Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

KINA HEDİYELİK MUM

Gelin kına hatırası hediyelik mumlar şimdi karşınızda. En favori kına hediyesi mumlarını hemen keşfet! Eşsiz tasarımlara sahip dağıtmalık kına hediyesi mumlar fırsat indirimlerle seni bekliyor. Hemen sende siparişini ver ışık hızında kargo edelim.

Kına Hediye Mum

Kına hediye mum, kına merasimlerinin en özel hediyeliklerinden bir tanesidir. Bir kadın için çok önemli bir yere sahip olan kına, düğün öncesi yapılır. Gelin tarafının düzenlediği bir eğlence olarak değerlendirilebilen kına, gelin ve gelinin ailesi tarafından oldukça fazla önemsenir. Bu tür merasimlerin eşsiz bir hal alabilmesi için ortam ambiyansına olumlu etkide bulunacak aksesuarlar tercih edilir. Kullanılacak aksesuarların her birinin kınaya uygun olması çok önemlidir.
Kına hediye mumları bu aksesuarlar arasında özel bir yer edinir. Özellikle kınaya gelen misafirlerin kendilerini çok daha benzersiz hissetmesini sağlayan hediye mumlar, yenilikçi tasarımlardır. Farklı temalar kullanılarak tasarlanır. Mum detayı ile eşsiz bir görünüm elde eden hediyelikleri misafirlerinize sunarak onlar için kına merasiminin çok daha özel bir anlam kazanmasını sağlayabilirsiniz.
Cici Günler dokunuşuyla tasarlanarak sizlere sunulan kına hediye mumlar, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Modern ve incelikli dokunuşlarla tamamlanan hediyelikler, Cici Günler ayrıcalığıyla ve çok özel fiyatlarla sizlerle buluşmaktadır.

Kına Hediye Mumlar

Kına merasimlerinin ruhunu taşıyan kına hediye mum, çok özel tasarımlar arasında yer almaktadır. Kınayı hatırlayan figürlerle hareketlilik kazanan mumlar, çoğunlukla kartondan tasarlanan bir zemin üzerine oturtulur. Karton zeminine simetrik bir şekilde yerleştirilen mum hem tasarımın eşsiz bir görünüm elde etmesini hem de fonksiyonellik kazanmasını sağlar.
Farklı boyutlarda tasarımı yapılabilen bu tür hediyeliklerde mum detayı çok daha ön plandadır. Bunun yanı sıra arka planda yer alan tema, arka fon olarak değerlendirilebilir. Modern, incelikli ve zarif bir şekilde tasarlanan ve özel günlerin çok daha anlamlı bir hal almasına katkıda bulunan kına hediyelik mumlar, bir tasarımdan çok daha fazlasıdır.
Hediyelik içerisinde yer alan mumlar, gün içinde keyifli bir atmosfer için değerlendirilebilir. Bunun yanı sıra kına merasiminden kalma özel bir hediye olduğu için benzersiz duyguları ifade edebilir. Maliyeti düşük ve yenilikçi hediyelikler arasında kendisine çok özel bir yer edinen hediyelik mumlar, kına merasimlerinin olmazsa olmazları arasında yer almaya devam ediyor.

Kına Hediye Mum Çeşitleri

Hediyelik mumlar, kişiselleştirilebilen hediyelikler arasında yer almaktadır. Bu nedenle kişiye özel bir tasarıma bürünebilir. Kına merasimlerinizde kullanabileceğiniz çok özel hediyeliklere ulaşmak istiyorsanız, incelikli dokunuşlarla tasarlanan kına hediye mum çeşitleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.
Tamamen sizlerin taleplerine göre gerçekleştirilen tasarımların her biri, çok özel detaylarıyla ön plana çıkar. Farklı zemin renkleri kullanılarak tasarımları gerçekleştirilen bu tür mumlarda daha çok siyah, beyaz ve kırmızı tercih ediliyor. Özellikle kırmızı, kına merasimlerini ifade etme konusunda oldukça başarılıdır. Bu nedenle kırmızı zemin üzerinde koyu renk elbise figürü yer almaktadır.
Bunun yanı sıra bindallı gibi kına merasimlerinde tercih edilen giyim ürünlerine yer verildiği de görülmektedir. Oldukça şık, zarif ve göz alıcı tasarımlarıyla ön plana çıkan ve yenilikçi bir kullanım sunan kına hediye mumları arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Kına Hediye Mum Fiyatları

Cici Günler dokunuşuyla tasarlanan ve yenilikçi dokunuşlarla son halini alan kına hediye mum, eşsiz bir koleksiyona sahiptir. Koleksiyon içinde çok özel ürünler yer alır. Kına merasimlerinde misafirlere sunulabilecek ürünler, fonksiyonel kullanımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Bunun yanı sıra estetik ve zarif detaylarla hareketlilik kazandığını söylemek de mümkündür.
Farklı tarzlara hitap etme konusunda başarılı olan hediyelik mum çeşitlerini inceleyebilir, ürünler arasından arzu ettiklerinize çok özel fiyatlarla ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Sizin için önemli ve anlamlı bir gün olan kına merasimlerinizde kullanabileceğiniz hediyelik mum çeşitleri Cici Günler ayrıcalığı ile sizlerle!

 

Kına Hediye Mum Tasarımlarında Kullanılan Tema ve Figürler

Fil, Henna ve Daha Pek Çok Zemin ile Tasarlanan Hediyelik Mumlar

Hediye mumlar, kaliteli karton ile tasarlanır. Tasarımların her birinde tercih edilen tema farklılık gösterir. Fil temalı hediyelik mumlar mevcuttur. Bu tür tasarımlar, bereket ve şansı simgeler. Fiil zemin üzerinde, rengarenk figürler kullanılarak tasarımlara canlılık katılır. Öte yandan şatafatlı tasarımlar için henna teması da kullanılabilir. Bu tür temalar, vintage ürünlerin oluşmasına katkıda bulunur.
Henna gelin temalı tasarımlar, yenilikçi ve göz alıcı ürünlerin oluşmasına katkıda bulunur. Kullanılan temalar, tasarımların genel yapısını belirlediği için oldukça önemlidir. Kına hediye mum satın almadan önce nasıl bir tasarım istediğinize karar vermeniz yerinde olacaktır.

Kırmızı ile Siyahın Asaletinden Yararlanın

Kına geceleri için özel olarak tasarlanan hediye mumlarda kırmızı renk sıklıkla kullanılır. Türk kültüründen gelen bu adet, yenilikçi tasarımların oluşmasına da katkıda bulunur. Bunun yanı sıra siyah da tasarımlarda tercih edilen renkler arasında yer alır. Bazı tasarımlarda ise hem kırmızı hem de siyah renk bir arada kullanılır. Bu tür tasarımlarda zemin üzerinde yenilikçi figürler kullanılarak göz alıcı tasarımlara ulaşılabilir.

Rengarenk Figürlerle Hareketlilik Kazanan Tasarımlar

Kına hediye mum tasarımlarında rengarenk figürler kullanılarak her tarza hitap eden tasarımlara ulaşmak mümkündür. Farklı ebatlarda üretilebilen kına hediyelik mumlarda, oldukça minimal mumlara yer verilir. Bunun yanı sıra, gelin adayının ismine yer verilerek ürünlerin kişiselleştirilmesine katkıda bulunmak olanaklıdır.
Farklı tarzların taleplerini karşılayabilecek tasarımlara ev sahipliği yapan Cici Günler, kına hediyelik mum ürünlerinde geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Sizler de birbirinden özel tasarımlara sahip olmak için kategoriyi inceleyebilir, yenilikçi ürünleri çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...