Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİNDE İNDİRİMDE SON GÜNLER
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

40’ı Çıktı Bebek Zıbın

40’ı Çıktı Bebek Zıbın, 40’ı çıkan bebekler için özel olarak tasarlanan ve ergonomik bir tasarıma sahip olan zıbın türleridir. Çok değerli varlığınız olan bebeklerinizin 40’ı çıktıktan sonra kullanabileceğiniz bu tür zıbınlar, şık ve konforlu yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar. Kişiye özel bir tasarlandıkları için bebeğinize tam da onu anlatan bir hediye sunabilirsiniz.
Özel tasarımı sayesinde bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz 40’ı Çıktı Bebek Zıbınları, bebeğinizin ismine göre tasarlanır. Üretim sırasında 1. Sınıf %100 pamuk kumaş kullanılır. Bu sayede nem transferine izin veren zıbın, aynı zamanda bebeğinizin terlemesini de önler. Yumuşak yapısı sayesinde bebeğiniz içinde kendisini oldukça rahat hissedecektir.

Ergonomik Tasarımlı Benzersiz Modeller

40’ı Çıktı Bebek Zıbın, bebeğinizin 40’ı çıktıktan sonra kullanabileceğiniz bir zıbın türüdür. Ergonomik bir şekilde tasarlandığı için konforlu kullanım vadeden zıbın, bebeğinizin ismine özel tasarlanır. Baskı için canlı renkler kullanıldığı için göz alıcı bir model ortaya çıkar. Ürün kullanımında baskı bölgesine ütü yapılmamalıdır. Bunun yanı sıra kalan bölgelere ılık ütü yapılabilir.
Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilen 40’ı Çıktı Bebek Zıbın, elde de yıkanabilmektedir. Kurutma makinesinde kurutulması önerilmeyen zıbının doğal yollarla kurutulması çok daha sağlıklıdır. Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde bebeğinizin rahatlıkla kullanabileceği zıbın, terletmeyen yapısıyla bebeğinizin kendini konforlu hissetmesini sağlayacaktır. Farklı renklerde tasarlanan üründe geniş bir model seçeneği bulunmaktadır.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...