Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Diş Partisi

Diş Partisi

Diş partisi, dişi çıkan bebekler için yapılan son derece eğlenceli bir partidir. Bebeklerin diş çıkarmasının kutlanması, Türklerin en özel geleneklerinden bir tanesidir. Bu nedenle diş çıkarma partileri, ebeveynler için oldukça önemlidir. Bu tür partilerin çok daha eğlenceli geçebilmesi için çeşitli hediyelikler ve süslemeler kullanılır. Açacak magnetler, çerçeveler, panolar ve afişler bunlardan bazılarıdır.
Yenilikçi ve incelikli tasarımlarda bulunan ve müşterilerine birbirinden özel ürünler sunmakta olan Cici Günler, arzu edilen ürünlere ulaşılmasını sağlıyor. Sizler de Cici Günler ürünlerini inceleyebilir, ürünler arasından tercihte bulunun!

Diş Partisinin Olmazsa Olmaz Tasarımları

Diş partilerinde ortamın partiye uygun bir şekilde süslenmesi önemlidir. Afiş ve pano gibi yenilikçi süslemeler, istenilen ortama ulaşılmasını sağlar. Bu nedenle diş partilerinde genellikle bu tür ürünler tercih edilir. Afiş ve panolar, ortamın dekore edilmesinde kullanılan ürünler olsa da aynı zamanda yenilikçi fotoğrafların çekilmesine de olanak tanır.
Fotoğraf çekimlerinde arka fon olarak kullanılan afişler, çok özel fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlar. Bu nedenle hem afişler hem de panolar sıklıkla tercih edilir. Diş partisi için olmazsa olmaz ürünler arasında magnetler ve açacak magnetler yer alır. Bu tür ürünler, partiye katılım gösteren misafirlere sunulur.

İncelikli Tasarımlarıyla Diş Parti Çerçeveleri

Diş parti çerçeveleri, fotoğraf çekimlerinde kullanılan ürünler arasında yer alır. Bu tür çerçeveler, partinin genel atmosferine uygun olacak şekilde tasarlanır. Sevimli figürlerle hareketlilik kazanan çerçeveler, oldukça estetik ve zarif tasarımlarıyla partinin en özel aksesuarları arasında yer alır. Diş partilerinde kullanılan çerçevelerin kullanımı kolaylaştıran pek çok özelliği bulunur. Bu özellikleri genel hatlarıyla şu şekilde sıralamak olanaklıdır:
·Farklı boylarda ve şekillerde tasarlanabilir. Kare çerçeveler bulunabildiği gibi oval çerçeve tasarımları da mevcuttur. Genellikle 100x70 cm olacak şekilde üretilir. Müşterilerin taleplerine göre boyutlandırmalarda değişiklikler görülebilir.
·Canlı ve kaliteli baskılar yapılarak çerçevenin eşsiz bir görünüm elde etmesi sağlanır. Ortamın genel atmosferine uygun bir şekilde tasarlanan ve hareketli bir görünüme sahip olan çerçeveler, etkili bir kullanım vadeder.
·Diş partisi çerçeveleri, çoğunlukla fotoğraf çekimlerinde kullanılır. Fotoğrafın çok daha özel çıkmasını sağlamanın yanı sıra anın ölümsüzleştirilmesine de katkıda bulunur.
·3 mm foreks malzeme kullanılarak tasarlanır. Kaliteli malzemelerin kullanılması sayesinde uzun süreli kullanımı olanaklı kılar.
·Kişiye özel olarak üretildiği için adına parti yapılan bebeğin resmi ve ismi kullanılır.

Diş Parti Çerçeve Çeşitleri

Yenilikçi tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve kaliteli bir şekilde üretimi gerçekleştirilen diş parti çerçeveleri, son derece geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Farklı zevk ve tarzlara hitap eden tasarımlarda, diş partisine uygun figürler ve temalar kullanılır. Aynı zamanda pembe ve mavi, ağırlıklı olarak kullanılan renkle arasında yer alır.
Kız bebekleri için düzenlenen partilerde pembe, sarı, mor gibi renkler kullanılarak dinamizm yaratılır. Zemin üzerinde ise prenses taç teması, sevimli melek kızlar teması olmak üzere farklı temalar kullanılır. Erkek bebekler içinse daha çok mavi rengin kullanıldığı görülür. Diş figürleri, taç detaylar; erkek bebekler için düzenlenen partilerde kullanılan çerçeve tasarımları arasında yer alır. Her bir üründe son derece titiz bir şekilde tasarım gerçekleştirildiği için istediğiniz ürünlere ulaşabilir, partilerinizi hareketlendirebilirsiniz.

