Benzersiz Binlerce Ürün Seni Bekliyor
DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA DOĞUM GÜNÜ MAGNETLERİ İNDİRİMLİ FİYATLARLA
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Dişim Çıktı Bebek Zıbın

Dişim Çıktı Bebek Zıbın

Dişim Çıktı Bebek Zıbın ürünleri, dişi çıkan bebeklere özel olarak tasarlanan bebek zıbınlarıdır. Kişiye özel olarak tasarlanan bebek zıbınları, yenilikçi bir tasarıma da sahiptir. Diş çıkarmaya yönelik bir tema üzerinden farklı desenlerle hareketlilik kazanan zıbınlarda geniş bir renk seçeneği üzerinden tercihte bulunmak olanaklıdır.
Bebeğin cildine zarar vermeyen boyalarla baskısı gerçekleştirilen Dişim Çıktı Bebek Zıbın ürünleri, aynı zamanda terletmeyen bir yapıya sahiptir. %100 pamuklu kumaştan tasarlandıkları için nem transferine izin verir, esnek yapısıyla bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Böylelikle bebeğiniz kendisini çok daha huzurlu hissedecektir. 

Geniş Ürün Seçeneği Sizlerle

Geniş model seçeneği üzerinden sizlerle buluşan Dişim Çıktı Bebek Zıbın ürünleri, bebeğinize özel olarak tasarlanır. Üretim sırasında 1. sınıf %100 pamuk kumaş tercih edilir. Ayrıca üzerine sıcak press tekniği ile baskı yapılır. Canlı renklerle tasarlanan bebek zıbını hem çocuğunuza hem de size hitap eden özelliklere sahiptir.
Hem erkek hem de kız çocuklarına yönelik modelleri bulunan Dişim Çıktı Bebek Zıbın ürünleri, kaliteli yapısı sayesinde uzun süreli kullanımı olanaklı hale getirir. Bebeğinize verebileceğiniz en iyi hediye olan bebek zıbını, elde yıkanabildiği gibi 30 derecede çamaşır makinesinde de rahatlıkla yıkanabilir. Baskı kısmına ütü yapılmamalıdır. Bunun yanı sıra baskı haricindeki kısımlar ılık ütüyle ütülenebilir. Bebeğinizin ismine özel olarak tasarlanan ve benzersiz özellikleriyle sizlere sunulan ürüne çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...