullanımı için kesin olarak belirlenen bir alan yoktur. Afişin yerleştirilebilmesi için düz bir zemine ihtiyaç duyulduğunu belirtmek gerekir. Günümüzde en çok sahne arkalarına veya tabanlara yapılan yer afişleri için geniş bir kullanım alanı yeterli olmaktadır.

Bu tasarım yer afişi konser, etkinlik gibi profesyonel etkinliklerde sıkça tercih edilmektedir. Ancak son yıllarda nişan ve düğün gibi organizasyonlarda giderek profesyonelleşen tasarımlar kullanılmaya başlanmaktadır. Özellikle kişiye özel olarak tasarlanan yer afişleri günümüzde birçok organizasyonda karşımıza çıkmaktadır.

Arka Fon Tasarımı

Yer afişlerinin mekanın sadece pist tabanında değil, sahne arkasında da kullanılması mümkündür. Kişinin isteğine bağlı olarak düz bir zemin bulunan uygun ölçülerdeki alanda kullanılabilir. Afiş bulunan alan arka fon olarak da kullanılabilir. Nişan arka fonu veya düğün arka fonu olarak yer afişleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Yer Afişi Tasarımı

Standart olarak kullanılan yer afişlerinin yanı sıra isme veya konsept renklerine uygun olarak tasarlanan yer afişleri de üretilmekte ve kullanılmaktadır. Pist ve sahnenin odak noktasında bulunması sebebiyle ortamın genel görüntüsüne de direkt olarak etki etmektedir. Her türlü renk ve desene uygun olarak hazırlanan sahne afişleri kişiye ve isme uygun hale getirilir. Kullanılan desenlerin yoğunluğu konusunda da oldukça fazla çeşit bulunmaktadır.

Yer afişinin boyutları kullanılacak olan alanın ebadına göre değişkenlik gösterir. Sahne veya pist kullanımına bağlı olarak ürünün boyutunda değişkenlik olmaktadır. Tasarlanan yer afişi kullanılan organizasyon ögeleri ile uyum içinde bir görüntü çizmektedir. Kına organizasyonlarının an önemli dekorasyon parçaları arka fon ve yer afişi olarak ön plana çıkmaktadır.

Söz, Nişan, Kına, Düğün, Pist, Sahne, Yer Afişlerinin Kullanımı

Söz, nişan, kına, düğün, pist, sahne, yer afişlerinin kullanımı tamamen kişiye özel olarak tasarlanabilir. Afişler tabanda veya yerde kullanılabileceği gibi sahnelerin arka fonu olarak da kullanılmaktadır. Arka fon afiş tasarımı sahnedeki tasarıma uygun olarak dizayn edilmektedir. Nişan, söz veya düğün arka fonlarında ise isim ve tarih gibi detayların afişe işlenmesi ile daha kişisel bir tasarım elde edilir.

Afişler aynı zamanda mekanın giriş ve karşılama alanında da sıklıkla tercih edilir. Bu sayede iç alandaki tasarım ile karşılama alanında bir tasarım bütünlüğü yakalanmaktadır.

Söz, Nişan, Kına, Düğün, Pist, Sahne, Yer Afişi Fiyatları

Söz, nişan, kına, düğün, pist, sahne, yer afişi fiyatları, organizasyonlarda kullanılan malzemelere göre göstermektedir. Yer afişi fiyatlarını da etkileyen en önemli unsur ürünün ebadı olarak karşımıza çıkar. Fiyat bilgisi almak için piste en uygun ebat seçimi yapılır. Pist veya arka fon ölçüsüne en uygun olan afiş seçilmelidir.

Nişan veya düğün gibi organizasyonlarda kullanılacak olan kişiselleştirilecek afişler için yeterli bir süre önce afiş temin edilmelidir. Sahne arkasında kullanılan arka fon afişler için de uygun fiyatlı yer afişi seçenekleri bulunur.

Söz, nişan, kına, düğün, pist, sahne, yer afişi tasarımlarında tamamen size özel hazırlayacağımız seçenekler için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Cici günler, özel günlerinizi görsel bir şölene dönüştürmek için yanınızda.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

EN UYGUN FİYATLARLA KAPINDA

Tüm Ürünlerimiz En İyi İşçilikle Sizlere Sunuyoruz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
TABELA TABELACI
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?