Sünnet Afişlerini Hemen Keşfet! Alışverişe Başla
Sünnet Magnetlerinde Fırsatlar Devam Ediyor Hemen Keşfet! Sünnet Magnetlerinde Fırsatlar Devam Ediyor Hemen Keşfet! Sünnet Magnetlerinde Fırsatlar Devam Ediyor Hemen Keşfet! Sünnet Magnetlerinde Fırsatlar Devam Ediyor Hemen Keşfet!

Satılık ve Kiralık Afişlerinin Çeşitleri Neler?

Date: 12.12.2023 11:57
Satılık ve Kiralık Afişlerinin Çeşitleri Neler?
Satılık ve kiralık afişleri, gayrimenkullerin satışı ya da kiralanması için tercih edilen ürünlerdir. Potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek amacıyla kullanılan bu tür afişler, son derece geniş ve zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kullanılacak alana göre özel olarak tasarlanan, aynı zamanda müşterilerin belirttiği detayları bünyesinde barındıran afişler; yenilikçi tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Peki satılık ve kiralık afişlerinde çeşitler neler? Satılık ve kiralık afişlerinde ne tür tasarımlar tercih edilmelidir?

Satılık ve Kiralık Afişlerinde Çeşitler

Satılık ve kiralık afişlerinde kullanılan temalar ve renkler birbirinden farklıdır. Bu durum, ürünlerin zengin bir kategoride yer almasına olanak tanır. Bu tür afişlerde kullanılan renkler ve afişin boyutu; potansiyel müşterilerin dikkatini çekebilecek şekilde olmalıdır. Dolayısıyla tasarımda renk ve afiş boyutu gibi hususlara önem verilmelidir.
Satılık ve kiralık afişleritasarlanırken tercih edilen zemin ve yazı rengi gibi hususlara göre ürün çeşitleri de birbirinden farklı olur. Ön plana çıkan tasarımlar ise genel hatlarıyla şu şekildedir:
  • Kırmızı zemin üzerine beyaz yazı
  • Kırmızı zemin üzerine mavi yazı
  • Sarı ile kırmızının uyumundan oluşan tasarımlar
  • Dikey tasarımlar
  • Yatay tasarımlar
Her bir tasarım, afişin dikkatleri üzerine çekmesini olanaklı hale getirecektir.

Kırmızı Zemin Üzerine Beyaz Yazı

Kırmızı zemin üzerine beyaz yazı, oldukça ilgi çekici bir tasarımdır. Kırmızı, satılık ve kiralık afişlerinde sıklıkla kullanılan renklerden bir tanesidir. Zeminde yer alan kırmızı üzerindeki beyaz renk yazı, kırmızı ile beyazın muhteşem uyumunu ön plana çıkarır. Bu ise afişin çok daha belirgin hale gelmesine olanak tanır. Bu tür afişler, dikey boyutlandırılabildiği gibi yatay bir şekilde de boyutlandırılabilir. Böylelikle ürün çeşitliliği oldukça fazla olacaktır.

Kırmızı Zemin Üzerine Mavi Yazı

Kırmızı zemin üzerinde mavi renk yazı da kullanılabilir. Mavi de kırmızı renk kadar dikkat çekicidir. Aynı zamanda kırmızı ile uyumlu olduğundan, eşsiz bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar. Satılık ve kiralık afişi tasarımlarında mavi yazı renginin yanı sıra beyaz renk de kullanılabilir. Her biri bağımsız bir şekilde kullanılabildiği gibi bir arada kullanılmaları da olanaklıdır. Bu sayede son derece göz alıcı bir afiş tasarlanmış olur.

Sarı ile Kırmızı Uyumu

Satılık ve kiralık afişleri tasarımında sarı ile kırmızının uyumuna da yer verilebilir. Her iki renk de son derece canlıdır. Kırmızı ve siyah zemin üzerinde sarı renk yazı detayı kullanılabildiği gibi sarı zemin üzerinde siyah renk yazıya da yer verilebilir. Farklı kombinasyonlar, afişlerin ilgi çekiciliğini çok daha fazla arttırır.

Dikey Tasarımlar

Afiş tasarımlarında renk kadar tasarımın boyutu ve yönü de oldukça önemlidir. Eğer dar bir alanda afiş kullanılacaksa dikey tasarımlar son derece ideal bir seçenek olacaktır. Farklı boyut seçenekleri bulunmakla birlikte kullanılacak alana göre boyut tercihinde bulunması oldukça idealdir.

Yatay Tasarımlar

Yatay tasarımlar, satılık ve kiralık afişleri tasarımlarında ön plana çıkan hususlardan bir diğeridir. Yatay genişliğe sahip alanlarda yatay afişlerin kullanılması gerekir. Farklı boyut seçenekleri bulunan yatay tasarımlarda, oldukça canlı ve göz alıcı renkler tercih edilerek afişlerde bir bütünlük yakalanır.
Birbirinden yenilikçi, göz alıcı ve dikkat çeken afiş tasarımlarında bulunan Cici Günler, arzu ettiğiniz tasarımlara zahmetsiz bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Sizlere sunulan tasarımları inceleyebilir, istediğiniz tasarımları çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Satılık ve kiralık afişlerinde her ürün, Türkiye’nin her yerine ve son derce hızlı bir şekilde kargolandığı için siparişini verdiğiniz ürünlere kısa sürede ulaşmanız olanaklı. Yenilikçi satılık ve kiralık afişlerinde Cici Günler ayrıcalığını yaşayın!
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
İndirim Fırsatları
Sünnet Magnetlerinde Fırsat sünnetler
sünnet
-Gün
-Saat
-Dakika
-Saniye
Loading...