Açacak Magnetler: İşlevsel Tasarımlar

Diş partisi için satın alınabilecek ürünler arasında yer alan açacak magnetler, son derece işlevsel ürünlerdir. Hem magnet hem de açacak olarak kullanılabilmeleri, bu tür partilerde tercih edilmelerini mümkün kılar. Partiye katılan misafirlere sunulan açacak magnetler, zengin ürün çeşitliliğiyle her tarza hitap eder.
Açacak magnetlerde genellikle yuvarlak form tercih edilir. Çok daha etkileyici ve yenilikçi bir görünüm elde eden yuvarlak magnetler, buzdolapları üzerinde işlevsel bir şekilde kullanılabilir. Uç kısmında yer alan aparat sayesinde asılarak da kullanılabilen açacak magnetler, kaliteli ürünler kullanılarak titizlikle tasarlanır.
Magnet üzerinde, müşterilerin iletmiş oldukları resimler kullanılır. Adına parti düzenlenen bebeğin resmi ile hareketlilik kazanan magnetler, minimal tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker.  Boyutu genellikle 58 mm’dir. Kaliteli baskı ve sağlam gövdesi ile uzun süreli kullanımlar için idealdir.
Açacak magnet tasarımlarında, günün anlam ve önemine uygun figürler ve temalar tercih edilir. Pembe puantiyeli resimli magnetler, siyah beyaz pembe çizgili diş temalı tasarımlar, beyaz mavi renk konsept tasarımlar ve daha fazlası; müşteriler tarafından tercih edilebilecek ürünler arasında yer alır. Her bir tasarım, estetik ve zarif detaylarıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Diş Parti Magnetleri: Sevimli Modeller

Magnet tasarımlar, diş partisi ürünleri arasında bulunan ve parti sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Sadece magnet olarak kullanılabilen bu tür ürünler, yenilikçi kullanımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Minimal tasarımlarıyla eşsiz bir görünüm elde eden magnetler, diğer ürünler gibi kişiselleştirilebilir.
Bebeğin fotoğrafı ve ismi kullanılarak kişiselleştirme işlemi yapılır. Bu tür afişlerde boyut seçenekleri oldukça fazladır. Genellikle şu ebatlarda üretim gerçekleştirilir:
·9x7 ince
·9x7 kalın
·9x12 ince
·9x12 kalın
·100x70 vinil branda afiş
·100x150 vinil branda afiş
İstenilen boyutlarda tasarlanabilen ürünlerde tercih edilen temalar da son derece geniştir. Prenses figürü, diş figürü, yıldız zemin ve daha pek çok tema ile eşsiz tasarımlar elde edilebilir.

Zengin Ürün Çeşitliliğine Sahip Diş Parti Afişleri

Diş partisi afişleri, ortamın modern dokunuşlarla dekore edilmesini sağladığından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Afiş ebatları arasında 100x70 cm, 100x100 cm, 100x150 cm, 150x200 cm gibi seçenekler bulunur. Bu seçeneklerden herhangi biri tercih edilebilir. Afişler büyük ya da minimalist bir tasarıma sahip olabilir. Ortamın dekorasyonunda kullanılacağı için alanın büyüklüğüne uygun olacak şekilde üretilebilir.
Birçok model seçeneği bulunan afişler, diş partisini sembolize eden figürler kullanılarak tasarlanır. Diş figürleri kullanılarak son derece sevimli tasarımlara ulaşılabilir. Bunun yanı sıra simli gold turkuaz renk eşsiz tasarımlar da elde edilebilir. Mavi zemin gümüş simli tasarımlar ise ortama hareketlilik katma konusunda son derece başarılıdır.

Diş Parti Panoları: Eşsiz ve Göz Alıcı Ortamlar

Fotoğraf çekimleri ve ortam dekorasyonunda kullanılan ürünlerden bir diğeri de diş partisi panolarıdır. Zengin ürün çeşitliliğine sahip olan ve yenilikçi bir şekilde üretimi gerçekleştirilen panolar, günün anlamına uygun olmaktadır. Dikkat çeken figürler kullanıldığı gibi görsel ve yazı kısmına da yer verilir. Bu sayede çok daha eşsiz ürünler elde edilebilir.

İncelikli Tasarımlarıyla Karşılama Panoları

Diş partisi olmazsa olmaz ürünleri arasında karşılama panoları da yer alır. Bu tür panolar, misafirlerin en iyi şekilde karşılanması amacıyla tasarlanır. Genellikle son derece büyük bir tasarıma sahiptir. Kapının girişinde kullanılabildiği gibi kapının önünde kullanımı da olanaklıdır. Zengin ürün çeşitliliğiyle farklı tarzlara hitap eder.

Diş Partisi Ürünlerinin Fiyatları

Diş partisi ürünlerinde fiyatlandırma ürünün boyu ve özellikleri dikkate alınarak yapılır. Boyutu artan ürünlerin fiyatlarında da artış görülür. En özel ve yenilikçi tasarımları sizlerle buluşturan Cici Günler, arzu ettiğiniz tasarımlara mütevazı fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor. Size sunulan tasarımları inceleyebilir, yenilikçi tasarımlara güvenilir ödeme yöntemleriyle sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Benzersiz tasarımlarıyla Cici Günler her zaman sizlerle!
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...