Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

6 AY KINASI BEBEK ZIBINI

6 Ay kınası bebek zıbınları benzersiz modelleri ile şimdi Cici günler online alışveriş sitesinde seni bekliyor. Eşsiz göz alıcı tasarımlar ve %100 pamuk zıbınlar ile bebeğinizin 6 ay kınası hatıra fotoğrafları çekebilirsiniz. Hemen keşfet alışverişe başla

6 Ay Kınası Bebek Zıbın

6 Ay Kınası Bebek Zıbın ürünleri, 6. ayına gelen kız bebekleri için özel olarak tasarlanan zıbın türleridir. Kız bebekleri 6. aya girdiklerinde, bebeğin gelişini müjdelemek amacıyla yapılan bu ritüel için tasarlanan bebek zıbınları, ergonomik bir tasarıma sahiptir. %100 pamuktan tasarlanan bebek zıbınları, nem transferine izin verir. Bu sayede bebeğinizi terletmez. Ayrıca yumuşak ve esnek yapısı sayesinde bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlar.
Göz alıcı tasarımlara sahip 6 Ay Kınası Bebek Zıbın ürünleri, kişiselleştirilmiş bir tasarıma sahiptir. Değerli varlığınıza özel olarak tasarlanan bebek zıbınlarına çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Geniş bir ürün seçeneği üzerinden sizlerle buluşan modeller, bebeğinizin konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

Yenilikçi, Göz Alıcı Zıbınlar

Göz alıcı detayları ve yenilikçi bir kullanımı mümkün kılan tasarımıyla bebeğinize sunulan 6 Ay Kınası Bebek Zıbın ürünleri, canlı renklere ev sahipliği yapar. Özel yapısı sayesinde rahatlıkla giyilebilen ve çıkarılabilen zıbınlar, bebeğinizin her ortamda kendisini huzurlu hissetmesi için tasarlanmıştır. Bebeğin cildine zarar vermeyen malzemeler kullanılarak tasarlanan zıbınları elde yıkayabilirsiniz.
Bunun yanı sıra 30 derecede çamaşır makinesinde de yıkanabilen 6 Ay Kınası Bebek Zıbın ürünlerinin kurutma makinesinde kurutulması önerilmez. Kurutma işlemi doğal yollarla yapılmalıdır. Ayrıca ılık ütüyle ütülenebilmekte olup her bir tasarım, çok özel yapısıyla kullanım kolaylığı sunar. En değerli varlığınız için benzersiz bir zıbın satın alarak bebeğinizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...