Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Bebek 6 Ay Kına

Bebek 6 Ay Kına

Bebek 6 ay kına ürünleri, kız bebekleri için yapılan kına merasimlerinde istenilen ortamın elde edilmesini sağlar. Kız bebeklerinin dünyaya gelmesi sonrasında ebeveynler, bebeklerinin gelişini kutlamak ister. Böyle bir isteğin ürünü olan bebek kınaları, merasime katılan misafirlerle çok özel bir hal alır.
Bebek kınalarının eşsiz geçmesini sağlayan açacak magnetler, afişler, hatıra çerçeveler, kına magnetleri başta olmak üzere pek çok tasarım; günün anlam ve önemine hitap eder. Cici Günler, ebeveynler isteklerine uygun incelikli ve modern tasarımları müşterileriyle buluşturmaktadır. Sizler de birbirinden özel tasarımlara Cici Günler ayrıcalığıyla ve çok özel fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

6 Aylık Kız Çocuklarına Kına Merasimi

Kız bebeklerinin doğumu sonrasında ebeveynler, bebeklerinin dünya gelişini çok özel merasimlerle kutlamak ister. Kız bebeklerinin 6 aylık olması, istenilen merasimin yapılmasını sağlar. Bebek 6 ay kına merasiminde kullanılan aksesuarlar, ortamın benzersiz bir şekilde dekore edilmesine katkıda bulunur. Bu nedenle yenilikçi, modern ve zarif bir tasarıma sahip afişler ve hatıra çerçeveleri kullanılabilir.
Kına merasimlerinde tercih edilebilecek ürünler arasında açacak magnetler ve kına magnetleri de yer alır. Bu tür ürünler, merasime katılan misafirlere sunulabilecek hediyeliklerdir. Kişiye özel olarak tasarlanabilen ürünlerin her biri, günün anlam ve önemini ön plana çıkarır. Ayrıca anın kalıcılığına da katkıda bulunur.

Bebek 6 Ay Kına Ürün Çeşitleri

Bebek 6 ay kına merasimleri için tasarlanan ürünler, zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Kategoride yer alan ürünler arasında açacak magnetler, afişler, hatıra çerçeveler ve kına magnetleri yer alır. Bu tür ürünlerin her biri, uzun süreli kullanımlara imkan tanıyabilen bir tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra ürünlerin dikkat çeken pek çok özelliği bulunmakta olup bu özellikleri genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:
·Kişiye özel olarak tasarlanabilen ürünlerde, ebeveynlerin talep ettikleri görseller kullanılır.
·Ürünlerin boyutları farklılık göstermekte olup kullanılacak ortama en uygun şekilde tasarım yapılır.
·Canlı ve kaliteli baskılar kullanılarak ürünlerin göz alıcı bir görünüm elde etmesi sağlanır.
·Kaliteli malzemeler kullanıldığı için ürünlerin her biri son derece dayanıklıdır.
·Geniş bir ürün yelpazesi bulunduğundan, istenilen tasarımlara ulaşmak son derece kolaydır.

Eşsiz Tasarımlarıyla Açacak Magnetler

Açacak magnetler, bebek kınalarının olmazsa olmazları arasında yer alır. Hem açacak hem magnet olarak kullanılabilen ürünler, farklı işlevlerde kullanılabildiği için dikkat çekici hediyeliklerdendir. Açacak magnetlerde kullanılan temalar, günün anlam ve önemini ön plana çıkaracak niteliktedir. Bu nedenle genellikle kırmızı renk tercih edilir. Öte yandan kırmızı ile son derece uyumlu bir görünüm elde eden siyah renk kullanılarak yenilikçi tasarımlara ulaşılır.

Kişiye Özel Tasarımlar

Bebek 6 ay kına ürünleri arasında yer alan açacak magnetlerde kişiye özel tasarım esastır. Yuvarlak bir formda üretilen zemin üzerinde, arzu edilen görseller kullanılır. Genellikle kınası yapılacak bebeğin görseli kullanılarak ürün, kişiselleştirilir. Aynı zamanda görsel üzerine bebeğin ismi yazılır. Tasarımlarda tercih edilen renkler değişiklik gösterse de çoğunlukla kırmızı ya da siyah kullanılır. Bunun yanı sıra her iki rengin kullanıldığı da görülür.

Benzersiz Tema Seçenekleri

Açacak magnetlerde tema seçenekleri oldukça fazladır. Kına merasimine uygun olacak şekilde tercih edilen temalar, tasarımlara dinamizm katar. Kırmızı zemin üzerinde görselin kullanıldığı temalar, son derece fazla rağbet görür. Resimli gold simli temalar, tasarımların yenilikçi bir görünüm elde etmesini mümkün kılar. Bebek 6 ay kına merasimlerinde hediyelik olarak sunulabilecek açacak magnetlerde kırmızı elbiseli temalar da kullanılır. Oldukça dinamik ve yenilikçi bir tema olduğundan, modern ve incelikli tasarımlarda bu tür temalar merkezde yer alır.

