Mezuniyet Süslemeleri Şimdi İNDİRİMLİ FİYATLARLA Hemen Keşfet Alışverişe Başla
Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor Doğum Günü Magnetlerin de Fırsatlar Devam Ediyor
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

1 YAŞ DOĞUM GÜNÜ BEBEK ZIBINI

1 Yaş doğum günü bebek zıbınları şimdi benzersiz modelleri ile seni bekliyor. Binlerce doğum günü bebek zıbını aradığın konsept ve temada hemen sende keşfet! Canlı baskılar ve pamuklu bebek zıbını siparişini ver ışık hızında kargo edelim.

1 Yaş Bebek Zıbın

1 Yaş Bebek Zıbın, 1 yaşına basmış erkek ve kız bebekleri için özel olarak tasarlanan giyim ürünleridir. Bebeğinizin her ortamda kendisini huzurlu hissetmesini sağlayan bebek zıbınları, aynı zamanda soğuktan korunmalarını da mümkün kılar. Bu nedenle kıyafetlerin altında kullanılabilen zıbınlar, %100 pamuk kumaştan tasarlanmıştır. Pamuk kumaşın nem transferine izin veren yapısı, ürünün bebeğinizi terletmesini engeller. Bunun yanı sıra zıbın, nefes alabilen bir yapıya sahiptir.
Esnek ve yumuşak tasarımıyla bebeğinizin rahat hareketini olanaklı kılan 1 Yaş Bebek Zıbın, yenilikçi özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Kişiye özel tasarımlar içinde yer alan 1 yaş bebek zıbınları bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanır. Konforlu bir kullanım sağlayan bebek zıbını, bebeğinizin cildine zarar vermeyecek malzemelerden üretilmiştir.

1 Yaş Bebek Zıbın Modelleri

Geniş bir ürün seçeneğine sahip olan 1 Yaş Bebek Zıbın modelleri, en değerli varlığınız için özel olarak tasarlanmaktadır. Canlı renklerle ve cilde zarar vermeyen baskı malzemeleriyle tasarlanan bebek zıbınları, uzun süreli kullanımı mümkün kılar. Sıcak transfer baskılı olan ürün, elde yıkanabilir. 30 derecede çamaşır makinesinde de yıkanabilen zıbının doğal yollarla kurutulması önerilir.
Canlı renkler, göz alıcı desenlerle tasarlanan ve sizlere sunulan 1 Yaş Bebek Zıbın ürünleri, konforlu bir kullanımı müjdeler. Sizler de bebekleriniz için benzersiz tasarımlara sahip zıbınları satın alabilir, bebeğinizin her ortamda kendisini huzurlu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...