Fonksiyonel Kullanım

Açacak magnetler, oldukça fonksiyonel ürünler arasında bulunmaktadır. Hediyelik ürün olmakla birlikte çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Buzdolabı üzerinde muhafaza edilebilen açacak magnetler, şişelerin efektif bir şekilde açılmasını sağlar. Bu nedenle bebekler için düzenlenen kına merasimlerinde, bu tür tasarımlara yer verilir.

Modern ve İncelikli Afişler

Bebek 6 ay kına için tasarlanan ürünlerden bir diğeri de modern ve incelikli afişlerdir. Bu tür ürünler de işlevsel bir kullanım sunar. Ortamın eşsiz bir şekilde dekore edilmesine olanak tanıyan afişler, misafirlerin kendilerini keyifli ve huzurlu hissetmesini sağlar. Bunun yanı sıra yenilikçi afişler, fotoğraflarda kullanılabilecek arka fonların oluşmasına katkıda bulunur.

Gold Renk Resimli Tasarımlar

Gold renk resimli tasarımlar, birbirinden özel afişlerin oluşmasını sağlar. Gold, afiş tasarımlarında sıklıkla tercih edilen renklerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra ebeveynler tarafından tercih edilen görseller kullanılarak ürünler kişiselleştirilir. Kına merasiminin yapıldığı alanda kullanılabilen tasarımlar, ortamın yenilikçi bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Kırmızı Zemin Yıldız Puantiye Temalı Tasarımlar

Kırmızı, bebek kınalarında sıklıkla kullanılan bir renktir. Türk geleneğini yansıtan kırmızı, tasarımların modern ve incelikli bir görünüme ulaşmasına katkıda bulunur. Bu nedenle bebek 6 ay kına için tasarlanan afişlerde kırmızının benzersiz gücünden yararlanılır. Kırmızı zemin üzerinde yer alan puantiye temalı tasarımlar, dinamik bir görünümün ortaya çıkmasına olanak tanır.  

Bindallı Konsept Tasarımlar

Bindallı konsept tasarımlar, bebek kınalarında eşsiz bir ortam oluşması adına son derece önemlidir. Misafirlerin kendilerini benzersiz hissetmesini mümkün kılan bindallı konsept tasarımlarda kırmızı renk hakimdir. Birçok figürün yer aldığı tasarımlar, kına merasimlerinde arka fon olarak kullanılabilir. Çekilen fotoğrafların eşsiz bir görünüm elde etmesini sağlayan bindallı konsept tasarımlar, birbirinden özel fotoğraflar için oldukça idealdir.

Fonksiyonel Kullanım Sağlayan Hatıra Çerçeveler

Hatıra çerçeveler, bebek 6 ay kına merasimlerinde tercih edilen ve misafirlere sunulan hediyelerden bir diğeridir. Bu tür hediyelikler, son derece zarif bir şekilde tasarlanır. Özellikle fotoğraf çekimlerinde kullanılan hatıra çerçeveler, yenilikçi tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker.
Geniş ve zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan hatıra çerçeveler, birçok özelliğe sahip olmakla birlikte ürünlerin dikkat çeken özellikleri şu şekildedir:
·Hatıra çerçevelerin tasarımları son derece geniştir.
·Ürünlerin boyutları, taleplere göre farklılık arz edebilir.
·Çerçeve üzerinde, oldukça sevimli ve yenilikçi figürler kullanılır. Böylelikle arzu edilen tasarımlar elde edilir.
·Kırmızı, siyah, beyaz olmak üzere pek çok farklı renk kullanılarak canlı tasarımlara ulaşılır.
·Fotoğraf çekimlerinde kullanılabileceğinden, fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkar.

Yenilikçi Tasarımlarıyla Kına Magnetleri

Kına magnetleri, buzdolapları üzerinde kullanılabilen ürünlerdir. Kına merasimine katılım gösteren misafirlere hediye olarak sunulan ürünler, bebek 6 ay kına tasarımları arasında kendisine özel bir yer edinir. Kırmızı rengin hakim olduğu eşsiz tasarımlar, günün anlamına uygun detaylara sahip olduğundan bu tür ürünler sıklıkla tercih edilir.
Farklı boyutlarda tasarlanabilen, yenilikçi özellikleriyle ön plana çıkan kına magnetleri, oldukça kaliteli malzemelerden üretilir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda meydana gelebilecek sorunların önlenmesini sağlar.

Bebek 6 Ay Kına Ürünlerinde Fiyatlandırma

Yenilikçi, modern ve şık detaylarıyla ön plana çıkan bebek 6 ay kına ürünleri, farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Bunun temel nedeni ürünlerin özelliklerinin ve boyutlarının değişiklik göstermesidir. Müşterilerine benzersiz tasarımlar sunmakta olan Cici Günler, modern ve incelikli tasarımlarını çok özel fiyatlarla satışa sunuyor. Sizler de aradığınız ürünlere Cici Günler farkıyla ulaşabilir, kına merasimlerinin yenilikçi bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...